Şimdi Ara

17 Eylül'de %50'ye varan Turuncu İndirim Fırsatları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
261
Cevap
0
Favori
19.575
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omer14

quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Kaçıranlar üzülmesinler.
    Hiç düşündünüz mü tekno marketler özellikle bu ay art arda neden bu kadar kampanya yaptılar?
    Nedenlerinden bir tanesi dolarıjn ekim ayında yine 1.5TL civarına ineceği olabilir mi?

ekim ayı için 1,5 tl çok iddialı olmuş..

yıl sonu belki

Yıl sonu 1.90 olur.
  • Teknosa sitesi çökmüş veya siteyi geçici olarak kapattılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sear

Teknosa sitesi çökmüş veya siteyi geçici olarak kapattılar.

bende açıldı, fiyatlar eski haline gelmiş. belki ondan dolayı kısa bi süreliğine kapatmışlardı.
  • 55D7000 + 3 gözlük 4730 TL. 30 TL chip para verdiler... bir de 4730 mil.... hem de 12 taksit....
  • LG LED 37LV3550 aldık bizde. askı aparatı ile 1079 tlye geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanbilen

quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stigmata_

yüklenin arkadaşlar. Vatan %25'den bile iyi fiyatlar bulursunuz.

Şahsen samsung 55D7000 televizyonumuzu bu şekilde aldık.

ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim.

Şahsen samsung 55D7000' de %50 indirim yapacaklarını hiç zannetmiyorum.

Ben %50 vericekler ibaresi kullanmadım güzel kardeşim.

6700-6800'lük televizyonu vatan %25'le vatandan 5500'e teknosadan 5200'e alırsın.

%50 değil %40 indirim yapan teknosa tarzı bir yer daha bul gider 1 tane daha alırım.

hocam, bu sefer bir arkadasa 2 gozluk hediyeli 4.640 aldik :)

Hayırlı olsun güzel kardeşim. Tadını çıkarın ve mutlaka hd bir uyfu alıcıyla kullanın.

• tahmini bu indirim birdaha ne zaman olur ? Ona göre led için beklemeye geçicem .
  • Cumartesi günü Nautilus teknosa'ya gittim...
    Dolaşırken bir tane gayet temiz ambalajlı Panasonic 42GW30 gördüm,tek kalmıştı,üstünde fiyat tabelası vardı 1519 tl ve dibinde ufacık yazı ile stok adedi:5 yazıyordu...
    Almaya karar verdim ve paketi incelemeye başladım...Taşıma yapılan ince tarafta bir tane kargo etiketi gördüm,gönderen Teknosa...Alıcı Ahmet oğlu Mehmet,Çekmeköy-İstanbul...
    O zaman hemen aklıma kötü düşünceler geldi...Tahminime göre tv eve gönderildi ve gittiği yerde beğenilmeyince Turuncu indiriminde eritiriz mantığı ile buraya yolladılar ama kargo etiketini yırtmayı akıl edemediler veya gözlerinden kaçtı diye düşünüp almaktan vazgeçtim...

Tabii kesin olarak bilemem ama böyle açılmış,kurcalanmış ürünleri mi gönderiyorlar acaba Turuncu indirimine diye de iyice kıllandım...

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Cumartesi günü Nautilus teknosa'ya gittim...
    Dolaşırken bir tane gayet temiz ambalajlı Panasonic 42GW30 gördüm,tek kalmıştı,üstünde fiyat tabelası vardı 1519 tl ve dibinde ufacık yazı ile stok adedi:5 yazıyordu...
    Almaya karar verdim ve paketi incelemeye başladım...Taşıma yapılan ince tarafta bir tane kargo etiketi gördüm,gönderen Teknosa...Alıcı Ahmet oğlu Mehmet,Çekmeköy-İstanbul...
    O zaman hemen aklıma kötü düşünceler geldi...Tahminime göre tv eve gönderildi ve gittiği yerde beğenilmeyince Turuncu indiriminde eritiriz mantığı ile buraya yolladılar ama kargo etiketini yırtmayı akıl edemediler veya gözlerinden kaçtı diye düşünüp almaktan vazgeçtim...

Tabii kesin olarak bilemem ama böyle açılmış,kurcalanmış ürünleri mi gönderiyorlar acaba Turuncu indirimine diye de iyice kıllandım...

bu ürünler sadece turuncu indirimde değil normalde de satılıyor.turuncuya özel bir şey değil yani.zaten bu sorunlar yüzünden artık firmalar iade almıyor keyfi olarak.sadece sorun varsa cihazda servise yolluyor %90 sistem böyle işliyor ama müşteriler tabi durumun diğer tarafında oluncada bu sefer neden böyle diye soruyor.siz şimdi üstünde bu şekilde etiket var diye kıllanıp almadınız doğal olarak sizin gibi düşünüp almayanda baya bir insan vardır.ama bu insanlar normalde bir ürün alıp beğenmediklerinde yada aldıktan hemen sonra sorun çıktığında iade etmek isteyip edemediklerinde de neden almıyorlar bu ne biçim adelet diyorlar burda esas sorun bu çelişki bence.önce tüketici bilgili araştırmacı olcak iyice arayıp tarayıp ürünü alcak,firmada ürünlerini daha iyi kalite kontrollerden geçirip daha az sorunsuzca müşteriye sunucak.bu şekilde de bu tip sorunlar ortadan kalkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Déathklaat

tahmini bu indirim birdaha ne zaman olur ? Ona göre led için beklemeye geçicem .

ayda 1
  • almayın ya bu adi eriflerden ürün falan. bu kadar ... bi firma olamaz ya. tv miz bozuldu acil tv lazimdi vatanbilgisayarda da sırf worldcard gecio die bu adilerin eline düştük cumartesi bi tv aldik.faturada kargo 19.092011 tarihinde teslim edilicek dedi ordaki sevkiyat bolumunde calısan kızda pazartesi gelir dedi. pazartesi basladım beklemee gelen giden yok . aradım nautilus subelerini . koskoca elektrnık fırmasında butun aramalar cep telefonu satıs bolumune dusuo. ulan sız elektronık fırması degılmısınz ebe becerıksız duzembazlar. o bolumde calısan hıyar da sureklı baska numaraya yonlendırıyo. acan yok tabe. ben evde kafayı yıorum. butun gunumun ıcıne ettıler . cuma ya kadar da evde kımse olmucak gun ıcerısınde bı bok ızleemıcem. sınırden nakıt de olsa vatandan baktım aynı tv yı ama ordada ındırım bıttı ıptal de edemıcem teknosadakı alsıverısımı. paranın gozu kor olsun ya. sırf ındırım var dıe su nefret ettıgım lanet olası fırmadan tv aldık .
  • 520 lik samsung aldım, ADA AVM den, 3. sıradaydım. Burada da 1000 lik tv den 3 adet miş. Almayı düşünüyordum (satmak için) ama yerimi kampanyayı bana veren arkadaşa verdim. Ben gece 12 de oradaydım, benden önce iki kişi gelmişti gebzeden saat 9 gelmişler TV için mağazada ürünü canlı görmek için ama, depodan olduğundan görememişler.

Neyse, yarım saat bekledikten sonra diğer 3 arkadşımda geldi, Kahve Dünyası'nda oturduk bekledik. Hatta bir de çorba içtik KD bahçesinde, eğlenceli bir geceydi . Ama pek kuyruk olmadı 6-6:30 a kadar. Bir iki kişi geldi onları da TV kontenjanı doldu diyip gönderdik

İki tane alacaktım, öndeki arkadaşlara rica ettim, parasını verdim adam alacaktı ama vermediler.

Öndeki TV yi alamayanlar peynir ekmek gibi diğerlerinden aldı, 1,600 lük Sony iyi seçim olabilirdi.

• Bir dahaki indirim yaklaşık 1 ay sonra mı olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bir dahaki indirim yaklaşık 1 ay sonra mı olur?

Bunların sağı solu belli olmuyor.
  • quote:

Böyle birşey gördüğünde neden görevliye durumu bildirmedin?

• quote:

tahmini bu indirim birdaha ne zaman olur ? Ona göre led için beklemeye geçicem .

İkinci LCD veya Led TV' yi alacaksan bu yıl alma.
  • teknosa mı birdaha asla ilk sıralarda olupta laptop alamayan bizden başka enayi yoktur.mağazanın içinde yüzünü bile tanımadıgımız kuyrukta bile olmayan insanlar almış çıkıyorlardı teknosa adeleti bu kadardır.tanıdıklarını sokmuşlar vermişler onlara daha neyine güveneyim ki bu firmanın şikayet ettmi neyaptırım yapacaksınız diye sordum müşteriye yaptırımlarından haberder etmiyorlarmış yani.ikayet etsenizde birşeye değmez arşatıracaz< falan diyorlar ama müşteriye arşatırma sonucunda ne gibi yaptırıp yapıldıgından haber vermiyorlar.yani kısacası araştırma yapacaklarınada güvenmiyorum zannetmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evren1514 -- 21 Eylül 2011; 23:07:30 >
  • quote:

quote:

İkinci LCD veya Led TV' yi alacaksan bu yıl alma.

valla hocam 40'' humax da var ama ben terasa çıakcagım için kendime almam lazım .Malum fifa 12 çıkacak idare etmem söz konusu olamaz

neden bekleyeyim dediniz?
  • quote:

quote:

Böyle birşey gördüğünde neden görevliye durumu bildirmedin?

Bildirsem ne olacaktı ki?Mutlaka kendilerine göre makul olan birşeyler anlatacaktı bana...Sonuçta ben bir sürü gereksiz muhabbetten sonra yine almadan gelecektim...

• kampanya zamanlarında teşhir ve iade ürünlerimi satıyorlar.3 kuruş ucuza aldık diye seviniyoruz bizde.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.