Şimdi Ara

160.000 ₺ - 220.000 ₺ Otomatik Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Merhaba Kendi aracımı yatırım yapmak için sattım.1 sene binebileceğim masrafsız araç önerisi yapabilicek arkadaşlar varmıdır.Günlük 33-38 km arası işe git gel yapıyorum.Tek çocuklu ve evliyim 🙂 Araç için tek şartım otomatik olması,bütçem başlıkta belirttiğim gibi 160-220.000 ₺

Benim bulduğum ve düşündüğüm araçlar ;

Renault clio 3 - 1.6 extreme tam otomatik 110.000 kmde (189.000₺)

Renault clio 3 - 1.5 dci yarı otomatik - 120.000 kmde (191.000₺)

Hyundai accent era 1.5 dizel 2012 model Tam otomatik - 84.000 kmde (197.000₺)

Opel corsa 1.4 active tam otomatik araçda baktım ama alasım yok daha önce kullandım ancak sırtımda götürüyordum aracı resmen.

Bu araçlar arasında kararsız kaldım.Yarı otomatik daha önce kullandım opelde çok konforsuz geldi bana tam otomatik için clio olabilirmi veya accent olabilirmi hala kararsızım.Önerisi veya bu araçlardan birini kullanan arkadaşlar varmıdır ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• focus 2.5 olmaz mı?

• Bunların arasında accent alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Accent Era

• Yarı otomatik tek kavrama tercih etmeyiniz yaptırması da zor.
    Yazdıklarınız arasından accent era.
    O bütçe aralığında daha iyi seçenekle olabilir gibi ama.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Accent Era iç mekan ve bagaj genişliği açısından en iyisi. Clio daha kaliteli bir araçtır ancak içi ve bagajı dar. İkisi de alınabilir. Ancak Clio'nun tam otomatiği tercih edilmeli. ŞAnzıman sorunsuzluğu olarak Hyundai daha iyi. Accent'lerde bariz kalite eksikliği var, Clio da Accent de sahip olduğum araçlardı. Genişlik mühim değilse Clio alırdım.

• Clio 3 executive paket dizel manuel aracım var. Yarı otomatiğini kullandım tavsiye etmem konforsuz ve sorunlu. 1.6 atmosferik tam otomatik (bva) şanzıman daha sorunsuz ve konforlu. Eksi yanı yakıt tüketimi. Bu açıdan ve genişlik olarak era tercih edilebilir fakat konfor ve kalite anlamında clio 3 derim, extreme yerine executive (20.yıl özel seri) ve night&day paketler doluluk anlamında tatmin eder. Far,yağmur sensörü deri dikişli torpido dijital klima 6 adet airbag bluetooth katlanır ayna gibi özellikler var. Ayrıca genişlik ve bagaj ön planda ise yine 1.6 grandtour modellerine de bakabilirsiniz.

• uzun süre 100.000 km kadar getz 4 ileri tork konvertörlü otomatik kullandım. en ufak sorun yaşamadım. otomatiğin konforu çok yüksekti. aklınızda olsun.

veya 120-130 civarına palio veya albea speedgear alınabilir. subaru üretimi cvt şanjıman var ki efsane.

• Honda jazz öneririm sorunsuz

• Ben de hemen hemen aynı bütçe ile araç bakıyorum. Belki en temizleri bulunmuyor ama 220bine kadar megane 3 ve astra j bunlardan daha çekici.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Özel mesaj attım hocam ilgilenirseniz Astra 2007 var elimde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.