Şimdi Ara

17 Eylül'de %50'ye varan Turuncu İndirim Fırsatları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
0
Favori
19.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -JonTurk-

sende çok abarttın en basitinden 37d6000 bu fiyata bulmak imkansız ...

D6000 serisi 3d tv olarak bütün 3d tv'ler arasında en güdük seridir. 2d-3d çevrimi yoktur. Aktif gözlüklü alınacaksa Vatanda 42'' inç Tx-P42ST33 1899 liraya satılıyor. LCD olsa gıkımı çıkarmam ama LED alınmaz bir led kadar ince panasonic plazmalar varken TV izlemeyi seven adamın edge led ile zaten işi olmaz.
  • lgnin lw serisine bi indirim yapsalardı
  • ipod nanolarda bi indirim bekliyorujm.
  • 3-4 ay evvel yapılan bir turuncu indirim den tv almıştım ankamall mağazasından.yanlız şöyle bir durum var aynı alışveriş merkezinde electro world te var ve müşteri kırmak için onlarda aynı fiyat veya daha altına verebiliyorlar bence saat 8 de gidip hatta daha erken gidipte sabahınız rezil etmeyinelectro world mağazasında da teknosa daki gibi indirim yapacaklardır saat 10 da yani avm açılışına gidecek arkadaşlara iki mağaza fiyatlarını mutlaka karşılaştırma yapsınlar derim...
  • Hangi ürünlerde indirim yapacaklarını söyleseler bari

İstanbul İçin
  • quote:

Orijinalden alıntı: woodgate85

3-4 ay evvel yapılan bir turuncu indirim den tv almıştım ankamall mağazasından.yanlız şöyle bir durum var aynı alışveriş merkezinde electro world te var ve müşteri kırmak için onlarda aynı fiyat veya daha altına verebiliyorlar bence saat 8 de gidip hatta daha erken gidipte sabahınız rezil etmeyinelectro world mağazasında da teknosa daki gibi indirim yapacaklardır saat 10 da yani avm açılışına gidecek arkadaşlara iki mağaza fiyatlarını mutlaka karşılaştırma yapsınlar derim...

ben bu arkadaşa çok katılıyorum,yazmaya üşenmiştim bahsi geçmiş yazayım bari.

%50 ye varan yine indirim vardı ankamallde,o sıra samsungun 500 küsür liralık bi fotograf makinasını araştırıp indirim bekliyorduk.neyse teknosa yapmış. 439 gibi bi rakama düşürmüşler.o şahane felan dedik,çok iyi indirim hemen kapalım bi tane bi baktık stok yok ! teşhir verelim dediler,aynı fiyata almadık.kesinlikle almam. neyse dedik yukarı elektro worlde bi bakalım. bi baktıydık aynı cihaz ! 299 liraya ! ! ! aman Allahım 439a alacagımız cihaz 299 gibi bir rakamla gidiyor :D hemen aldık kapalı kutuyu :) aynen bencede bi bakın derim,hatta size bir ip ucu daha bazı ürünlerde çift etiket var arkasında . iki tane etiket var böyle indirim günlerinde öne çıkartıyorlar :D bana denk geldi öyle ürünler aklımda tutuyorum fiyatları.

• 40-42-46 led olaydi ii olurdu
  • Malatya'daki Teknosa Exxtra'larda var mı?
  • 47LW5500 DE güzel bir indirim olur inşallah

İstanbul Cevahir alışveriş merkezindeki mağazadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

Hakan hocam hangi gazete ekinde var teknosa reklamı

aynen yaw hangi gazetede var bu ilan gidip alalım ankara için olan:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: woodgate85

3-4 ay evvel yapılan bir turuncu indirim den tv almıştım ankamall mağazasından.yanlız şöyle bir durum var aynı alışveriş merkezinde electro world te var ve müşteri kırmak için onlarda aynı fiyat veya daha altına verebiliyorlar bence saat 8 de gidip hatta daha erken gidipte sabahınız rezil etmeyinelectro world mağazasında da teknosa daki gibi indirim yapacaklardır saat 10 da yani avm açılışına gidecek arkadaşlara iki mağaza fiyatlarını mutlaka karşılaştırma yapsınlar derim...

ben bu arkadaşa çok katılıyorum,yazmaya üşenmiştim bahsi geçmiş yazayım bari.

%50 ye varan yine indirim vardı ankamallde,o sıra samsungun 500 küsür liralık bi fotograf makinasını araştırıp indirim bekliyorduk.neyse teknosa yapmış. 439 gibi bi rakama düşürmüşler.o şahane felan dedik,çok iyi indirim hemen kapalım bi tane bi baktık stok yok ! teşhir verelim dediler,aynı fiyata almadık.kesinlikle almam. neyse dedik yukarı elektro worlde bi bakalım. bi baktıydık aynı cihaz ! 299 liraya ! ! ! aman Allahım 439a alacagımız cihaz 299 gibi bir rakamla gidiyor :D hemen aldık kapalı kutuyu :) aynen bencede bi bakın derim,hatta size bir ip ucu daha bazı ürünlerde çift etiket var arkasında . iki tane etiket var böyle indirim günlerinde öne çıkartıyorlar :D bana denk geldi öyle ürünler aklımda tutuyorum fiyatları.

kesinlikle gün içerisinde tekrar uğradığım da teknosa da indirim devam ederken yukarda onlarda pankart asmışlardı gel vatandaşlı gibi bişey bence ankamall e gidin ankara daki arkadaşlar kesinlikle bakın aman boşver deyip almayın çünkü onlarda sizden bunu istiyorlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: tugayadıgüzel

47LW5500 DE güzel bir indirim olur inşallah

İstanbul Cevahir alışveriş merkezindeki mağazadan.

Bekliyorum , İnşallah
  • Turuncu İndirim kampanyasının geçerli olduğu mağazalar:

İstanbul Forum Exxtra, İstanbul Şişli Cevahir Exxtra, İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus Exxtra, İstanbul Ataköy Galleria Extra, Bursa Zafer Plaza Exxtra, Edirne Margi Extra, Adapazarı Ada Center Extra, Kayseri Park, Kayseri Meysu Outlet, Kayseri Center Extra, Trabzon Forum Extra, Antalya ÖzdilekPark Exxtra, Antalya Terracity Exxtra, Gaziantep Sankopark Exxtra, Adana Sabancı İş Merkezi Exxtra, Ankara Mesa Plaza Avm Exxtra, Ankara Ankamall Extra Mağazaları, Ankara Etlik Antares Exxtra, İzmir Balçova Ege Park Exxtra, İzmir Forum Bornova Mağazaları, İzmir Mavişehir Carrefoursa Extra, Denizli Forum Çamlık Extra vewww.teknosa.com
  • Bu tip büyük elektronik marketleri hiçbir zaman adam gibi ürünlerde, vatandaşın yararlanabileceği indirim yapmıyorlar, birkaç ürünle göz boyayıp az stok veriyorlar, gözü açık birkaç tüccar da erkenden kapıyor onları.... Hani nerde HTC telefonlarda, Sony Nex serisinde, Ultrabook tarzı notebooklarda indirim ? Olsa da yararlansak ama; yok tabi, göremeyiz de...

Bu mesaja da yok "Ben bir önceki indirimden şunu aldım şu fiyata, başka nerede bulacaksın..." yok "Ben de şunu aldım çok işime yaradı" diye cevap verenler olacaktır ama dediğim gibi onlar stoğu yakalayacak kadar şanslı kesimde olanlar...
  • teknosayı sevmem. fiyatlar bana hıc cazıp gelmez.
  • Arkadaşlar 1000 TL civarında televizyon almayı düşünüyorum.Bu indirimdeki modeller için tavsiyenizi alabilirmiyim.Birde Samsung 37d6000 3D gözlük var mı anlayamadım.
  • Insert yükleyebilecek varsa çok makbule geçer.
  • Arkadaslar yarin ankaradaki extralardan birine gidecegim.Hp 6030et almayi dusunuyorum.Fiyati 2400tl %25 indirim olacakmis 1900tl oluyor.Benimde 750tl hediye cekim var bunu indirimli fiyatin ustune kullanabilirmiyim?Saygilar.
  • Bana mı öyle geliyor yoksa bazıları turuncu indirimin şimdiden başladığını mı zannediyor?
  • baştaki samsung led tvden kullanan varsa yorum yapabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.