Şimdi Ara

2002 model Kangoo 1.9 D RN nasıl bir araba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
51.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan kullandığım araç tofaş kartal araç değiştirmeyi düşünüyodum, tanıdık bi arkadaş 2002 model Kangoo 1.9 D RN satıyo, araç 35.000 km yani garajda yatmış. Sizce bu araç iş görür mü? İyi yorumlar alacak olursam 14bin lira teklif vericem.

• motor sesi kamyon gibi gerisini bilmiyorum
  • 2002 ye o para verilmez bence. Bir hafta once 2007 1.5 65000 kmde dci vuruksuz boyasiz cift airbag-abs-cd calar-klimali kangooyu 18000 e aldik enisteye. 15000 tlye 2005 model civari rahat bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Predatör. -- 23 Ocak 2012; 22:01:06 >
  • up
  • kango 1.9 dizel alacağına kartal kullanmaya devam et başın ağrımaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulentboz

kango 1.9 dizel alacağına kartal kullanmaya devam et başın ağrımaz

Katılıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExTReMee

quote:

kango 1.9 dizel alacağına kartal kullanmaya devam et başın ağrımaz

Katılıyorum.

çok yakar gaza bassan gitmez. elektronik aksamı sürekli sorun çıkartır. motor eski teknoloji ve problem çıkarmaya meyilli.
    nerden biliyosun dersen babam 6 yıl kullandı ordan biliyorum.
  • 1.5 dci kullanıyorum 1.9 da kullandım 1.5 al derim.

1.5 almasaan arkadaşlarında dediği gibi bildiğin araba olan kartala devam et
  • Şirket aracı olarak yaklaşık 5 yil kullandım, oyle elektrik arizasi falan yaşatmaz merak etme. Motoru düz turbisuz motor ve cok sağlamdir. Yalnız hacmine göre gücü cok düşük, 65 beygirdir. İllaki türbolu 1,5 dci ile kıyaslanırsa 1,5 daha güçlü ve kullanimi pratik. Ama düz motor sağlam motor. Sunu söyleyeyim her şartta Kartal'a tercih edilebilir bir aractir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Şirket aracı olarak yaklaşık 5 yil kullandım, oyle elektrik arizasi falan yaşatmaz merak etme. Motoru düz turbisuz motor ve cok sağlamdir. Yalnız hacmine göre gücü cok düşük, 65 beygirdir. İllaki türbolu 1,5 dci ile kıyaslanırsa 1,5 daha güçlü ve kullanimi pratik. Ama düz motor sağlam motor. Sunu söyleyeyim her şartta Kartal'a tercih edilebilir bir aractir.

50 bin kmde ikinci el almıştık. galeriden almıştık 1 yaşındaydı belkide km düşürülmüştü 50 bin km sanıyorduk.
    150 binde motor yapıldı. sonra 250 binde yine motor yedi yaptırdık ve çok zararına sattık.
    bu arada kaç kez pompa motor beyni denen şey tamir gördü.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Şirket aracı olarak yaklaşık 5 yil kullandım, oyle elektrik arizasi falan yaşatmaz merak etme. Motoru düz turbisuz motor ve cok sağlamdir. Yalnız hacmine göre gücü cok düşük, 65 beygirdir. İllaki türbolu 1,5 dci ile kıyaslanırsa 1,5 daha güçlü ve kullanimi pratik. Ama düz motor sağlam motor. Sunu söyleyeyim her şartta Kartal'a tercih edilebilir bir aractir.

50 bin kmde ikinci el almıştık. galeriden almıştık 1 yaşındaydı belkide km düşürülmüştü 50 bin km sanıyorduk.
    150 binde motor yapıldı. sonra 250 binde yine motor yedi yaptırdık ve çok zararına sattık.
    bu arada kaç kez pompa motor beyni denen şey tamir gördü.

bu arada babamda da kartal vardı onu satıp kango almıştı
    kartalı arar hale gelmiştik
  • yorumlar için teşekkürler bana fiyat uygun gibi gelmişti değilmiş neyse başka seçenek aramaya devam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.