Şimdi Ara

18 Yaşından sonra boy uzar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
57.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün okulda arkadaşlarla çok tartıştık 18 yaşından sonra boy uzar mı uzamaz mı diye neyse bide sizlere sormak istedim ?

• Uzar
  • Yani sormak istediğim çok bi uzama olmaz doğru mu ?
  • Kişinin kemik yaşına bağlı ama 18'den sonra biraz daha uzarsın 25'te tamamen durur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 11 Nisan 2011; 18:06:27 >
  • normal şartlarda 21 yaşında kadar uzarsın fakat bi anormallik varsa bu 28-29 yaşına kadar uzatabiliyor bu bir hastalık
  • 21-22'ye kadar yolu var,hatta ergenşiğe geç girip 18'inde patlama yapanlar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

21-22'ye kadar yolu var,hatta ergenşiğe geç girip 18'inde patlama yapanlar var

• askerden sonraya kadar uzar
  • fitness ile bir miktar daha uzatabilirsiniz boyunuzu 18 yasından sonra , max 6-7cm , özellikle bacak antrenmanlarında büyüme hormonları fazlasıyla salgılanır (bacakta çok kas vardır , ne kadar çok kas çalışırsa büyüme hormonları o kadar çok çalışır) , ayrıca supplement de kullanırsanız daha da hızlı gelişme sağlayabilirsiniz ama garantisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

fitness ile bir miktar daha uzatabilirsiniz boyunuzu 18 yasından sonra , max 6-7cm , özellikle bacak antrenmanlarında büyüme hormonları fazlasıyla salgılanır (bacakta çok kas vardır , ne kadar çok kas çalışırsa büyüme hormonları o kadar çok çalışır) , ayrıca supplement de kullanırsanız daha da hızlı gelişme sağlayabilirsiniz ama garantisi yok

Sabah akşam koşsak boyumuz uzarmı yani hocam
  • Galiba yaşı yok bunun bazı ürünler var 2 ayda 6-7cm uzatıp 1-2cm genişletiyormuş.İstersen al bir dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 11 Nisan 2011; 19:37:14 >
  • Kendim için demedim zaten boy olmus 1.8m bide o ilacları kullanırsam ucar gideriz Sınıfta tartışma konusuydu kafamı kurcaladı.Görüşleriniz için hepnize çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Galiba yaşı yok bunun bazı ürünler var 2 ayda 6-7cm uzatıp 1-2cm genişletiyormuş.İstersen al bir dene

Hocam hap map olaylarından mı bahsediyosun? Sakata gelmesin çocuk tehlikeli diyorlar o ilaçlar için ama ben yinede karışmiyim.
  • Ben 22 yaşındayım 1.75 boyum spor yapsam bu yaştan sonra uzar mıyım acaba, şöyle 1.80 falan olsam süper olurdu
  • 1,76yim keske 1,80 olsaydim ama 2 yildir boyum uzamiyor. (Not : yas 19)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haşaşi

Kendim için demedim zaten boy olmus 1.8m bide o ilacları kullanırsam ucar gideriz Sınıfta tartışma konusuydu kafamı kurcaladı.Görüşleriniz için hepnize çok teşekkür ederim

18 yaş için 1.80 çok uzun değil bence. Ben daha küçüğüm senden ben 1.81'im zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Yacan3.

quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Galiba yaşı yok bunun bazı ürünler var 2 ayda 6-7cm uzatıp 1-2cm genişletiyormuş.İstersen al bir dene

Hocam hap map olaylarından mı bahsediyosun? Sakata gelmesin çocuk tehlikeli diyorlar o ilaçlar için ama ben yinede karışmiyim.

penis için konuşmuş anlamamışın
  • Önemli olan işlevi değil mi kanka ?
  • Basketbolun çok faydası var gelişim döneminde 1.87 boy yaptm
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.