Şimdi Ara

200 bin sıfır golf alınır mı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
1
Favori
7.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Opel aldım hocam. Volkswagen değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten o paraya 2020 1,5 tsı act dsg comfortline golf bulabiliyorsan kaçırma. Araç yok çünkü bayilerde.
  • şu an kullandığım aracımı satın alırken highline 1.4tsi-140bg manuel ve discovery pro'lu metalik beyaz golf 7 (2014 senesi) için 55bin TL teklif almıştım ve o zaman fazla gelmişti, kenara para ayırabilmek için terchimi peugeot 208 1.2vti 82bg'den yana kullanmıştım. nereden nereye gelmişiz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yigit3735 kullanıcısına yanıt
    ben de araç bakıyorum. İlk tercihim mazda(idi) ancak 2019 ve 2020 model sıfır yok. Hala eldeki 2018'leri satıyorlar. Ancak fiyat belli değil. gidip bakınca farklı ilde 2. el bilmemne modeli var onu al diyor?! Sitesinde fiyat yok. Bayiyi arayınca mırın kırın. Çok istiyordum(uzun süre binicem) ama kendi elleriyle soğuttular beni. Golf 8'de hayalet ekran var. MAzda 3'ün yabancı sitelerden bakarsanız onun da hayalet ekranı var. Ama bizdekiler 2018 model. Fİyat avantajı da yok. Hadi fiyatı aynı ama şu donanımı var ama desen o da yok, vemiyorlar.

Ben de Golf bakıyorum şimdi.
  • makyaj yeni kasa vs. takılma. Göz boyama hepsi, 250 den aşağıda çıkacağını sanmıyorum, bu sene çıkan b sınıfı araçlar 200 e dayandı. C sınıfı orta-üst donanımdaki araç iyi fiyat. Bende olsam bende 2.el almam bu miktarı çıkardıktan sonra.
  • lafım size değil; alacak kişi embesilse alınır. bir golfe 200.000 vermek ya matematik bilmemektir yada dayak yememiş olmak.
  • sizin fiyatlardan haberiniz yok galiba. 200'e doğus'ta golf yok.

Bir de bkz doviz kurları
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Hocam Doğuşun haddine degil golfe 2 hava yastığı koymak

Golfte güvenlik standart

Alıntıları Göster
    Poloya koyuyorlar ama, doğuş vw kullanıcıları biraz mevzudan anlamasa o arabanın hoparlörlerine kadar çalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuckchucky

Dediğiniz modellerde yüksek km ve trendline olanlar var 200 bandında passat
    Bunlar da alternatif olarak değerlendirilebilir

2018 BOYASIZ 19.000KM VW.PASSAT IMPRESSİON TDI DSG İlan No: 818935680https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-selimoglu-2018-boyasiz-19.000km-vw.passat-impression-tdi-dsg-818935680/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• terkene T kullanıcısına yanıt
    hocam plakasız araçlara dikkat aman..
  • Eski kasa dsg sanzimanli hb bir araca 200 bin lira evet ikiyuz bin lira vay be Allah bana da doğuş oto sansi versin ne diyim başka

• 2.elde temiz araç yok kafanıza bunu sokun parası olan sıfır alsın 2.el piyasası çakal dolmuş sahibinden satılan araçlar bile temiz deniyor ama en temiz araç bile bana güven vermiyor corona dolayısı ile bile sıfır alınır en azından ilk sen binicen

• Bedava hocam kaçırmayın derim.
  • golf dondurma almak daha mantıklı alıp satar kar edersin en azından.
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    Plakaları bagajında:)
    Bazı galeriler vardır sorunlu, hacizden gelme, pertden dönme, kısacası feleğin çemberinden geçmiş tüm araçları alır-satarlar.
    Bazı galeriler de vardır ki sadece sorunsuz araç alır-satarlar, parayı verir anahtarı alır çıkarsınız.
    Bahsettiğim her iki tür satıcının da hangi cinsten olduğu piyasa tarafından bilinir. Ne tür bir araç istiyorsanız ve bunu hangi tip satıcıdan almak istiyorsanız belirler ve oraya gidersiniz. İlanını gönderdiğim satıcı da bunlardan bir tanesi (temiz araç alıp-satanlardan)
    Piyasada, her bünyeye uygun aracı alan-satan yer bellidir. Herkes buna vakıf olamasa da işin az biraz içindekiler bunu bilir.
    Hatta öyle satıcılar vardır ki, aradığınız aracı söylersiniz, sizin adınıza bulur ve sizi arar, gider parayı verir, anahtarı alır çıkarsınız. Ne sizin söylediklerinizden, ne de satıcının söylediğinden tek bir fazlası ve noksanı çıkmaz, aldığınız araçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terkene -- 31 Mayıs 2020; 18:20:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Benim için 150 bin ve üstü 2.el premium veya en azından D sınıfı 2.eldir. Bu fiyatlara alınmaz klişesine girmeyeceğim çünkü artık seçeneğimiz yok. Bugün size almayın desek yarın aynı aracı 220 bine alacaksınız sonraki gün 250.
    aynı fikirdeyim.
  • Hocam paran varsa kendini zorlamayacaksan al, yani sonuçta para harcamak için var, araba fiyatlarının düşmesi zor beklemek bir şeyi değiştirmeyecek.
  • terkene T kullanıcısına yanıt
    hocam bunun bahsettiğiniz "bazı" galerilerin hangisinden olduğunu nerden bilicez? O zaman sadece bilenler arasında mı bir piyasa dönüyor? Sahibinden'e koymasın kendi arasında satsınlar o zaman
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.