Şimdi Ara

2000 Ford Mustang alındı....///RESİMLER///İZLENİMLER (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
0
Favori
13.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: daturkishulan

quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Beni bir konuda aydınlatırsanız sevinirim. 3.8 lik motora sahip olan aracın beygir gücü neden 200 lerde? Benzin açısından da dezavantaj değil midir bu durum? Merak ettim

aksitaktirde motor verimli olmazdi. beygiri dusuk dediginiz 3800cc motorun yakit tuketimi 1600cc kadar dikkatini cekerim.

Eyvallah hocam.2 yıl sonra anladım olayı.
  • @kkratoss
    biraz erken olmuş ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miraculous -- 17 Temmuz 2012; 18:28:47 >
  • quote:

quote:

quote:

Beni bir konuda aydınlatırsanız sevinirim. 3.8 lik motora sahip olan aracın beygir gücü neden 200 lerde? Benzin açısından da dezavantaj değil midir bu durum? Merak ettim

aksitaktirde motor verimli olmazdi. beygiri dusuk dediginiz 3800cc motorun yakit tuketimi 1600cc kadar dikkatini cekerim.

Eyvallah hocam.2 yıl sonra anladım olayı.

Güldüm gece gece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

quote:

quote:

ARKADAŞLAR 19 LİTRE FALAN DİYORLAR BURADA. BAZI YERLERDE 13 DİYORLAR. TAM NET Bİ BİLGİSİ OLAN YOK MU 2004 MODELLER HAKKINDA?

nedir sorun arkadasim?

mrb öncelikle. şunu soruyorum ben 2004 mustanglerler ile ilgili
    1-çok fazla bilgi kalabalığı var. ne kadar yakar?
    2-parça fiyatları nasıldır çok masraf çıkartır mı?

1) iki tur motor var 3800 V6 olanlarin kullanici verisi 8/12 litre. 4600 V8 olanlar 9/15 litre. ancak benim aracimda da ayni motor var 4600 V8 benim bu motorla V6 nin 8/12 tuketimini tutturuyorum(yazin).
    2) parca konusunda tumuyle amerikan parcacilarinin insiyatifine kalmis durumdasin. onlar inernetteki fiyat x 1.7 kati olarak calisirlar. amerikan parcasinin ucuz oldugunu gozonunde bulundurarak parca fiyat konusunda sikinti cikarmaz diye dusunuyorum. ford yetkili servisi parca konusunda yardimci olur mu onu da sormak gerek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

ARKADAŞLAR 19 LİTRE FALAN DİYORLAR BURADA. BAZI YERLERDE 13 DİYORLAR. TAM NET Bİ BİLGİSİ OLAN YOK MU 2004 MODELLER HAKKINDA?

2 senelik konuyu nereden bulup hortlatıyorsunuz vallahi helal olsun size.

nereden buldunu falan yok yazıyorum forumdonanımhaber diye okuyorum kafama takılanı da soruyorum bunun için de mi izin alacağız sizden

Afedersiniz beyefendi, inanın kızacağınızı bilmiyordum.
    Birdaha sizin hakkınızda yorumda bulunurken çok daha dikkatli olacağım, buna emin olabilirsiniz.

Saygılarımla efendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fantastic Light

quote:

2 senelik konuyu nereden bulup hortlatıyorsunuz vallahi helal olsun size.

nereden buldunu falan yok yazıyorum forumdonanımhaber diye okuyorum kafama takılanı da soruyorum bunun için de mi izin alacağız sizden

Hort yasak belki ondan demiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

nedir sorun arkadasim?

mrb öncelikle. şunu soruyorum ben 2004 mustanglerler ile ilgili
    1-çok fazla bilgi kalabalığı var. ne kadar yakar?
    2-parça fiyatları nasıldır çok masraf çıkartır mı?

1) iki tur motor var 3800 V6 olanlarin kullanici verisi 8/12 litre. 4600 V8 olanlar 9/15 litre. ancak benim aracimda da ayni motor var 4600 V8 benim bu motorla V6 nin 8/12 tuketimini tutturuyorum(yazin).
    2) parca konusunda tumuyle amerikan parcacilarinin insiyatifine kalmis durumdasin. onlar inernetteki fiyat x 1.7 kati olarak calisirlar. amerikan parcasinin ucuz oldugunu gozonunde bulundurarak parca fiyat konusunda sikinti cikarmaz diye dusunuyorum. ford yetkili servisi parca konusunda yardimci olur mu onu da sormak gerek.

anladım yakıt türketimi iyiymiş. çok teşekkür ederim.son olarak arabadan memmun musunuz tavsiye eder misiniz??
  • quote:

anladım yakıt türketimi iyiymiş. çok teşekkür ederim.son olarak arabadan memmun musunuz tavsiye eder misiniz??

ben mustang degil ayni yil crown victoria kullaniyorum. ikisi arasinda karoser disinda pek bir fark yok. motor sanziman ayni(c. vic te V6 olmaz ancak).

yazdigim yakit tuketimi p71 polis paketli c. vic icin gecerli ama ayni motor sanziman kullanildigi icin mustang icin de o degerleri yazdim. aradaki yazilim farkindan dolayi az bisey degisim olabilir bu arada.

aractan memnunum tum ihtiyaclari karsiliyor. 250bg araba gibi(zaten 250bg) gidip 1.6 kadar yakiyor en guzeli o. tek kotu yani 4 atar otomatik olmasi ama tum amerikanlar o yillarda o/d dahil 4 atardi. eski konvensyonel tip sanziman araci sagirlastiriyor ne yazikki. gene de 0-100u 7 saniye civari.
  • quote:

quote:

ben mustang degil ayni yil crown victoria kullaniyorum. ikisi arasinda karoser disinda pek bir fark yok. motor sanziman ayni(c. vic te V6 olmaz ancak).

yazdigim yakit tuketimi p71 polis paketli c. vic icin gecerli ama ayni motor sanziman kullanildigi icin mustang icin de o degerleri yazdim. aradaki yazilim farkindan dolayi az bisey degisim olabilir bu arada.

aractan memnunum tum ihtiyaclari karsiliyor. 250bg araba gibi(zaten 250bg) gidip 1.6 kadar yakiyor en guzeli o. tek kotu yani 4 atar otomatik olmasi ama tum amerikanlar o yillarda o/d dahil 4 atardi. eski konvensyonel tip sanziman araci sagirlastiriyor ne yazikki. gene de 0-100u 7 saniye civari.

crown victoria da çok beğendiğim araçlardan biridir. hatta mustangen önce lincoln town carlara bakıyordum 98 modele sırf kasası benziyor diyor.çok şanslısınız keşke bende abd de olsaydım
  • quote:

quote:

quote:

crown victoria da çok beğendiğim araçlardan biridir. hatta mustangen önce lincoln town carlara bakıyordum 98 modele sırf kasası benziyor diyor.çok şanslısınız keşke bende abd de olsaydım

91-98 towncar a ben de bayilirim. bence gelmis gecmis en iyi towncardir. ancak 98den sonra cikanlar c.victorianin luks+full olanindan baska bisey degil. eger ucuza bulabilirseniz 91-98i onerrim.
  • hayırlı olsun güle güle kullanın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.