Şimdi Ara

[DH]-------------Megane I Kulübü-------------[98-04]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.149
Cevap
26
Favori
747.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

#RESİMLERİN BÜYÜK BOYUTLARI İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN#

Megane-1(Makyajlı Kasa):

Megane-1(Makyajdan önceki Kasa):

Versiyonlar-Donanım

RTA(2001)
    sürücü ve yolcu hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, immobilizer, kuvvet kontrol sistemli ve aktif gergili ön emniyet kemerleri, üç noktalı arka emniyet kemerleri, arka koltuk başlıkları, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, elektrik kumandalı ön camlar, çift açılı sürücü aynası, sesli far açık uyarısı, manuel yan aynalar, tek parça halinde yatırıla- bilen arka koltuk sırtlığı, direksi yondan kumandalı radyo-teyp ve üçüncü fren lambası bulunuyor. İsteğe bağlı donanım listesindeyse ısı paketi olarak da adlandırılan klima ve atermik ön cam sunuluyor.

RTE(2000)
    Çift havayastığı, ABS, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar(arka camlar 2001'in 2. yarısındaki üretim), elektrikli ve buğu çözücülü dış aynalar, yol bilgisayarı, asimetrik katlanabilen arka koltuk, far yükseklik ayarı, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, üçüncü fren lambası

RXI(2002-Full)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor

RXT(2001-Full)
    ABS, sürücü, yolcu ve ön yan havayastıkları, klima, yol bilgisayarı, elektrikli camlar(ön-arka), uzaktan kumandalı merkezi kilit, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, elektrikli dış aynalar, yol bilgisayarı, ön sis farları, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, üçüncü stop lambası, çift açılı sürücü aynası, sesli far açık uyarısı,

Alize(2004)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar,elektrikli arka camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor

Cabriolet(2001)
    ABS, sürücü, yolcu ve ön yan havayastıkları, klima, yol bilgisayarı, elektrikli camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, elektrikli dış aynalar, yol bilgisayarı, ön sis farları, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, far yükseklik ayarı, elektrikli anten, atermik ön cam, üçüncü stop lambası

Authenique(2001)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan-hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, gecikmeli sönen iç aydınlatma, asimetrik katlanabilir arka koltuklar ve manuel yan aynalar

Coupe(2000)
    ABS, sürücü, yolcu ve yan havayastıkları, öngerilmeli ve kuvvet kontrol sistemli ön emniyet kemerleri, klima, yol bilgisayarı, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar, elektrikli arka kelebek camları, elektrikli sürgülü tavan, alüminyum alaşım jantlar, far yükseklik ayarı, elektrikli dış ayna kumandası, otomatik kilit sistemi, iki parçalı katlanabilir arka koltuk sırtlığı, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ön sis farları, atermik ön cam, üçüncü fren lambası, immobilizer.

Expression(2001)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor.

Dynamique(2003-Full)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS,yarı deri koltuklar, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor.

Motorlar
    1.4 16v
    Motor gücü: 6000 d/d'de 97 Hp
    Max. tork: 3750 d/d'de 127 Nm

1.6e (8v)
    Motor Gücü: 5000 d/d de 66 kW (90 HP DIN)
    Max. tork: 4000 d/d de 137 Nm

1.6 16v
    Motor gücü: 5750 d/d'de 79 kW (110 HP/DIN)
    Max. tork: 3750 d/d'de 148 Nm

1.9 dTi
    Motor gücü: 4000 d/d'de 72 kW (100 HP/DIN)
    Max. tork: 1750 d/d'de 200 Nm

2.0 8v
    Motor Gücü: 5400 d/d'de 84 kW (115 HP/DIN)
    Max. Tork: 4250 d/d'de 168 Nm

2.0 16v(IDE)
    Motor gücü: 5500 d/d'de 103 kW (140 HP/ECE)
    Max. tork: 4250 d/d'de 200 Nm

NOT:Model yılları farklı olan araçların motor ve donanım listesinde farklılıklar olabilir.

Mégane 1 Kullanım Klavuzu ~36MB(ikisinin toplamı). (Teşekkürler Aşk_Militanı)
    1.kısım:
    http://rapid-share.com/files/63280666/MEGANE_1_TAKIMI_sifre_askmilitani.rar
    2.kısım:
    http://rapid-share.de/files/38513669/ASK_MILITANI.rar.html

Not: Aradaki çizgiyi kaldırın(rapid-share)
    Şifre(1. kısım): askmilitani
    Şifre(2. kısım): ELIF_SEVDASI

Ayrıca araçlarımızı da belirtelim, resimler ekleyelim

-----Üyelik sistemi kaldırılmıştır----

İmzalarmız:

[center][image]http://img409.imageshack.us/img409/4812/daleeedt2wx8.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_11422060/tm.htm][color=red][b]//DH Megane I Takımı//[/b][/color][/link][/center]

[center][image]http://img136.imageshack.us/img136/5248/auto100rental18dd6.gif[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_11422060/tm.htm][color=red][b]//DH Megane I Takımı//[/b][/color][/link][/center]

[center][image]http://img90.imageshack.us/img90/2107/b5e1854bf16224697f2f424sy7.jpg[/image][/center] 

[center][image]http://img90.imageshack.us/img90/5206/megclassicut8.jpg[/image][/center] 

[center][image]http://img165.imageshack.us/img165/58/meganebs3tm4.gif[/image][/center] 

İmza eklemek: Yukarıdaki seçtiğiniz imzanın altındaki kodun tamamını kopyalayıp, üstteki menülerden profilim kısmına girerek İmza Paneli adlı butona tıklayıp, buraya kodu yapıştırıp onaylayarak çıkmanız yeterlidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harimole -- 19 Haziran 2009; 14:55:52 >

• Evet güzel olmuş böyle bir topiğe ihtiyaç vardı

sağolasın greatchecker.
  • Evet arkadaşlar aracım 2003 megane 1 Dynamique 1.6 16v

aracımı alalı 1 ay oldu. Şu an 40 bin km de. serviste de doğrulattım.

Merak ettiğim konu şu servis ücretlerinin pahalı olduğu söyleniyor. mesela bu araçların 45000 bakım ücreti nedir? (yine bildiğim kadarıyla bu araçların servis tarafından bakımı her 15 bin km de bir)

Bilgisi olan arkadaşım varsa cevabını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyha -- 7 Ocak 2007; 2:31:09 >
  • bendede 2001 model,gümüş gri, RXT var,malum 1.6 16 V, ilk el 21500 km. (İlk sahibi olduğum için km.si doğrudur.)
  • Selam arkadaslar.

Tanidikta 2003 model 1.6 16V Full ve otomatik vitesli Megane 1 var (73000KM). Bir sorunu var. Belki kullanan arkadaslar biliyor/ Burada servis sorunu cozemedi/

1-Arac trafikte beklerken rolantide, bazen kendi kendine hafifce salinim yapiyor/ Cok ilginc birsey, ben de tanik oldum. Salinim yukari asagi seklinde.

2-Bir de motorun ust taraflarindan gelen dizel sesine benzeyen bir ses var. Kır kır kır kır diye calisiyor arac rolantideyken/ Bu sesi hareket halinde duyamiyorsunuz/ Sadece rolantideyken.

3-Ayrica servis bilgisayarda bir sorun gozukmedigi icin enjektor temizligine de gerek yok dedi. Ama arada yaptirmakta yara yok mu? Hic enjektor temizleten oldu mu? Hissedilir bir fark olusturuyor mu?

Servis sorunlari bulamadi (2 ayri servis gordu) / Servis tam ariza aninda getirmesini istedi. Bu da onun isi dolayisiyla mumkun degil. Ayrica buradaki ustalar tam bir salak. Herseyi bilgisayardan bekliyorlar/ Bilgisayar hata gosterecek, bunlar da sorunu cozecek.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Herkese kazasiz surusler dilerim...

• 2000 model megane rte granit gri manuel şanzıman
  • 2002 megane RTE 1.6 16 V 83000 km.
    lacivert
  • Evet arkadaşlar. Geçenlerde sorduğum soruya cevap buldum.

Megane 1 lerin 45000 bakımı 130 ytl imiş. ilgilenenlere duyurulur
  • Arkadaşlar megane I lerde oluşan bir sorundan bahsediliyor.

Megane I lerin özellikle 2000-2001 arası üretimlerde otomatik sol ön cam motoru arızalanıyormuş.
    benim aracımda da böyle bir sorun olmuştu fakat kendiliğinden düzeldi
    Sizde de böyle bir sorun yaşandımı?
  • ben böyle bir soruna rastlamadım,
    ayrıca, sevgili greatchecker,aracın olmadığı halde neden böyle bir girişimde bulundun,biede şuan hiç aracın yokmu,yoksa ne almayı düşünüyorsun?
    quote:

Orjinalden alıntı: greatchecker

Arkadaşlar megane I lerde oluşan bir sorundan bahsediliyor.

Megane I lerin özellikle 2000-2001 arası üretimlerde otomatik sol ön cam motoru arızalanıyormuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

ben böyle bir soruna rastlamadım,
    ayrıca, sevgili greatchecker,aracın olmadığı halde neden böyle bir girişimde bulundun,biede şuan hiç aracın yokmu,yoksa ne almayı düşünüyorsun?
    quote:

Şu anda yok megane II almayı düşünüyorum. Eskiden megane I vardı. Fakat biraz daha bekleyeceğim. megane almak için

• anladım,birde aracın olmadığı halde böyle bir konuya -megane 1 konusuna- öncülük etme nedenini öğrenebilirmiyim? helede megane 1 den sonra doğal olarak megane2 almak istiyen birisi olarak.
  • quote:

anladım,birde aracın olmadığı halde böyle bir konuya -megane 1 konusuna- öncülük etme nedenini öğrenebilirmiyim? helede megane 1 den sonra doğal olarak megane2 almak istiyen birisi olarak.

Birincisi megane I lere karşı aşırı bir ilgim var. Megane I hakkındaki bilgilerimizi paylaşmak için böyle bir konu açtım. Sanırım daha önceden varmış ve kilitlenmiş bende devam ettirmek istedim. Olsaydı da orada bilgi paylaşımına dahil olacaktım. İkincisi megane II düşünme sebebim model ve ikinci el olanaklarıdır. Yinede temiz kullanılmış, az km'de uygun bir megane I'i tek geçerim
  • bilgilendirdiğin için teşekkürler,bende km. min düşük olması , herhangibir problemin olmaması ve aracımdan memnun olmam gibi nedenlerle şu an için değiştirmeyi düşünmüyorum.
  • aynı arabadan bendede var (dinamik modeli).

servislerin bilgisayar takıp bişey bulacaklarını beklemeyin.

olası sorun.

ateşleme bobinleri arızalıdır. ne yazıkki koca binalı yetkili servis elemanları bu işi anlamıyolar. küçük bir reno mekanik servise gidin ve ateşleme bobinlerini çıkarıp patlak olup olmadıklarına baksınlar (%100 patlaktır). ve bosch marka olanlarla deiştirin.

evet karbon clean yaptım bosch car serviste (70 ytl) ve gerçekten motor enjektör ve motor aksamı rahatlıyor.

quote:

Orjinalden alıntı: Turetskiy_Muj

Selam arkadaslar.

Tanidikta 2003 model 1.6 16V Full ve otomatik vitesli Megane 1 var (73000KM). Bir sorunu var. Belki kullanan arkadaslar biliyor/ Burada servis sorunu cozemedi/

1-Arac trafikte beklerken rolantide, bazen kendi kendine hafifce salinim yapiyor/ Cok ilginc birsey, ben de tanik oldum. Salinim yukari asagi seklinde.

2-Bir de motorun ust taraflarindan gelen dizel sesine benzeyen bir ses var. Kır kır kır kır diye calisiyor arac rolantideyken/ Bu sesi hareket halinde duyamiyorsunuz/ Sadece rolantideyken.

3-Ayrica servis bilgisayarda bir sorun gozukmedigi icin enjektor temizligine de gerek yok dedi. Ama arada yaptirmakta yara yok mu? Hic enjektor temizleten oldu mu? Hissedilir bir fark olusturuyor mu?

Servis sorunlari bulamadi (2 ayri servis gordu) / Servis tam ariza aninda getirmesini istedi. Bu da onun isi dolayisiyla mumkun degil. Ayrica buradaki ustalar tam bir salak. Herseyi bilgisayardan bekliyorlar/ Bilgisayar hata gosterecek, bunlar da sorunu cozecek.

Fikirlerinizi bekliyorum.

Herkese kazasiz surusler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 13 Ocak 2007; 5:59:55 >

• Doğrusu megane-1 gibi hayranlık bırakacak kadar seri, hızlı ve karakterli bir araçtan sonra ben megane-2 lerin yüzüne bile bakmam.

ama

eğer deiştirmeye karar verirsem işte şunu alırım.

http://forum.donanimhaber.com/m_10717082/tm.htm

quote:

ben böyle bir soruna rastlamadım,
    quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acu___men -- 13 Ocak 2007; 5:56:58 >

• mümkündür,buda iyi bir alternatif,özellikle yeni model olmasıda avantaj.
  • rxi de dinamikten tek farkı var oda ekstradan yolcu yükseklik ayarıda var.

quote:

Versiyonlar-Donanım

RTA(2001)
    sürücü ve yolcu hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, immobilizer, kuvvet kontrol sistemli ve aktif gergili ön emniyet kemerleri, üç noktalı arka emniyet kemerleri, arka koltuk başlıkları, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, elektrik kumandalı ön camlar, çift açılı sürücü aynası, sesli far açık uyarısı, manuel yan aynalar, tek parça halinde yatırıla- bilen arka koltuk sırtlığı, direksi yondan kumandalı radyo-teyp ve üçüncü fren lambası bulunuyor. İsteğe bağlı donanım listesindeyse ısı paketi olarak da adlandırılan klima ve atermik ön cam sunuluyor.

RTE(2000)
    Çift havayastığı, ABS, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar, elektrikli ve buğu çözücülü dış aynalar, yol bilgisayarı, asimetrik katlanabilen arka koltuk, far yükseklik ayarı, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, üçüncü fren lambası

RXI
    Güncellenecek...

RXT(2001)
    ABS, sürücü, yolcu ve ön yan havayastıkları, klima, yol bilgisayarı, elektrikli camlar(ön-arka), uzaktan kumandalı merkezi kilit, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, elektrikli dış aynalar, yol bilgisayarı, ön sis farları, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, üçüncü stop lambası, çift açılı sürücü aynası, sesli far açık uyarısı,

Alize
    Güncellenecek...

Cabriolet(2001)
    ABS, sürücü, yolcu ve ön yan havayastıkları, klima, yol bilgisayarı, elektrikli camlar, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, elektrikli dış aynalar, yol bilgisayarı, ön sis farları, direksiyondan kumandalı müzik sistemi, far yükseklik ayarı, elektrikli anten, atermik ön cam, üçüncü stop lambası

Authenique(2001)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan-hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, gecikmeli sönen iç aydınlatma, asimetrik katlanabilir arka koltuklar ve manuel yan aynalar

Coupe(2000)
    ABS, sürücü, yolcu ve yan havayastıkları, öngerilmeli ve kuvvet kontrol sistemli ön emniyet kemerleri, klima, yol bilgisayarı, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar, elektrikli arka kelebek camları, elektrikli sürgülü tavan, alüminyum alaşım jantlar, far yükseklik ayarı, elektrikli dış ayna kumandası, otomatik kilit sistemi, iki parçalı katlanabilir arka koltuk sırtlığı, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ön sis farları, atermik ön cam, üçüncü fren lambası, immobilizer.

Expression(2001)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor.
    Dynamique(2003)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS,yarı deri koltuklar, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor

Motorlar
    1.4 16v

1.6 16v

2.0 8v
    Güncellenecek...

2.0 16v(IDE)

Edit:Güncelleme

• Teşekkürler fakat bildiğim kadarıyla yarı deri koltuklar RXi de yok
    quote:

Orjinalden alıntı: acu___men

rxi de dinamikten tek farkı var oda ekstradan yolcu yükseklik ayarıda var.

quote:

Versiyonlar-Donanım

RTA(2001)

RTE(2000)
    Çift havayastığı, ABS, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu, uzaktan kumandalı merkezi kilit, elektrikli ön camlar, elektrikli ve buğu çözücülü dış aynalar, yol bilgisayarı, asimetrik katlanabilen arka koltuk, far yükseklik ayarı, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, üçüncü fren lambası

RXI
    Güncellenecek...

RXT(2001)

Alize
    Güncellenecek...

Cabriolet(2001)

Authenique(2001)

Coupe(2000)

Expression(2001)
    Dynamique(2003)
    Adaptif sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, ABS,yarı deri koltuklar, fren destek sistemi, aktif ön gergili emniyet kemerleri, aktif kafalıklar, klima, polen filtresi, yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, yol bilgisayarı, sürücü tarafı tek dokunuşlu elektrik kumandalı ön camlar, uzaktan kumandalı ve hıza duyarlı merkezi kilit, renkli camlar, direksiyondan kumandalı radyo-teyp, ISOFIX çocuk koltuğu hazırlığı, far yükseklik ayarı, atermik ön cam, elektrik kumandalı ve ısıtmalı yan aynalar, çift optik farlar, ön sis farları, alüminyum alaşım jantlar, yükseklik ve bel destek ayarlı sürücü koltuğu sunuluyor

Motorlar
    1.4 16v

1.6 16v

2.0 8v
    Güncellenecek...

2.0 16v(IDE)

Edit:Güncelleme

• arkadaşlar bende 98 model 1.6e rte megane ye sahibim ve oldukça memnunum.öğrendiğim bir bilgiyi aktarayım servise gittiğimde bu arabaların avrupa montaj olduğunu söylediler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.