Şimdi Ara

16 yaşındaki genç eli kız arkadaşına dokunan yolcuyu döverek öldürdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
247
Cevap
2
Favori
22.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 172
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HeraldOfDİSASTER (9 mesaj) strategen (6 mesaj) themann41 (6 mesaj) İAmSterdam06 (6 mesaj) Jeopol (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (127 mesaj) Mobil (58 mesaj) Mini (23 mesaj) Uygulama (39 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 16 yaşındaki genç eli kız arkadaşına dokunan yolcuyu döverek öldürdü
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1035 Mesaj

bu memlekette ki olan 100 adli olayın 70 inin sebebinde toplumu psikolojik olarak tüketen, yönlendiren yazılı ve görsel medyanın payı vardır insanların bilinç altına yıllarca mafyatik sevda dizileri işlenerek böyle ruh hastası bir nesil meydana getirdiler

yıllarca dini kendine oy toplamak için kullanıp ülkeyi felakete sürükleyen siyasetçilerle dinden ve ülkeden nefret ettirmeye çalıştılar

kısacası bunlar aslında planlı olan şeyler

bir gurubu kullnarak insanların manevi değerlerden nefret etmesi diğer bir gurubu kullanarak insanların toplumda huzursuzluk çıkarması diğer bir gurubu kullanarak ise ülkenin işe yarar kesiminin dışarı kaçması sağlanıyor ardından ülkenin dışarıdan göç alması sağlanarak demografik yapı ile oynanıp ülkenin içinde yaşayan kesiminin millet bilinci ortadan kaldırılmak isteniyor

şimdi konuyla alakası olan kısım medya kısmı diğerleri konuyla bağlantısı olan kısımlar

Bursaspor. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    718 Mesaj

Hocam yazdıklarına bire bir katılıyorum çok haklısın ben de senin gibi düşünüyorum insanların bilinç altına işledilir bu cinayet,taciz TV'lerde her boku . Sonuç olarak bunların olması kaçınılmaz hale geldi.

|
    |
    HeraldOfDİSASTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kardeşim göz dönmesi diye bişey yok insan insana bunu yapmaz bu çocuğun kesin ve net idam edilmesi lazım.

İzlesene görüntüleri İNSAN İNSANA BÖYLE BİR CANİLİĞİ YAPAMAZ. Müebbet, herşey haktır bu olaya

Ellese ne olcak tacize bu hakmıdır adamı canice katletmiş yaşamaya hakkı yok bu bebenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 2 Eylül 2020; 16:21:35 >
    İAmSterdam06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    110 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Bu mesaj silindi.

Bu nasıl cahilce yorum adam öldürmenin sebebi mi olurmuş iyi o zaman herkes bir sebeple birbirini öldürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tanrıkut Mete Han -- 2 Eylül 2020; 16:29:7 >
    |
    |
    Türk ordusunda en seçme ve kahraman unsur daima Kastamonu, Çankırı, Taşköprü, Tosya ve havalisinde yetişen neferlerdir. Niçin? Çünkü buradaki Türkler Orta Asya’dan nasıl geldilerse öyle kalmışlar, hiç karışmamışlardır. Savaş meydanlarında yüzde hesabıyla en çok şehit düşenler de bunlardır. Halbuki Kastamonu ve civarı köylüsü ne gösterişsiz mahluktur. Demek ki Türk vatanı için kendisini harcayan hep Türkler olduğu gibi en sakınmadan harcayanlar da en karışmamış Türkler oluyor. Nihal Atsız
  • Yüzbaşı
    751 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Olan o kızın yeni kocasına olur, evlenirken kızın geçmişini kimse tam olarak bilemez çok tehlikeli bu kızlar.

kozmos beni sevmiyor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kendini korumak için kurusıkı taşınmaz, eğer kurusıkı taşınıyorsa zamanında emniyet müdürünün birine silah çeken motorcu gibi gerçek silahtan çıkan mermiyle eşek cennetine gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İAmSterdam06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2256 Mesaj

58 yıl yaşa ve bir manyak ergen gelip canını alsın...
    nasıl bi dünya bu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

PSN : Jeopol
  • Binbaşı
    1287 Mesaj

bu şimdi zannedecek ki kız dışarda bunu bekleyecek. halbüki gelen geçen tıklatacak kıza. neyse yakında çıkar zaten. namusunu temizler.

|
    |

Ne mutlu TÜRK'üm diyene.
  • Binbaşı
    1504 Mesaj

Başlıkta anlatılmak istenen şeyi anlamaya çalışıyorum, ama henüz başaramadım.

|
    |
    şunlara bak şunlara; neredeyse kızı elleyen sapık yolcuya "helal olsun, yarasın" diye pohpohlayacaklar...

çocuğun kuru sıkı taşıması ve bununla adam öldürmesi elbette yanlış ki cezasını zaten hakkıyla alacak... fakat çocuk öldürmeyip sapık yolcunun ağız burun dağıtsaydı buradaki kadın düşmanları bu sefer "dokunmuşsa ne olmuş, meriçin yavuklusu da açık saçık gezmeseydi" diye söylenecekti...

kadın cinayetleri, tecavüzleri bu kafalar varken gram bitmez...

özelden bana "meriç misin" tarzı aptal saptal mesajlar atan bir kadın düşmanına cevaben: meriç değilim fakat maço da değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 2 Eylül 2020; 16:16:4 >
  • Teğmen
    142 Mesaj

"Yolculardan Mehmet Yavaş'ın eli, Cüneyt A'nın kız arkadaşına dokundu. Adı öğrenilemeyen genç kızın tepki göstermesi üzerine ..." seklinde anlatiyor.

Yine bir kadinin basinin altindan cikan bir olay daha. Iki cocugu kendi rizalariyla opusturdu diye 17 yil hukum giyen gagabulut var bu ulkede. Aftan da yararlanamadi, guya cinsel suc ya ondan. Cinayetle iceri girenler o kadar yatmiyor. Bakalim bunlar ne kadar yatacak.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    319 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Bu mesaj silindi.

Ulan boşu boşuna seni ağır çomar diye bloklamamışım ha. şimdi yaptığımın ne kadar iyi olduğunu anladım..

|
    |
    Compaq Armada 1530 // Intel Pentium 1 133 Mhz MMX // 2x8 Mb Ram Kingston // Compaq 1530 Motherboard // Kingston 1.2 Gb HDD // PCMCIA Modem Card // DSTN colour LCD display // Removable Floppy Drive // Speaker // CD-Rom Drive 8x // İnfrared // Windows NT 4.0 EN // Office 97 //

Ne Mutlu Türküm Diyene!
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Hadi bakayım bu cani içeride çürürken o kız arkadaşım dediği kişi kimlerin elini tutup dolaşacak Hapiste bu acı ile tez vakitte değil çeke çeke çürüye çürüye it gibi ölüp gitmesini temenni ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Canlı Tv izle
Sohbet
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.