Şimdi Ara

1e1 Haber: '4. Bölüm' Yepyeni teknoloji programı! Yeni Bölüm! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
31.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İos da acmiyor izleyemiyorum. Duzeltulmesini bekliyorum
  • Ağzınıza sağlık
  • Donanım Haber'i yıllardır takip ediyorum ve buralara kadar geldiğini görmek çok güzel. Her geçen gün videolarınız daha iyi oluyor. Fx57'nin yazdığı olay yaratan haberlerin kısa öyküsünü o hafta kendisinin ağzından yer verebilirsiniz.
  • 1 e 1 'i her yayınlandığında
    kaydediyorum ve kendimi engelliyemiyorum.
    süpersiniz program
    ||||||...======rokettttt gibiii...

Akış şekli değişmesin anında konu değişimi süper
    programın durağanlaştığı anlar R tuşuna basmak gibi
    ( R = roket )
  • halkın sesi erdinç helaaal.
  • Tatildeydim takip edemiyordum gündemi. Aslinda cok Faydaliymis bu seri
  • quote:

Orijinalden alıntı: KASIMOGLU

Jenerik muziğinin ismi nedir ?

sarah brightman -- fleurs du mal ( symphony albümünden )
  • İs yerindeydim butun gun bekledim. Bi izleyemedim su videpyu iosda
  • öncelikle çok güzel bir program oluyor.yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler :)))

*ilk olarak facebook java uygulaması 90 gün ücretsiz kullanılmasına izin verilmiyor.vodafone edge ile Samsung sgh g600 ile ücretli şekilde kullandım.ayrıca çok ağır çalışıyor.normal internete göre 10 kat daha yavaş.

*xbox oyunlarının win8 de oynanacağını duyunca +ücretli sürümlerde olacağını söylecekken tam.videoda karşıma çıktı =))

*ayrıca pes 2012 oynanış olarak gayet iyi.fakat dediğiniz gibi fizik efektleri yok denecek kadar az.PES en önemli eksiklerinden biride MENÜ lerinin hoş bir şekilde tasarlanmaması.stad ların berbat tasarlanması. PES sadece yeşil alanı güzel şekilde yapıyor.yapıyorda onuda eksik yapıyor.ama tamamen duygusal olarak daima PES'e devam =))
  • bence xbox 360 için destek gelecek ...ayrica bukadar pc oyuncusu var iken pclere bukadar az oyun çikmasi enteresan..pc nin pazar payi daha geniş...adam bir konsol ile senelerce oynuyor..pc de ise 3 ayda bir guncelleme yapabiliyor insanlar...bence oyunlar pclere bolca gelmeli ve xbox 720 çikacagi için win8de xbox360 destegi gelebilir..

Not_ Crysis veya cysis 2 okadar abartilacak bir grafik gorselligi ben pek goremedim ...batman ark asylm bile daha guzel grafik sunuyor bence... crysis ,bu oyunu bende severek oyunuyorumdur ama gel gelelim sizin kadar övmüyorumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Key -- 18 Temmuz 2011; 12:41:09 >
  • Bu programın formatını tuttum, sıkılmadan izliyor insan. PC oyunculuğu için söylenenlere katılıyorum, gerçekten birilerinin artık taşın altına elini sokmasının zamanı geldi de geçiyor. Güzelim PC donanımları sırf demode konsollar için harcanıyor. Oyun olmazsa ben niye alıyım HD6990 ya da GTX590 ekran kartını, o kadar RAM'i ya da I7/Bulldozer işlemciyi. Oyunlar bu donanımlar için hayati derecede önem taşıyorlar. Evde 50 inc Full HD Plazma var ama konsolda oynadığımda çoğu oyun düşük çözünürlük ve AA problemleri nedeniyle görüntüler çamur gibi oluyor. Oysa ben bir Killzone 3 ya da Gran Turismo'yu PC'de de görmek isterdim, üstelik 1080P ve 8X AA ve bilimum filtreleme ile eminim o oyunlardan alacağımız keyif üçe beşe katlanırdı.
    Bu arada programın sonundaki sound çok güzel ama daha çok TV'deki haber programlarının formatında olmuş, böylesi bir teknoloji programı için pek uygun bulmadım, programın sonunda 32.Gün'ü izlemiş gibi oldum

• ağzınıza sağlık valla sizi bi tv de görmek isterim siz tv de program yapın ben pc başından kalkıp sizi izlerim :D
  • 5 gündür internete giremiyorum bu video gerçekten süper oldu tüm DH ekibine teşekkürler.
  • Çok sevdim bu programı.İple çekiyorum diğer bölümleri izlemeyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Bu programın formatını tuttum, sıkılmadan izliyor insan.

valla bu iki isim çıkıp havadan sudan konuşsa yine izlerim ben .
  • normalde tvde herhangi bir programı 20 dk izlesem sıkılırım ama 1e1 Haber çok farklı havası, tadı var sıkılmadan izlediğim yegane program.
    Ayrıca Erdinç Abi seni rüyamda gördüm oyun stüdyonuz vardı bir oyun üstünde çalışıyodunuz :) milletin hayran olduğu sanatçı rüyalarına girer, abi artık tam anlamıyla ünlü oldun galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Mesut Çevikle uyan Türkiye yapılmalı bence :D

Hiç kaçırmam
  • Yeni bölüm harika ama kediye üzüldüm benim isabel adlı kedimin aynısı :D
  • İphone dan izleyemiyorum. Play isaretinin ustu cizilmis
  • arkadaşlar biz bsc reklamlarına tıkladığımızda bsc için iyi oluyormu ( eğer öylesye ben hep tıklarım artık)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.