Şimdi Ara

17 Eylül'de %50'ye varan Turuncu İndirim Fırsatları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
19.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • d6000 hakkında yorum yapabilcek olan var mı? çok iyi bir şey aramıyorum uygun bu fiyat dolaylarında bir lcd arıyordum. uygun mudur acaba? 3d seçenekleri nedir? ne şekillerde 3d kullanabilirim? şarjsız gözlükler için uygun mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merdrum -- 17 Eylül 2011; 0:41:03 >
  • Turuncu İndirim kampanyasının geçerli olduğu mağazalar:

İstanbul Forum Exxtra, İstanbul Şişli Cevahir Exxtra, İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus Exxtra, İstanbul Ataköy Galleria Extra, Bursa Zafer Plaza Exxtra, Edirne Margi Extra, Adapazarı Ada Center Extra, Kayseri Park, Kayseri Meysu Outlet, Kayseri Center Extra, Trabzon Forum Extra, Antalya ÖzdilekPark Exxtra, Antalya Terracity Exxtra, Gaziantep Sankopark Exxtra, Adana Sabancı İş Merkezi Exxtra, Ankara Mesa Plaza Avm Exxtra, Ankara Ankamall Extra Mağazaları, Ankara Etlik Antares Exxtra, İzmir Balçova Ege Park Exxtra, İzmir Forum Bornova Mağazaları, İzmir Mavişehir Carrefoursa Extra, Denizli Forum Çamlık Extra vewww.teknosa.com
  • 1 liralık ürünlerden toplam 190 adet var, bültende yazan bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: STezel

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-televizyon-sifir-tekno-sa-faturali-samsung-37d6000-3g-led-tv-sadece-1500-tl-59124720/detay/
    İlan tarihine dikkat ediniz. Yoruma çok açık..

Çalışandır...
  • bize bu ürünlerden hiç biri kalmaz
    lg 32lv5500 de stok sorunu yok galiba, stok adeti yazmıyor, full hd led gideri var dışarda en ucuz 1400e gördüm,burda 900
  • samsung notebook iimiş yaa, da şimdiden sıraya girmek lazım sanırım
  • Sabah 8 de aciliyomu kampanyanın olduğu bütün mağazalar? Ankara için soruyorum. Teşekkürler..
  • yarın gıdıcem natulus e umarım brosurdekıler dısında bı tv bulurum. tabe seref....z teknosa calısanları urunlerı bıtırmesse.beylıkduzunde saturn acılıs ıcın kampnaya yapmıstı. bı kısı sadece bı urun alabılıo ve cıkıs kapısında ızbandut gorevlı faturaya bakıp cıkartıodu ınsanları. herseyden baya stok vardı ve adam gıbı ındırım ve hızmet sundular helal olsun. ama teknosa bole bıse yaparmı hıııc. bakalım neyle karsılasıcaz yarın.
    extralar dısında dıger teknosalarda ınıdırım olurmu. natulusde bıse bulamazsam bıde bagdar caddesındekıne bakmayı dusunuorum
  • İZMİR BORNOVA FORUMA BOŞUNA GİTMEYİN ÇANKAYANIN TÜM İNGİLİZLERİ SIRAYA GEÇMİŞ,SPOTÇU KAYNIYOR SIRALARDA ADAMLAR İÇERİDE KAÇTANE TV OLDUĞUNU HERKESTEN DAHA İYİ BİLİYOR.YAZDIĞIM SAATE BAKARSANIZ ANLARSINIZ :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serserikont -- 17 Eylül 2011; 5:31:26 >
  • Saat 7 yer kadıköy natilus kapıda 80-100 kşilik sıra var ilgilenn arkadaşlara duyrulur... Sanırım boşuna erken kalktık
  • kırşehir teknosayı adam yerine koymamıslar be abi.burda niye indirim yok ki.şimdi işten çıkacaktım amanafile.yok bisey
  • Cevahirdede durum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: serserikont

İZMİR BORNOVA FORUMA BOŞUNA GİTMEYİN ÇANKAYANIN TÜM İNGİLİZLERİ SIRAYA GEÇMİŞ,SPOTÇU KAYNIYOR SIRALARDA ADAMLAR İÇERİDE KAÇTANE TV OLDUĞUNU HERKESTEN DAHA İYİ BİLİYOR.YAZDIĞIM SAATE BAKARSANIZ ANLARSINIZ :))

Mesaji görmeme ragmen bi geleyim dedim ortam cok fena ya. Isi gucu olmayan teyzeler model isimlerini ezbere soyluyorlar, daha magaza acilmadan icerdeki mallari bölusmusler bile.
  • Teknosa, Geleneksel Spotçu İndirimleri
  • 37d6000 webde gözlük+aksesuar ile 1919 tl. İstediğim lg ise tv 1899 tl den 1511 tlye düşmüş. gidip sıra beklemek yerine web sitesi iyice araştırılmalı. nasıl olsa o fiyata 37d6000 almak mağazadan zor.
  • teknosa.com dan niye almıyorsonuz ?
  • internetten alalım dedik iyi ürünlerin hiç biri stokta yok.lg lw serisi bi tane ürün yok satın alınacak.bumu%50 indirimleri.alsınlar başlarına çalsınlar.indirimmiş sen onu benim külahıma anlat.peeehhhh
  • Düzeltme: Bazı ürünlerde fiyatlar internete yansımış.

Yalnız mouse ve kulaklığa baktımi 1 TL değil, eski fiyat var.

alınacak bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLuEmavi -- 17 Eylül 2011; 8:11:32 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.