Şimdi Ara

_A_T_İ_K_E_R_

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.889
Cevap
12
Favori
216.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Malesef artık ilk mesajı güncellemekte ve sorunlarınızın çözümüne yardımcı olamamaktayım.

Lütfen bana bu konuda PM atmayın!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thall -- 13 Haziran 2008; 10:12:16 >

• hayırlı uğurlu olsun BAŞKAN

@ersin inide ekleyiver sana zahmet
  • Hayırlı olsun
  • mübarek ne çabuk gördünüzz yahuuu durun bi kendime geleyimm

yahu tabiki çok kişi var eklenecek... onları da buraya çekmek istiyorum Ersin'i ekleyeyim sonra ona süpriz olsun
  • BAŞKAN unuttum bizde 2 adet civic atiker li bi düzeltiver sana zahmet
  • Teşekkür ederim Sn Loop;
    Zamanında nasıl ilk yardımcı olanlardanmışsın,
    bunda da senin katkın var herşey için sağol
    quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Hayırlı olsun

ooo bizim kulübe bu süre olayı çok ters 50sn geri saydı vallahi
  • BEN ANTİ ATİKERCİYİM...
    NE YAZIKKİ....
  • ilk işimiz senin işini (sorununu) halletmek olsun demirel71;
    Asım Abi ile bizzat konun hakkında bilgi alıp sana geri döneceğim
    quote:

Orjinalden alıntı: demirel71

BEN ANTİ ATİKERCİYİM...
    NE YAZIKKİ....
  • demirel 71 sıkıntın basit senin sorunu giderip aramızda görmek isteriz
  • quote:

Orjinalden alıntı: thall

Merhaba Sevgili .....:::::A T İ K E R [DOSTLUK] K U L Ü B Ü:::::..... üyeleri...

Biran 25.05.2007 tarihine geri döndüm LPG montajını yaptırdığım gün ilk kulub sayfasını açmıştım...

Sebebi de Atiker üzerinde çok söyletiler vardı... Akibeti diğer yerli firmalar gibi olur düşüncesi.
    Ben şahsen Atiker'e güvendim, bi sorun olursa da kulub çatısı altında sesimizi duyurarak fabrikanın dikkatini buraya toplarız dedim... Çok şükür kendim için olmadı ama bir çok kullanıcımıza direkt fab.ile irtibata geçerek sorunlarının çözümüne yardımcı olabildim.

Aylar önceden ilettiğim mesajlar bugün nihayetine erdi ve yönetimden bizzat ilk mesaj hakkının bizde olduğu kulub sayfamızı kurma izini verildi...

Bu bize ne sağlayacak diğer kulub sayfaları gibi üyelimizin sayısını tutacağız, belli duyuruları ilk mesajdan duruyabileciğiz...

Bayram ertesi yoğunluğundan sözü fazla uzatmayayım...Nasıl olsa ilk mesaj bizde günceller dururuz bundan sonra

Daha önceki sayfamıza BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Atiker'i ilk bana tavsiye eden değerli kardeşim ozcanak'ı herzaman adımın önüne yazarım...

1. ozcanak ===========> 2X Mercedes Compressor/Seat Toledo
    2. thall ===========> VW GOLF V Sportline
    3.tamerbagdas ===========> Peugeot 206
    4.wolf_HKN ===========> Honda Civic
    5.mercury07 ===========> Peugeot 206
    6. ersin_ ===========> Renault 19
    7.

Şimdilik bir çırpıda aklıma gelen bunlar bana bu şekilde bilgilerinizi verin buraya ekleyeyim...

Atiker ile Ekonomiye 1:0 önde başlarsınız!!!!

Ne Mutlu Atiker'liyim Diyene

Tekrar Görüşmek üzere,

Saygılar Selamlar

İlk editimi yaptım heyecandan başlık eksik kalmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi triger -- 22 Mayıs 2008; 0:11:24 >

• herkese hayırlı günler,foruma yeni üye oldum,olmamın gerekçesi,googlede bu konuyu arattırırken karşıma çıkması,sorunum bende yeni atiker takdırdım,araç alfa romeo 146 ts benzinde hiçbir sorun yok,yalnız gaza geçtikten sonra bir ve ikinci viteslerde ve vites küçültmelerde araç tekliyor,kesik kesik ses geliyor,dedigim gibi benzinde saat gibi,yalnızca gazda yapıyor,1000 km bakımı var bayramdansonra yaptırıcam bakalım sorun o zaman çözülecekmi. ama baya kafama takılıyor,
  • BUNU BENDE ÇOK İSTERİM..
    OYSA ATİKERİN REKLAMINI MÜTHİŞ YAPMIŞTIM BULUNDUĞUM ORTAMLARDA..ACABA ADAMLARA İYİLİKMİ YAPTIM KÖTÜLÜKMÜ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ŞUAN..GEREK KURTLAR VADİSİ DİZİSİNDEN GEREK YERLİ MALI OLMASINDAN DOLAYI ACAYİP SEMPATİM VARDI ATİKERE..AMA ŞU AN MALESEF DİYORUM...İLGİNİZE GENEDE TEŞEKKÜR EDERİM...KARA KARA DÜŞÜNMEKTEYİM HALA...
    KM.DE 240 BİN LİRA....YUH YANİİİ...
  • ya dostlar benim sorunuma bir yorum getirecek ustamız yokmu aramızda????
  • OKTAY REİS KARDEŞİM GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM SANADA..
    YAKINDA ANTİATİKERCİLER SAYFASI KURULURSA HİÇ ŞAŞMA..ARTIK ORDAN YAZIŞIRIZ BİZDE..
    GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM ADINA, TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN SANADA BANADA...
  • MERHABA TÜM DOSTLAR

uzun zamna oldu fırsat bulup yazamadım @thall dostum nihayet sonunda muhteşem bir dönüş yaptın yeni kulübümüz hayırlı uğurlu olsun
    hani bir şarkı varya égidişim suskun oldu ama dönüşüm muhteşem olacak diye bu tam olarak oturdu.
    Tekrar hoş geldin artık ayrılık yok

Herkeze saygı , sevgi selamlarımla
  • oktayreis arkadaşim aracındaki sorun basınc düşmesi veya enj meme capıyla alakalıdır
    yeni bir kalibrasyon ile ve dogru enj meme capı secimi ile bu sorun düzeldilir
    saygılar
  • demirel71;oktayreis
    ;

Sana ulaşabilecek telefon numarasını bana PM den bildirsen... En kısa zamanda yardımcı olunacaktır

triger;
    Valla bende ziyaret edecek çok yer var o yüzden nöbet bekarlarda olsun
    Şimdiden hayırlı nöbetler

ersin_;
    Çok sağol kardeşim güzel düşüncelerin için

m_kan;
    Seni de ekliyorum unuttum zannetme ama valla kendimi hala toparlayamadım

• geç bile kalındı, diğer tüm kulüpler üye listesi oluşturuyorlar. aklına ve emeğine sağlık @thall kardeşim.
  • Kardeşim hayırlı olsun.
    Beni şişirmişsin yine sağol o senin büyüklüğün.
    Bu arada compressor değil kompressor.

quote:

Orjinalden alıntı: thall

Merhaba Sevgili .....:::::A T İ K E R [DOSTLUK] K U L Ü B Ü:::::..... üyeleri...

Biran 25.05.2007 tarihine geri döndüm LPG montajını yaptırdığım gün ilk kulub sayfasını açmıştım...

Sebebi de Atiker üzerinde çok söyletiler vardı... Akibeti diğer yerli firmalar gibi olur düşüncesi.
    Ben şahsen Atiker'e güvendim, bi sorun olursa da kulub çatısı altında sesimizi duyurarak fabrikanın dikkatini buraya toplarız dedim... Çok şükür kendim için olmadı ama bir çok kullanıcımıza direkt fab.ile irtibata geçerek sorunlarının çözümüne yardımcı olabildim.

Aylar önceden ilettiğim mesajlar bugün nihayetine erdi ve yönetimden bizzat ilk mesaj hakkının bizde olduğu kulub sayfamızı kurma izini verildi...

Bu bize ne sağlayacak diğer kulub sayfaları gibi üyelimizin sayısını tutacağız, belli duyuruları ilk mesajdan duruyabileciğiz...

Bayram ertesi yoğunluğundan sözü fazla uzatmayayım...Nasıl olsa ilk mesaj bizde günceller dururuz bundan sonra

Daha önceki sayfamıza BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Atiker'i ilk bana tavsiye eden değerli kardeşim ozcanak'ı herzaman adımın önüne yazarım...

1. ozcanak ===========> 2X Mercedes Compressor/Seat Toledo
    2. thall ===========> VW GOLF V Sportline
    3.tamerbagdas ===========> Peugeot 206
    4.wolf_HKN ===========> 2X Honda Civic
    5.mercury07 ===========> Peugeot 206
    6. ersin_ ===========> Renault 19
    7. triger ===========> Hyundaı Accent 1.3 mpı
    8.m_kan ===========> VW PASSAT 1.8 Turbo 20V 150 hp

Şimdilik bir çırpıda aklıma gelen bunlar bana bu şekilde bilgilerinizi verin buraya ekleyeyim...

Sorunları olanlar bana PM'den Montaj yaptırdığı yeri ve telefonlarını iletirler ise en kısa süre içersinde kendilerine ulaşılacaktır

Atiker ile Ekonomiye 1:0 önde başlarsınız!!!!

Ne Mutlu Atiker'liyim Diyene

Tekrar Görüşmek üzere,

Saygılar Selamlar

• Hocam sağolun, biliyorsunuz bizde bürokrasi geç işliyor
    Ama bülbül misali illede "Vatanım Vatanımmm!!!"
    quote:

Orjinalden alıntı: mercury07

geç bile kalındı, diğer tüm kulüpler üye listesi oluşturuyorlar. aklına ve emeğine sağlık @thall kardeşim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.