Şimdi Ara

17 Eylül'de %50'ye varan Turuncu İndirim Fırsatları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
19.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • antalya özdilek teknosada da turuncu var.

insert haricinde şuan bildiğim lg p970 cep telefonunda da inidirm var 799 tl olcak satışı 999tl yerine
  • Arkadaşlar gerçekten alma niyeti olanlar mutlaka gidip baksın bence sadece katalogda olan ürünler değil birçok üründe oluyor
    dolayısıyla almayı düşündüğünüz birşey varsa bence kesin gidip bakın bir teknosaya yarın turuncu indirim olan birisine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

lgnin lw serisine bi indirim yapsalardı

LW ve Led kullananlar belki kızacak ama bence Led TV'ye vereceğiniz paranıza yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

lgnin lw serisine bi indirim yapsalardı

LW ve Led kullananlar belki kızacak ama bence Led TV'ye vereceğiniz paranıza yazık.

sizinle lg bölümünde de konuşmutuk baya bi,ben kullanıyorum bi sıkıntısını görmedim şimdiye kadar.tek sorun çok ince olması taşırken dikkatli davranmak lazım tabi bu da sıkıntı sayılırsa.onun dışında görüntü kalitesi(normal sd kullandım şuan dsmart hd paket var) çok çok iyi.tabi zamanla daha iyi olucak teknoloji geliştikçe ama sürekli daha iyi olmasını beklersek teknolojinin sonu olmadığından hep eksik kalırız teknoloji yönünden.

• Geçen ay olan indirimde insertte olmamasına rağmen Panasonic 46GW30 ve altın uçlu Skart altın uçlu hdmi kablo temizleme bezi ve askı aparatı ile birlikte saat 15 civarında 1800 e aldım. İhtiyacınız varsa gidin bir bakın derim.
  • bugün samsung bayisine sordum 37d6000 modelini ellerinde 42 olduğunu ve 2500 lira fiyatı olduğunu söyledi,

yarın teknosa 1069a 37sini verecek dedim inanamadı bir daha rakamı tekrarlattı bana biz en düşük 2000e sattık dedi

samsung rv511 modelini ew de inceledim buz gibi bir kasası var, çok şık ve kaliteli malzeme,hdmi çıkışı mevcut oyun oynamayacak kişiler için bedavadan da öte ucuz
  • Biraz geç olacak ama Sabah gazetesinin içinden çıkmıştı broşür, bütün ürünleri eksiksiz olarak tarattım.
  • Samsung D6000 için stok adedi 40 diyor. Bu Türkiye genelinde satışa çıkacak toplam stok mu yoksa her mağazada 40 tane satılacak mı demek?
  • Galiba tüm Türkiye için her mağaza için olsa büyük puntolarla belirtilerdi ;)

Bende bu Tv'yi almayı düşüyorum açıkcası lakin mağaza başına 5-6 tane falan geliyor oda anca bu gece sıraya girirsen belki alırsın Tv'yi :D
  • Antalya için ( Özdilek AVM ve Terra Teknosa ) buralarda var turuncu indirim...

Bir önceki indirimden Panasonic 42GW30 Plazma aldım 1519 tl ye çoğu yerde hala bu model 2000 civarı..

Teşhir falan değildi servis menü saatine baktım aldıktan 10 gün sonra 80 saat görünüyordu onuda ben yapmişimdir 80 :)

Özellikle Plazma almak isteyenler kaçırmasın derim..
  • Komik stoklar Türkiye çapında D6000 40 adet kampanyaya katılan mağaza başına 4 -6 adet düşüyormuş.Genelde 4 adet.
    Şimdiden kapısında beklemeye başlayanlar alabilir belki. Yerel televizyonlarde görünüp rezil olmakta var işin ucunda .En iyisi 8-9 gibi gidip başka ürünlerde iyi birşey var mı gidip bakmka gibi.

2 gün önce teknosa mağazasına gittim nelerde indirim olacak diye bizde bilmiyoruz çok gizli diyerek olayı esrarengiz hale getiriyorlar .Koskaca mağazada 2 tane ürüne dikkat çekici fiyat koyarak, diğerlerininde fiyatını artırarak % 26-27 indirim yaptık diye bugünkü broşüre koymuşlar.
    Örnek vereyim teknosanın sitesine girin 47 lg 570s 3499 tl iken + 100 tl'de sanırım puan veriyor. Teknonsa mağazasının turuncu indirim broşüründe ise 3999 yerine % 26 indirim sanırım 2996 falandı komedi stok adedini sordum 3 ya da 4 adetti ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless_X -- 16 Eylül 2011; 21:43:40 >

• msjım bulunsun:)
  • öyle dişe dokunur bi şey yok 1 liralık muse ve kulaklığın dışında
  • kocaelinde de varmı acaba ve arkadaşlar 1tl lik flash bellek varmı
  • 1 liralık mouse ve kulaklık stok adedi nedir acaba? saat 10 gibi gitsek kalır mı ?
  • i3 ve i5 işlemci arasında hız farkı cokmu arkadaslarrrrr
  • Arkadaşlar Insert'teki ürünler takılmayın. Bir önceki turuncu indirimde (sanırım 3 hafta önceydi). Bizim arkadaşlar 2 tane Panasonic 42 inch GW30 plazma TV'yi 1500 küsüre aldılar. Sadece bir bakmak için gittiler, takip ettikleri TV'yi gayet iyi bir fiyata aldılar. Eğer TV almanız gerekiyor ve takip ettiğiniz bir ürün varsa (Insert'te yoksa bile) gidin bakın derim.
  • internet sitesinde de satış olucakmı acaba. D6000 almayı düşünüyorum ama mağazaya gitme fırsatım yok gibi
  • Adanadan gelecek arkadaşlar ufuk demeniz yeterli :)
  • laptoplarda düzgün bi' şeyler olsa bari.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.