A

Binbaşı
18 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 135 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Yıllar boyu hep bu sağcı muhafazakar ların düşük zekalı olduğunu savundum hiç inanmadım şimdi açlıktan sürünüyolar çocuklarının geleceği mahvoldu

Mutluyum, sizce ben hainmiyim?
Arkadaşlar ayasofyanın camiye çevrilmesi parasal bir hamledir, gerek afrika gerekte orta doğudaki asalakları turist olarak getirmek içindir.

Bu kriz döneminde para harcıyacak araplar akın edicektir, 1-A sınıfından alinin projesini alkışlayalım
Bazen kendimi manyakca seyler yapıcakmışım gibi hissediyorum

Marmarayda treni beklerken raylara atlamak gibi sonra yapmamak icin kendimi tutuyorum sonra yapmışım gibi tedirgin oluyorum

Sizede oluyormu ?
Arkadaşlar 2080 e 144+ da iyi eslik edicek aynı zamanda nispeten uygun bi işlemci önerebilirmisiniz ?

Ryzen , intel fark etmez
Nedir bu kız sevdası ya bırakın arkadaslar kırıtın azcık hersey kizlar degil.Onemsemeyin bu kadar
Sizce Tek kişinin rahat geçinebileceği kira dahil makul maaş nedir?
Arkadaşlar önceden dışardan söyledinmi tavuk döner söylerinden en babası 2.5 tu...

Kebapçının lahmacunu güzeldi en babası 3 tl idi lükse kaçıyım dersen pizza söylerdin 15 liraya ulan şimdi lahmacun olmuş 7 tl, pizza büyük boy güzel bişey yemeye kalksan 35 TL

Burger, mc yi saymıyorum bile 3 gram menülere ekonomik diye millete dayıyolar, 2 ısırıkta hamburger bitiyo..

Lokantalar keza öyle 8 tl ye sabit öğlen yemek yerken şuan 15 tl ye yiyorum ve inanın doyurmuyor. 8 tl ye yediğim çok daha güzeldi.

Çok nadir restorant zincirleri dışında hepsi böyle sizler neler düşünüyorsunuz?

Tek ben mi şikayetçiyim bu durumdan

Allahtan sabah ve akşam yemeğimi kendim evde hazırlıyorum.. Öğlen yemeğine aylık 500 tl verilir i Allah için
Her konuda hiç bir şekilde yıkılmayan bir zihin sizce palavra mı yoksa gerçekten bir insanın ulaşabileceği bişeymi?

Kendini her an her koşulda ne olursa olsun insan motive tutabilir mi?
Süriyelilere mülteci diye hitap etmeyin, şu an ki hükümet rastgele vatandaşlık dağıtıyor. Kura şeklinde suriyeli mülteciler için...

Çalıştığım ticari piyasada şu ana dek 10 nundan 5 i aldı. Hatta birisi askere gidicek hazırlanıyor.

Yani bu insanların çoğu 1 - 2 yıla kalmaz, sizlerle aynı haklara sahip olucak. Hukuksal olarak bu ülke sizin olduğu kadarda onların sayılacak.

Bu sebepten dolayı hala onları mülteci sanma gafletine düşmeyelim.
Askerliğim bitti arkadaşlar yaklaşık 2 saat önce çıktım

376 gün yaptım, soruları alayım
Hakkında
İlgi Alanları: Bilim-Uzay , Rap-Hiphop , Fizik vs..
Forum İmzası:
ASUS Sabertooth Z97 Mark 1 - İntel Core i7 4790 4.2 Ghz - Corsair H80i Hydro - Corsair XMS3 2086Mhz DDR3 16 GB - Samsung 250 GB SSD - Seagate 2TB FireCuda Gaming SSHD - Segate 1 TB HDD - Thermaltake Wiev 21 - Benq XL2420T 120HZ - EVGA 1080 Ti 2115 MHZ Clock / 4300 MHZ MEM - Zowie EC1-A - Razer Kraken 7.1 - Redragon K552 Mechanical Keyboard
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
Steam
zeistxx
TV
LG
PSN ID
Zeistx
Motosiklet
Kawasaki
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Ekran Kartı
MSI
Modem
Netmaster
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.639
İkinci El Bölümü Mesajları: 288
Konularının görüntülenme sayısı: 124.982 (Bu ay: 529)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.129 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.