Şimdi Ara

200 bin sıfır golf alınır mı ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
7.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Golf 8 geldi gelecek iken 7 alınır mı beklenir mi? Soru bu. Cevap sizde. Ben almazdım.
    Çünkü makyajlı değil gelecek olan kasa. Komple değişiyor araç. Eski kalacak sizin alacağınız kasa. 8 senedir üretimdeki kasa bu sonuçta.
    Karar golf ise beklemede kalın bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Güzeell
  • Yigit3735 kullanıcısına yanıt
    Bende bu ikilemdeyim 8 in fiyatıda yüksek girecektir piyasaya

Peki 200 bini aşmayacak ne önerirsiniz golfün kalitesinde?

308 denedik 1,2 130 beygir vardı ama hoşuma girmedi her yerinden trim sesi geliyor 3 bin km deki araçtan

• chuckchucky kullanıcısına yanıt
    yok hocam mesela alan kişi bu kasayı bildiği için alacak mesela
    ama ben eski kasasını tercih ederdim yenisine göre
    Hocam 200 kağıda ne önereyim hemen cevap vermeyim, bir düşüneyim. Yazarım

Tamam .Teşekkür ediyorum hocam

Golf 7 ciktiginda golf 6 nın değeri dustumü?

Bence fiyat piyasaya göre uygun lakin cam tavan olsa süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200binim olsa; 6 yıl garantili, fabrika çıkış Lpgli elegance Honda Civic alırdım.
    Pek tabi ki sıfırı 220k olan arabayı 200k ya almak mantıklı.

Bu mantık artık eskide kaldı. G20 gelince F30 fiyatları düşmedi aksine balon olan fiyatı daha da yükseldi. Yeni kasası çıkınca eski kasa, eski olarak görülmüyor artık.

• Golf 2019 dizel+dsg hatasız 9 binde galeri 195 ten aşağıya vermedi almaya niyetim vardı bende vazgeçtim bu kadar para verince sıfırını alayım diye bakalım hata yapmamışsızdır inşallah fiyatlar biraz olsa düşer veya en azından artmaz

• vural_kral kullanıcısına yanıt
    Bunu da düşündüm ama kime sorduysam bir honda golf kadar kaliteli değil dediler 200 vereceksen sıfır olarak golf dedi çoğu kişi
    Bende sizlere forma danışayım dedim çünkü burada bu konulardan anlayan ve kullanıcı olan çok kişi var

• cnyttt kullanıcısına yanıt
    Malesef opsiyon ekleme hakkımız yok şu dönemde elde ne varsa satmak istiyorlar cam tavan bende istemişimdir aslında istediğimiz rengi bile bulamıyoruz

• Hocam benim dedigim fiyat meselesi değildi. Ben görünüm, araç yüzü açısından bakmaktayım. Sıfır alacam, 2 ay sonra yeni kasa gelecek. Bunla karsılasmak istemem.
    Yoksa dediginiz gibi değer kaybı cok yazamaz arabalar hele bu piyasada

• Vwde liste fiyatlarina bakmayin 20 30 dusuyolar zaten.. Bu bi algi yönetimidir hee bak ucuza aldik 200e dersin.. Zaten fiyati odur.. Golfe 200 vermem vw alacaksamda passat alirim 15 16 17 model düşük kmli bulunur. 2.elden bu kadar korkmayin servis bakimlisini buldumu alacaksın..

• y.e.c. kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz modellerde yüksek km ve trendline olanlar var 200 bandında passat

• alınır tabiki. ikinci elide altın gibi değerli ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Dediğiniz modellerde yüksek km ve trendline olanlar var 200 bandında passat
    daha bir ay önce forumdan bir arkadaş bana danıştı, 215bine sıfır impression passat aldı. full golf yerine sıfır en düşük passat'ı tercih ederim şahsen. golf 7 bitti artık bu rakam bence çok yüksek. tamam, çok güzel araba ama golf 8 gelmek üzere, artık fiyatının düşmesi gerekirdi. son senesinde bile hala avrupa'da rakiplerine fark atıyor satış rakamlarında. gerçekten efsane bir araba bu golf. volvo v40 hatta s60 son senesinde bisiklet fiyatına satıldı resmen. hatta audi a4'ü inanılmaz rakamlara verdiler ben passat aldıktan sonra (içi dar falan demez alırdım, çok iyi fiyattı).

yani demem o ki golf öyle bir araç ki satarken en az kayıp yaşayacağın araç. ben 4 günde elimi öpene sattım golf'ümü. 20 yaşındaki golf'e bile saldırıyor insanlar. ama yine de ben 200bini çok buluyorum.

Hocam sitede, en az 2019 model olmak üzere 200 liraya kadar olan arabaları en yüksek fiyattan sıraladıgımızda en çok leon, golf, corolla, cıvıc geliyor. Bunları geçip ben size 1,5 benzin otomatik mazda 3 öneririm. Bu fiyat bandında en üst donanımlara kadar alınabiliyor

• Uzun süre binmeyi düşünüyorsan yeni kasayı beklemeni tavsiye ederim .Yeni kasanın direksiyon falan çok güzel olmuş.
  • zafan Z kullanıcısına yanıt
    4-5 sene kullanmayı düşünüyorum hayırlısı ile

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.