Teğmen
23 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler önce söyliyim böyle benzer konu açıldımı bilmiyorum yalnızca araba sürerken ters bi anda zor bi anda neler yapılır fikir alışverişinde bulunalım dedim.

Aramızda çok tecrübeli arkadaşlarda vardır, kaza benzeri durumlara gelip nasıl kurtarırız yada zor bi anda neler yaptınız bunları paylaşalım.

Mesela ben geçende arkadaşlarımla yemek yemeye çıktığımda baya hızlıydım ve öndeki araba ani bi fren yaptı o anlık frene bastım son anda durdu ama arkadaşım vitesi küçültmelisin dedi. Buna benzer şeyler paylaşalım dedim
Dün akşam annemin arabasıyla arkadaşımın yanına gitmiştim. Araba 2001 model Ford Focus, 1.5 saat sonra döndüğümde araba çalışmadı.
Farları açık unutuşum, arabayı ittik yine çalışmadı, akü takviye de işe yaramadı. Sizce nolmuş olabilir?
Beyler belki konusu önceden de açılmıştır bilmiyorum ama herkes sevdiği klasik araçları paylaşsın güzel fotoğraflar görelim istedim

İşte benden bi tane
Corvette
Merhabalar,

Babam bayram sonu araba almayı düşünüyor. Arabaların ikiside 2.el.

520 daha 0 gibi 10.000 kmde, e350 ise 60.000 de.

Fiyat olarak Bmw biraz daha pahalı ama onun önemi yok. Size hangisini almalıyız neler önerebilirsiniz?
Beyler burada eski kasası yeni kasasından güzel olan , eskisini daha çok beğendiğimiz araçları paylaşalım.

Birde bol fotoğraf eklensinde konu güzel olsun

Bende başliyim. Eski Mondeolar bana yenisinden daha güzel geliyor.

Genelde abartılı gövde kitleriyle karşımıza çıkan Wald International, tutucu bir tasarıma sahip station wagon modellerinden Mercedes E Serisi SW için hazırladığı kitle birlikte biraz dizginlenmiş gibi.

Köşeli bir tasarıma sahip ön tampona LED aydınlatmalar da yerleştiren Wald 19 inç çaplı jantlar ve yeni yan etekler uyguladığı aracın ön çamurluklarının arkasına solungaçlar yerleştirmiş.

Arka tamponun yan tarafına da hava girişi görünümlü süslemeler yerleştiren Wald bu tamponun altına büyük bir difüzör de eklemiş.

Hem görünümü daha sportif hale getirmek hem de yol tutuşu iyileştirmek için süspansiyon sistemini de alçaltan Wald istek üzerine yeni egzoz sistemi de sunmakta.

-- -- -- -- -- -- --

Yaptıklarıda hoşuma gitmedi değil ama sw Türkiye'de tutulmuyor. Gerçekten gelse alırım(param olsa) diyenleriniz varmı?

Alman modifiye firması Lorinser, Tuning World Bodensee’de tanıtacağı yeni 2012 Mercedes M modifiyesini tanıttı.

Lorinser modifiyeli 2012 Mercedes M-Class’ın tasarımında öne çıkan ilk olarak genişletilen ve özel tasarıma kavuşturulan çamurluklar; 40 mm alçaltılan arabaya eklenen 22 jantlar ve Yokohama lastikler ile oldukça spor bir görünüm kazandırmış. Arabanın tamponu da yenilenirken yan etekler elden geçirilmiş.
Stil cephesinde, modeli, yeni tamponlar, yan etekler gözden geçirilmiş ve genişletilmiş tekerlek kemerleri içeren bir geniş gövde kiti ile donatılmıştır. Düşürücü yaylar (40mm varan sürüş yüksekliği azaltmak) ve Yokohama lastikler ile 22 inç alaşım jantlar da bulunuyor.

ÖZET: Beyler bu arabayı yapamamışlar sanki.

Beyler 400 Tl civarı bir bütçem var. Neler önerebilirsiniz? Haftaya mutlaka alıcam.
Ortaya 3 güzel araba koyuyorum. Sizce en iyisi hangisi? (+)ları ve (-)leri neler? Alacak olsanız hangisini alırdınız?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-subaydan-satilik-celica-cok-temiz-81357442/detay

Bana göre ucuz ve spor araç tanımına uyar. Aslında yakıt tüketimini falan bilmiyorum ama çok hoş bi görüntüsü olduğu gerçek.

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Mercedes
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 227
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 28.474 (Bu ay: 37)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.