Şimdi Ara

1e1 Haber: '4. Bölüm' Yepyeni teknoloji programı! Yeni Bölüm! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
31.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiç sıkılmadan izledim güzel proğram olmuş.
    Keşke Xbox 360 olayı olsa dediğiniz gibi
  • muhteşemsiniz gerçekten. fakat konular arasındaki geçişleriniz çok ani oluyor bir donanım haberinden oyun haberine geçişler bi anda gerçekleşiyor, bu düzeltilmeli çünkü kafa karıştırıyor. bunun dışındaçok başarılı. teşekkürler emeğinize.
  • Sondaki video süper ya :D Kedi fena adam öldürüyo :D
  • Erdinç abi'ye bayılıyorum ya, süper adam. Oyun üstüne adam tanımam.
  • televizyon olayina pekde doğru görmuyorum burda fenomen haline gelmeye devam ediyorsunuz netde devam etmeniz cok daha iyi olucaktir belki kendi tv kanalinizi kurarsaniz ozaman tamam ama herhangi bir tv kanali ile anlaşmanizi tavsiye etmem!
    yok reting almadi vs vs seyler dolaysiyla daha cok kazanalim derken eldeki kullanicilardanda olabilirsiniz!
    başarisiz bir cogu televizyon programi bir dönem cikmişti hic biride tutmadi yinede son tavsiyem burda devam etmeniz.
  • bir arkadaş gulmenizi zorlayarak yaptiginizi söylemiş ewt haksizda degil.
    benim dusuncem her hafta yada bazi haftalar bir misafir konuk alarak yolla devam etmenizde guzel bir sonuc olabilir.
    ünlü ünsüz gibisinden bir konul alabilirsiniz ayni zamanda bu bence 10 numara birşey olur.
    (özelikle teknoloji birazda olsa taniyan konuklar secerseniz daha super olur yada oyun oynayan konuklar :)
  • güzel 1E1, keşke 2 veya 3 günde 1 olsa .
  • çok güzel bir program olmuş, artık her hafta bekliyoruz bundan kurtuluşunuz yok. Diğer teknoloji-oyun programlarına göre en büyük artınız daha samimi olmanız.
  • 1e1 haber televizyonda ana haber bülteni gibi bişi olursa çok izlenir
  • güzel bölümdü teşekkürler :)
  • Video açıklamasında Fifa ve Pes Türkiye ligi başlığını görünce direk videoya daldım ve Erdinç abinin açıklaması beni çok rahatlattı umarım dediğiniz gibi olur da hüsrana uğramayız.
  • ipad de video oynatilamiyor hatasi aliyorum.
  • Bu programın TV'de yayınlanması lazım :D
  • nedir bu tv derdi milletin anlamadım. eğer bu işin içine tv girerse emin olun bu programın bütün yapısı değişir ve mahvolur. bence şu durumda gayet mükemmel başka yerleri katıpta mahvetmeye gerek yok.
  • ağzınıza sağlık keyifle teknoloji haberlerini izledik,bundan sonra haftada videonuzu izlemek yeterli olacak benim için.

bu arada şirkete eleman alın,ingilizce tercümesini yapsın dünya'da eminim ilk 5e girersiniz bu kaliteli videolarla
  • cep telefonundan izleyemiyorum video'yu(5800 xm). Biri youtube'a yüklese güzel olacak dh izin veriyorsa
  • Herkes TV'de yayınlansın demiş ama, TV'de aynı rahatlık ve anlatımla yer alabilmek ne kadar mümkün olabilir orası kesin değil.Sizin buradaki amacınız kaçıranlar ve ilgilenenler için önemli gelişmeleri haftanın son iş gününde bizlere aktarmak. Bir TV kanalının amacı ise daha çok izleyici çekmek,reyting ve daha fazla reklam almak.
    Ayrıca burda bizim tepki ve eleştirilerimizi gerçekten ciddiye alıp ona göre hem kendizini :) hem programlarınızı değiştirebiliyorsunuz.Bir kanalda bu ne kadar mümkün olabilir ki?

Neyse hayırlısı. Hem bizim için hem sizin için...
  • Harikasınız gayet başarılı. Eminimki bu güzel çalışmalarla yakında DH TV olarak televizyonlarda da görürüz sizleri
  • Kahvaltıyı sizinle yapmak çok eğlenceli (:
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.