Şimdi Ara

2000 Ford Mustang alındı....///RESİMLER///İZLENİMLER (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
0
Favori
13.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zagor_1907

Valla daha başıma birşey gelmedi şimdilik sağlamım. Ayrıca bilgim yok kaput konusunda fakat Shelby el yapımı olduğu için fiyatlarının fazla olması normaldir.

Benim basima gelen benim kekligimden kaynaklaniyor.
    Almanya'da yasadigim icin buranin otoban kültürüne cok alismisim.
    Bazi bölgelerde hiz siniri yok, Allah ne verdiyse gidebiliyorsun :)

Arada Amerika'da dalinca gaza biraz fazla basiyor insan. Basima gelen de öyle bir durum.
  • Almanya'da herkes Schumaer maşallah..1-2 sene önce arabayla bulunmuştuk Almanya'da, otobanda 150 civarı giderken en yavaş biz kalmıştık. 200'den aşağı giden yoktu neredeyse. Millet solumuzdan uçarak geçiyordu valla
  • hayırı olsunn
  • quote:

Orijinalden alıntı: zagor_1907

Almanya'da herkes Schumaer maşallah..1-2 sene önce arabayla bulunmuştuk Almanya'da, otobanda 150 civarı giderken en yavaş biz kalmıştık. 200'den aşağı giden yoktu neredeyse. Millet solumuzdan uçarak geçiyordu valla

Otobanlar çok kaliteli burada da olsa öyle keşke
  • Aracı görünce Midtown Madness aklıma geldi. Altın yarışında hep bu arabayı seçerdim.
  • sn zagor_1907 bu aralar kendime arkadan itişli araç bakıyorum kafamda önceleri clk serisi vardı ama birde mustang lere bakayım dedim ve sizin araçtan 34-35000 TL ye satılanlar var benim sorum bu araçların piyasası nedir yani 35000 e alacağım mustang 3.8 v6 araç temiz bir araçmıdır yoksa bana sorundan başka birşey yaşatmazmı yani demek istediğim bu araçların temizlerinin piyasası bu fiyatlarmıdır? şimdiden teşekkürler

not sanırım kanada da yaşıyorsunuz :D bu durumda sorduğum soruya cevap vermeniz güçleşir yine de teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobra41 -- 11 Mayıs 2010; 22:53:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

sn zagor_1907 bu aralar kendime arkadan itişli araç bakıyorum kafamda önceleri clk serisi vardı ama birde mustang lere bakayım dedim ve sizin araçtan 34-35000 TL ye satılanlar var benim sorum bu araçların piyasası nedir yani 35000 e alacağım mustang 3.8 v6 araç temiz bir araçmıdır yoksa bana sorundan başka birşey yaşatmazmı yani demek istediğim bu araçların temizlerinin piyasası bu fiyatlarmıdır? şimdiden teşekkürler

not sanırım kanada da yaşıyorsunuz :D bu durumda sorduğum soruya cevap vermeniz güçleşir yine de teşekkürler

Baktığınız 30-35 liralık mustanglerin çoğu kışın 25-30 liraydı. Yaz gelmesiyle arttırdılar fiyatları. Temizini bulmak için gidip baksanız servise götürseniz daha mantıklı olur. :)

• cevabın için teşekkür ederim batuhany bunu söylediğin iyi oldu o zaman baya bi indirim isterim adamlardan sonuçta böyle bir zamanda türkiye gibi bir yerde mustang almaya cesaret edecek kaç kişi vardır ki adam satabilmek için baya bir indirim yapacaktır temizlik olayında da ford servisleri anlar heralde dimi bu araçlardan teşekkür ederim
  • Bence yazın geçmesini bekle. Yaz sonu gibi fiyatlar yine iner. Ford servisi yerine bu araçlarla ilgilenen özel servis daha iyi olur. Ford servisinin mustangler hakkında bilgisi ne kadar bilmiyorum. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: impress

quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

Orijinalden alıntı: vveeffaa

hayırlı olsun da bunun kadranı neden 200,, yanlış görmedim di mi:)

"200 mil" o 330 km civarı hıza denk geliyor

mil değil. mil içteki kadran ve 120 mph de bitiyor. oradaki 200 km/h cinsinden. ben de merak etmiyor değilim. 3.8 litre V6 motor ve 200 km/h kadran. abes bir karşılaştırma ama benim 1.3 doblonun kadranı da 200 km/h. bu araç gerçekten yüksek süratlere çıkamıyor mu yoksa fordun işgüzarlığı mı?

sanırım fordun işgüzarlığı çünkü askeriyedeki 190v turbo transitlerde de 260 km/s kadran vardı

O transitlere Mondeo'nun kadranı takılıyordu, ondan öyle. Firmalar maliyeti düşürmek için böyle şeyler yapabiliyor, mesela Megene 1.5 Dci ile Megane 2.0'ın kadranlarıda aynı ama son süratleri arasında epey fark var...

O araç normalde 200 km/s'yi geçebilir, fakat Abd'de bazı otomobillerin hızı sınırlandırılıyor. 280 Hp'lik Lincoln Mark VIII'de mesela 210 km/s hızda limitlenmişti. Araştırmak lazım sebebini, bende tam olarak bilmiyorum niye.

Limitör kaldırılırsa Gps'de 230 km/s felan görülebilir...

• quote:

Orijinalden alıntı: cobra41

sn zagor_1907 bu aralar kendime arkadan itişli araç bakıyorum kafamda önceleri clk serisi vardı ama birde mustang lere bakayım dedim ve sizin araçtan 34-35000 TL ye satılanlar var benim sorum bu araçların piyasası nedir yani 35000 e alacağım mustang 3.8 v6 araç temiz bir araçmıdır yoksa bana sorundan başka birşey yaşatmazmı yani demek istediğim bu araçların temizlerinin piyasası bu fiyatlarmıdır? şimdiden teşekkürler

Merhaba, oradaki piyasasını fazla bilmiyorum fakat duyduğuma göre 2004 yılında gelenler Marlboro tarafından kullanılmış araçlarmış galiba, o yüzden bu yıllardakinin fiyatları biraz daha ucuz hor kullanıldığı için anladığım kadarıyla. Ben sizin yerinizde olsam 2000-1999 model temiz bir tane bulmaya çalışırım. Vergi hemen hemen yarıya iniyor. Bunun dışında memnun kalacağınızı düşünüyorum, birde kendinize ufak tefek jantıydı aksesuarıydı birşeyler getirtirseniz, Türkiye'deki sayılı araçlardan birinin sahibi olursunuz. Ben 80 bin civarında aldım bunu şu an 93 bin km de, daha en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Almadan önce dikkatli davranırsanız sizi üzeceğini düşünmüyorum.

• Beni bir konuda aydınlatırsanız sevinirim. 3.8 lik motora sahip olan aracın beygir gücü neden 200 lerde? Benzin açısından da dezavantaj değil midir bu durum? Merak ettim
  • tüplüyse araba düşürür ama başka türlüyse bilemicem tüp arabanın gücünü düşürür hızını falan
  • ARKADAŞLAR 19 LİTRE FALAN DİYORLAR BURADA. BAZI YERLERDE 13 DİYORLAR. TAM NET Bİ BİLGİSİ OLAN YOK MU 2004 MODELLER HAKKINDA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

ARKADAŞLAR 19 LİTRE FALAN DİYORLAR BURADA. BAZI YERLERDE 13 DİYORLAR. TAM NET Bİ BİLGİSİ OLAN YOK MU 2004 MODELLER HAKKINDA?

nedir sorun arkadasim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Beni bir konuda aydınlatırsanız sevinirim. 3.8 lik motora sahip olan aracın beygir gücü neden 200 lerde? Benzin açısından da dezavantaj değil midir bu durum? Merak ettim

aksitaktirde motor verimli olmazdi. beygiri dusuk dediginiz 3800cc motorun yakit tuketimi 1600cc kadar dikkatini cekerim.
  • Hortlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daturkishulan

quote:

ARKADAŞLAR 19 LİTRE FALAN DİYORLAR BURADA. BAZI YERLERDE 13 DİYORLAR. TAM NET Bİ BİLGİSİ OLAN YOK MU 2004 MODELLER HAKKINDA?

nedir sorun arkadasim?

mrb öncelikle. şunu soruyorum ben 2004 mustanglerler ile ilgili
    1-çok fazla bilgi kalabalığı var. ne kadar yakar?
    2-parça fiyatları nasıldır çok masraf çıkartır mı?
  • quote:

2 senelik konuyu nereden bulup hortlatıyorsunuz vallahi helal olsun size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

2 senelik konuyu nereden bulup hortlatıyorsunuz vallahi helal olsun size.

nereden buldunu falan yok yazıyorum forumdonanımhaber diye okuyorum kafama takılanı da soruyorum bunun için de mi izin alacağız sizden
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.