Yarbay
09 Mart 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
66 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 6)
Gönderileri

Selam arkadaşlar CS go oynuyoruz akşamları arkadaşlarla. Seçkin hesap lazım steam hesaıbnı satmayı düşünen var mı ?

Son bir kaç aydır ne içersem içiyim direk uyku basıyor öyle böyle değil.

Uykudan yeni uyanıyım 1 duble viski içiyim yine uyuklamaya başlarım o derece  

1 Bira da aynı,1 kadeh viski de. Neden böyle oluyor artık. Aynı sorunu yaşayan varmı ? Keyif almamaya başladım artık bu yüzden

Varsa alabilirim arkadaşlar cs go prime olması şart

Selam arkadaşlar.

Laptop şarjdayken fps düşüyordu. Şarj aletini çıkarıp takınca kendine geliyordu bilgisayar fakat şu anda bataryam öldü. Şarj aletini çıkarıp takamıyorum çıkartınca kapanıyor. Bu şekilde fps çok düşük oyun oynayamıyorum.

Bataryayı çıkartıp sadece priz ile çalıştırmayı denedim yine aynı. Eskiden çıkart-tak yapınca düzeliyordu şimdi onu da yapamıyorum :(

Yardım edebilir misiniz?

Monster abra a5 v5.2 batarya bulamıyorum arkadaşlar serviste dahi yok. Yardımcı olabilecek var mı?

Patronlar bunu yapmaya çalışıyor arkadaşlar hukuki durumu nedir bilen var mı?

DEFALARCA İSTENİLEN EVRAKLARI EKSİKSİZ GÖNDERMEME RAĞMEN OTOMATİK ŞU MAİLİ ATIYOR. GERÇEKTEN BU KADARDA OLMAZ BİN PİŞMANIM BİN !
iletişim bilgilerimi @TurknetDestek ile paylaştım DM'den bakalım ne çözüm gelecek. Yoksa yargıya gideceğim ruh sağlığım bozuldu

Merhaba,
Hizmetinizi iptal etmek istediğinizi bu gönderiniz ile üzülerek öğrendik.
Bizi bırakmanızı hiç istemeyiz ancak hizmet verirken olduğu gibi ayrılırken de iyi bir deneyim yaşatmak, zorluk çıkartmamak TurkNet’in en önemli özelliklerinden birisi.
İptal için iletmiş olduğunuz eklerde eksiklikler bulunuyor. Dolayısıyla işleminize devam edemiyoruz. Talebinizi işleme alabilmemiz için bu belgeleri bize eksiksiz bir şekilde iletmeniz gerekiyor. Ayrıca doğru eşleşme yapabilmemiz için sistemimizde kayıtlı olan mail adresinizden gönderim yapmanız gerekiyor. Tekrar kontrol edip, talebinizi bize iletmenizi rica ediyoruz.
Her geçen gün altyapımızı ve hizmetimizi daha iyi bir noktaya getiriyoruz. Bu deneyimi yaşamak için gitme talebinizi bir daha değerlendirmenizi öneririz. Bu maile arayın konuşalım diye dönüş yaparsanız, en kısa sürede sizinle iletişime geçip birlikte neleri daha iyi yaparız diye konuşmak isteriz.
Yine de gitmek istiyorsanız size hizmet vermek çok güzeldi.
Tekrar bekleriz.
Saygılarımızla,
TurkNet

var mı 😭

Selamlar herkese.

Evde CS GO oynuyordum. Hile sorunu ve güven faktörüm bir türlü yeşil olmadı. Hile kullanmamama rağmen aylardır böyle olması canıma tak etti ve bıraktım oyunu.

Rust oynuyorduk genelde arkadaşlarla çok iyi sarıyor ama ekip olması lazım. Ekip olmayınca olmuyor SOLO bir şekilde Rust oynanmıyor.

Sizden tavsiye bekliyorum. Böyle başından kalkmayacağım saracak oyun tavsiyesi. Valorant hariç

Selam arkadaşlar.

Kesinlikle hile kullanmadığım halde güven faktörüm kırmızıya düştü. Sürekli girdiğimiz arkadaşlarımız var hep beraber giriyoruz sürekli diğer türlü report yemiş olamam. Ne yaptıysam çıkamadım kırmızıdan. Hile gelip duruyor gerçekten bi CS zevkimiz vardı benim yüzümden herkes hileye karşı oynayamya başladı. Ne yapabilirim her şeyi denedim bir türlü yükselmiyor :(

Övgü Botu aldım
Yorum yaptırdım
Sürekli OW izliyorum
Mail attım ticket oluşturdum
Steam seviyemi yükselttim (13 den 15 e)
Alışveriş yaptım
Steam hesabıma para attım

lanet olsun diyorum artık ne diyim
Hakkında
Forum İmzası:
αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ς?ค | α?eѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИ?S?H?SIΛ | a?εşt?εşïa | α?ҽ?lԋҽ?ια

>> - Anesthesia` - <<
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HP Pavilion dv6-1232et
Mobil cihaz
iPhone
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Notebook
HP
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.200
İkinci El Bölümü Mesajları: 131
Konularının görüntülenme sayısı: 1.643.597 (Bu ay: 2.640)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 373 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.