Teğmen
28 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 3)
Gönderileri
2 yıl 45 TL taahhütlü internet sözleşme süresi sona ermesine rağmen üzerinden 1 ay geçtiği için ( gemici olduğum için o arada yurtdışında idim) otomatik yenileme oldu sanırım. Bayiye gidip kapatma yaptırmak istediğimi söyledim tamam dediler taahhütünüz bitmiş 02165563173 numaraya iptal formu kimlik fotokopini faks ile gönderince iptal işlemi başlatılıp herhangi bir cayma bedeli ödemeyeceğim söylendi. Herşey doğru şekilde yapmama rağmen hala bana fatura gönderip duruyorlar. Üstelik gelen fatura ücreti 85.60 TL. yani iki katı. Bende şikayetvar.c.o.m a şikayet yazdım. Resmini koydum. Bunlar senin ya yeni bir operatöre geçmeni yada kapatılana kadar cayma bedeli karşılığı kadar fatura kesmeye devam edecekler gibi. Neyse hapis yatarım o parayı bu şerefsizlere yedirmem.
Arkadaşlar amd athlon 64 x2 6000+ işlemci.2048mbx2 1066mhz bellek,ati radeon hd3850 ekran kartı,320gb hdd,650watt güç kaynağım mevcut durumda.bu donanıma uygun 100-150tl arası anakart tavsiyesi olan varmı.bütçeyi biraz daha zorlayabilirim.eski anakartım olan 'm2a mx' sanırım bu donanımı kaldırmıyo genelde biraz yüklenince restliyo oyunlarda zaten hemen resetliyo masaüstüne bile dönmeden.yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 206
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 497 (Bu ay: 20)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 50 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.