Şimdi Ara

1999 MODEL PEUGEOT 206 ALINIR MI? LÜTFEN YARDIM - ÖĞRENCİYİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar hukuk fakültesi son sınıf öğrencisiyim ve bir araba alacağım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-206-xr-peugeot-bayanlarin-rahatlikla-kullanacagi-bir-arac-1047645387/detay/

sizce bu araba alınır mı?? sahibiyle konuştum 99-97 bin tl arası yardımcı olacağım dedi

KM SORGULADIM ORİJİNAL

HASAR KAYDI 3 parça halinde 2sinde herhangi bir değer yok 1 tanesi 3750 tl AĞIR HASARI YOK

DEĞİŞEN 4 PARÇA DEDİ ADAM ÖN ÜÇLÜ VE BİR KAPI TABİ BEN EKSPERE SOKACAĞIM

SAĞ PODYEDE HAFİF BİR İŞLEM VAR DEDİ AMA ÖNDEN AĞIR KAZASI YOKMUŞ ÖYLE DEDİ

ARABA PİYASASININ ALTINDA SATILIYOR

İLK ARABAM ÖĞRENCİYİM SANAYİİ FALAN UĞRAŞMAK İSTEMİYORUM NOLUR YARDIM EDİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedex1277 -- 5 Eylül 2022; 23:18:17 >

• Herşeye rağmen tercih 206 olacak ise başka bir 206 bakman en başında kazanmanı sağlayacak gibi görünüyor.
  • websosyal kullanıcısına yanıt

neden hocam

• Sana önerim, bende öğrenciyim , bir heves işte 2004 Model 206 CC aldım , tavanı bozuldu, sürekli elektriksel aksamı bozuluyor şuana kadar harcadığım para 15000 i geçmiştir almanı tavsiye etmem , varsa imkanın motora bin.

• Bu araçtan uzak durmanı şiddetle tavsiye ederim. Bir de masraf çıkarmayacak sanayiyle uğraşmayacak araç olsun diyorsan piyasanın altında satılan araçlara genel olarak bakma. Kimse temiz bakımlı aracını çok özel bir durumu yoksa ucuza verme.

• Ağır kaza yok podye işlemli gerek yok bulaşmayın
  • Aynı ilanda 2 çelişkili ifade var:

1-değişen 4 parça kaput sağ sol çamurluk sağ kapı Hasar kaydı 3.750 TL çıkıyor bildiklerimi yazdım,

2-Aracın tüm parçaları orijinaldır. Değişen ve boyalı parçası bulunmamaktadır.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-temiz-agir-bakimlari-yapilmis.opel-1046554970/detay

Örnek ilandaki Astra kasasından olabilir tabii iyi araştırıp en temizini bulmak lazım
  • ilk araba için 206 güzel tercih, sonraki araçlarında oluşacak en ufak arıza da bile tecrübeli olmuş olursun.

• öğrenci arabası unodur.

• öğrenci arabası paliodur.

• öğenci arabası yoktur

( o bütçelere )
  • Hocam albea-palio kovalamanı öneririm o yaştaki 206 seni bezdirir söyliyeyim, henüz 30 bin km yi yeni geçmiş 208 im var sürekli masraf çıkarıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.