Şimdi Ara

17 inc lastik ve jant i30 a öneri?-resimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
12.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu lastik ve jant takımı için 1350ytl fiyat aldım.sizce nasıl.diğer markalara da baktım 2bine yakın oluyor.bu marka lastiği bilen kullanan var mı?jant için endişelenmiyorum garanti veriyor elbette lastik de öyle ama daha önce duymadım.araçta çok hoş durdu bence. sizin de fikrinizi alayım fiyat ve görüntü hakkında.p.tesi yaptıracam.

edit:Arkadaşlar beğenen çıkmadı ben bütçemi zorlayıp arayışa devam edicem önerileri bekliyorum.istanbul anadolu yakasında lastik+jant çeşidi bol yer arıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALPEREN A. -- 12 Nisan 2009; 10:17:48 >

• hocam 18 jant daha çok yakışır kanısındayım
  • zevkini tartışmak istemem ama hayatta taktırmayacağim bir jant tipi.. . lastiğe gelince daha once hiç duymadm.bildik lastik markalarından çok fazla şaşmamak gerekiyor,özellikle uzun yol yolculukları yapılacaksa eğer;arabayı ayakta tutan onlar.belli ki sen de yeni takım falan düşündüğüne göre aracını performanslı kullanıyorsun,altında sağlam lastikler olsun. . .
  • i30 un ağırlığına paralel bir jant değil , daha ciddi görünümlü birşeyler bakmalısınız...
  • valla firma sahibi geldi ilgilendi.aynısını bir başka i30 a takmışlar uygundur dedi.fiyat hoşuma gitti.fotoda az belli oluyor ama yakıştı bence ne bileyim.syron da alman mühendisliği yazmış sitesinde.bakalım biraz daha araştıracaz o zaman.
    @09nanometer i30un ağırlığına paralel değil derken nasıl yani anlamadım.
  • Bence fazla güzel durmamış.

süper olurdu ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atom Heart Mother -- 11 Nisan 2009; 21:13:10 >
  • Kusura bakma da çok kötü olmuş. Yani aracın her tarafı modifiyeli olur da bu da böyle bir nevi cıvıltılı bir parça olarak eklenir ama bu kesinlikle çok kötü. Piyasadaki araçlarda bulunan standart 5-6-7 kollu ve nispeten daha az süslü jantlara yönelmende fayda var. Hatta i30'un üst donanım seviyeleriyle standart sunulan jantlar bence çok daha güzel olurdu.
  • Tutmadım. Lastiği böyle ilginç markalar yerine Bridgestone, Michelin, Good Year gibi bilindik markalar olmasa bile Yokohoma, Kumho gibi bir markadan da seçebilirsiniz. Ayrıca jant modeli de pek hoş değil. Jant-lastikte 3-5 tasarruf edecekseniz bu işe hiç girişmeyin. Çünkü direkt olarak hayatınıza kastedersiniz. Jant-lastik uygun fiyatlı olacaksa böyle abidik kubidik markalardansa en azından Petlas lastikle birlikte Kormetal ya da CMS jant alırsınız. En azından Avrupa standartlarını karşılayan tekerlekleriniz olur.
  • hiç olmamış.
  • herkesin kararına saygı duyarım da benim de aklımda yoktu böyle birşey ama işte nasip oldu denedik.tanındık lastikleri öneriyorsunuz da fiyatlar fenaanladım ki iyi para lazım bu işe.şimdilik vaz geçtim araştırayım biraz daha.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALPEREN A.

herkesin kararına saygı duyarım da benim de aklımda yoktu böyle birşey ama işte nasip oldu denedik.tanındık lastikleri öneriyorsunuz da fiyatlar fenaanladım ki iyi para lazım bu işe.şimdilik vaz geçtim araştırayım biraz daha.

En iyisi hocam. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
  • bu konuda yeni ibiza sahibi kaya arkadaşımıza danışın bence. modifikasyon'la baya bir uğraşıyor daha uygun fiyata daha iyi bir jant bulmanıza yardımcı olabilir. levent arkadaşımızın aldığı siyah üstüne kırmızı çizgili jant sizin araca uyabilir.
  • Olmamış
  • abi şakamsı bi jant olmuş arabaya göre. üstüne para versen taktırmam valla kusura bakma bence sende taktırma kesınlıkle
  • krom kaplı olmayan jant alın bence..hoş görünmüyor..
    MAM W1 silver 16" yada 17" yakışacaktır..

http://www.lastikcenter.com/index.asp?ds=9&urun_id=100

yada style plus ta bulunan orjinal jantı düşünebilirsiniz...
  • kötü duruyor krom kullanmayın bence. şunun gibi birşey iyi gider.

• quote:

Orjinalden alıntı: Alegiance

Bence fazla güzel durmamış.

süper olurdu ama

bu tarzda tuning jant yakışır...
    yalnız arabayı biraz pıstırman lazım, resimde gözüküyor. paçaları sıvamış dereye girecek edası var

• örnek olarak bu jant olur mesela

http://img23.imageshack.us/my.php?image=adszpff.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAİM. -- 12 Nisan 2009; 12:38:25 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: _opeth

bu konuda yeni ibiza sahibi kaya arkadaşımıza danışın bence. modifikasyon'la baya bir uğraşıyor daha uygun fiyata daha iyi bir jant bulmanıza yardımcı olabilir. levent arkadaşımızın aldığı siyah üstüne kırmızı çizgili jant sizin araca uyabilir.

Benimki iyi gider cidden bu araca.
    Ama 1.800 gibi bir fiyatı var jant+lastik.
    O da arkadaşın bütçesini biraz aşıyor..
  • Tam apaçi işi olmuş.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.