Şimdi Ara

1998 megane 1.6e rte lpg ne marka ve kaç lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1998 model 1.6e rte meganım var ne marka tüp taktırabilirim. kaç lira maliyeti olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: cerkes_52

1998 model 1.6e rte meganım var ne marka tüp taktırabilirim. kaç lira maliyeti olur.

merhaba ,

brc tavsiye ederim. hem kaliteli hem uzun ömürlü hemde sorunsuz kullanırsınız. hangi ilde bulunuyorsunuz. fiatlar değişiyor. bulunduğunuz ilin yetkili bayilerin listesi 2-a mühendisliğin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

iyi günler
  • slm arkadaşımatikeri tavsiyye ederim hem hesaplı hemde çok güzel brcden farksız diye bilirim ve brc yide tavsiye ederim çünkü ben ikisininde bayisiyim ama fazla para vermene gerek yok atiker 1200 ytl brc 1500 atikeri peşin fiyatına 10 taksit kampanyası var 200 peşin 1000 ytl 10 taksit seçim senin ben usta olarak kendi arabam olsa terettütsüz atiker takarım çünkü sorunsuz bazı parçalarda brcden kaliteli saaygılar benim firma ankarada murat oto gaz tel 278 55 42 web adresimwww.muratotogaz.com iyi günler
  • Sayın Murat Otogaz;

Hoşgeldiniz

Sizi kulüb sayfamızda da sık sık görmek isteriz

Saygılar.

quote:

Orjinalden alıntı: murat oto gaz

slm arkadaşımatikeri tavsiyye ederim hem hesaplı hemde çok güzel brcden farksız diye bilirim ve brc yide tavsiye ederim çünkü ben ikisininde bayisiyim ama fazla para vermene gerek yok atiker 1200 ytl brc 1500 atikeri peşin fiyatına 10 taksit kampanyası var 200 peşin 1000 ytl 10 taksit seçim senin ben usta olarak kendi arabam olsa terettütsüz atiker takarım çünkü sorunsuz bazı parçalarda brcden kaliteli saaygılar benim firma ankarada murat oto gaz tel 278 55 42 web adresimwww.muratotogaz.com iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 11 Şubat 2008; 14:20:24 >

• oflu dıyorkı yerlı takma yolda kalma lovato tak yoluna bak 1350 pesın pazarlık var
    oflu oyle dıyor
    02126682889

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofgaz -- 11 Şubat 2008; 14:27:14 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ofgaz

oflu dıyorkı yerlı takma yolda kalma lovato tak yoluna bak 1350 pesın pazarlık var
    oflu oyle dıyor

oflu sen aldesa da takıyorum diyordun yakıştı mı şimdi sana taktığın ürünü kötülüyorsun

• merhaba murat oto gaz,
    sormak isterim size brc servis yetkisini kim verdi. brc nin türkiye distribitörünün internet sitesinde bulunan yetkili bayilerimiz listesinde sizin neden adınız geçmiyor. yetkili bayiyim demekle yetkili olunmuyor. halka doğru bilgi verelim lütfen

iyi çalışmalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: thall

quote:

oflu dıyorkı yerlı takma yolda kalma lovato tak yoluna bak 1350 pesın pazarlık var
    oflu oyle dıyor

oflu sen aldesa da takıyorum diyordun yakıştı mı şimdi sana taktığın ürünü kötülüyorsun

+5.500 iyi yakalamışsın

• Bizden kaçmaz
    quote:

Orjinalden alıntı: wolf_HKN

quote:

Orjinalden alıntı: thall

quote:

oflu oyle dıyor

+5.500 iyi yakalamışsın

• OFLU DİYOR Kİ;
    Sayın meslektaşlarım, canınız bol miktarda sıkılıyor anladığım kadarıyla. İnternetten bir yere ayrılamıyorsunuz. Meşgale olarak OFLU'yu mu seçtiniz? Gene de çok memnun oldum.
    OFGAZ bu saate kadar yamuk mal takmamıştır, yamuk iş yapmamıştır, yarası olanlar gocunmasın.
    Hepinize Hayırlı İşler.. Anlayan anladı..
    OFLU ÖYLE DİYOR...
  • ben de europa rte var megane rte ile yanı motor lovato var cok memnunum hem çekiş hem de yakıttan
  • aradaş LPG sormuş ama markalar tartışması başlamış
  • OMVL düz sistem kullanıyorum, memnunum, 50 ytl ile 335km gidiyo ( sakin kullanım) lpg 1.58 ankara

99 1.6 rte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KUZEY -- 17 Mart 2008; 17:49:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.