Şimdi Ara

Golf 7 için bi-xenon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
9.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kendime 2.el bir golf 7 aldım. Araçta standart farlar mevcut. Ama ben bi-xenon far taktırmak istiyorum.

Konu hakkında en uygun ve güvenilir nerde yapılır ne kadara mâl olur ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

• Merhaba aracınız hayırlı olsun. Bu işlemi yapan şu an sadece ender elektronik var bildiğim kadarıyla. Ve oldukça meşakkatli bir iş yükseklik ayarı kodlaması , far yıkama ünitesi gibi işlemler de gerekiyor.Fiyat olarak ise 7000tl gibi bir etiketi vardı.Ben maliyetinden dolayı önermem , ancak enderle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.
  • Peki kaliteli midir? Fiyatda az degil 7bin lira. Nerede acaba yeri...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maslaga gidilir. 1000 liraya halledilir. Ancak muayeneden gecemezsiniz.

• Birebir orijinal ürün diye biliyorum , başka bir forumdan yaptırmak isteyen arkadaşlar görüşmüştü ve bir tanesi yaptırmıştı galiba.Sanayide takılan çakma xenonlardan değil yani farlar komple mercekli orijinal u-ledli xenonlarla değiştiriliyor.Eğer internete ender elektronik yazarsanız kendi sitelerinde ürünü açıklamalarını ve fiyatını görebilirsiniz benim burada link paylaşmam doğru olmayabilir.Benim kendi aracım Golf 7 bi-xenon var bende fakat u-led yok, ben de onun için araştırmıştım pahalı gelince vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerinho

Arkadaşlar merhaba,

Kendime 2.el bir golf 7 aldım. Araçta standart farlar mevcut. Ama ben bi-xenon far taktırmak istiyorum.

Konu hakkında en uygun ve güvenilir nerde yapılır ne kadara mâl olur ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Yetkilide taktırmadığınız sürece araç garantiden çıkar. Hem manevi olarak şüphe verir hem maddi, Sonra sebepsiz yere, 90 la giderken aracım yandı diye konu açmayın.

• Peki ne öneriyosunuz @oquzdag aracımda jant takımı cam film spoiler var ve farlar cok kötü duruyor. Bi arkadasım yeni passatına yaptırdı mercekli zenon 2.000 tl montaj dahil. O fiyatlara golf 7 için bulamazmıyım acaba U led li olanlardan

• quote:

Peki ne öneriyosunuz @oquzdag aracımda jant takımı cam film spoiler var ve farlar cok kötü duruyor. Bi arkadasım yeni passatına yaptırdı mercekli zenon 2.000 tl montaj dahil. O fiyatlara golf 7 için bulamazmıyım acaba U led li olanlardan

hocam madem beğenmiyordunuz neden o şekilde aldınız? :)
    bixenon opsiyonlu olanını denk getirseydiniz sonradan taktırmaktan daha ucuza gelirdi.
    farlar kontrol üniteleri far yıkamaları vs en az 6-7bin tl gözden çıkarmanız gerek.

bence okadarda kötü değil halojen farlar.. hatta biraz modifiyeyle güzel bile duruyor..
     Golf 7 için bi-xenon tavsiyesi  Golf 7 için bi-xenon tavsiyesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• isok kullanıcısına yanıt
    Aracı ikinci el olarak aldım ve cok düşeşe geldi o yüzden aldım. Ve su an tek eksiği farlar onu tamamlamaya çalışıyorum

• isok kullanıcısına yanıt
    +1 sonradan xenon işine hiç girmeyin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7000 tl
  • 7.000 TL'yi ona vereceğime pavyonda bir gecede yesem bunun kadar zoruma gitmez. Serviste bile daha ucuza yaparlar.

• 7000 çok uçuk bir rakam bi-xenon için bu işi yapan ustalar var aracınıza mercek ve kaliteli led takarak güzel bir duruş elde edersiniz muayenede ise xenonları çıkarıp sarı ampul takıp geçebilirsiniz.
  • Kaça aldın aracı?
  • şöyle bir ürün sizin işinizi görür. en azından görüntüyü toparlamış olursunuz.

http://www.aliexpress.com/item/For-VW-Golf-7-LED-Head-light-TLZ-2013-2014/1852666080.html
  • Aracı 43.000 tl ye aldım. 2013 model 21 bin kmde idi. Bu arada tavsiyen için teşekkürler @respect89

• Maalesef çok maliyetli olur sonradan yapılacak bu işlem. Bu halde kullanmak daha mantıklı.
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

normal bi-xenon 2500-3000 civarı

u-LED li adaptif bi-xenon 4500-5000 civarı olabilir

ender elektronik ten fiyat alabilirsiniz orijinal parça kullanıyorlar
  • Yetkili servisfe 1500 e halldersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ttyahoss

Yetkili servisfe 1500 e halldersiniz.

Yanlış bilgi. Araç ilk sipariş oluştururken ki opsiyon fiyatı ile karıştırılmasın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.