Şimdi Ara

159 alınır mı??? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
35.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 159 bugün bulsam alırım, ama okadar param yok.
  • yalnız bu alfada bişeye tilt oluyorum. arabanın her yerinde haç var, sportif ama kilise gibi araba. biri şu alfanın fabrikasını satın alsada amblemini yenilese, valla büyük sevaba girer
  • JTD'ler resmen uçuyor, alınıcaksa dizel alınmalı.
  • bu markanın önden görünüşü harika ya.. bayılıyorum..
  • Tartışmasız bence en iyi sedanlardan biri. Her bakımdan, alınırsa hayal kırıklığına uğratmayacak araçlardan biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny B. Goode -- 1 Ağustos 2009; 16:01:06 >
  • alınmaz mı ... 159 bambaşka bi araç çok ender görülen arçlardan ilk önce biinince bi farkınız olucak ... süper bi dizayn a sahip .159 u dikiz aynamda görsem gerçkten doya doya bakarım .. marea sahiibiiym ve italyanlara decam etmek istiyorm herhalde bundan 2 yıl sonra 2008 model bi 159 sahibi oluruz. yA bide milleti anlamıyorm tuturmışlar passat accord avensis ..159 onlarla kıyaslanmayacak bi otomobil ama ne yazıkki tanıtım ı yok dencek kadar az reklamı yok biraz tanıtım işlerinde uğraşsalar daha çok satılır fiyatlarda aşşa iner kanımca .. şöyle ikinci el bi 159 30 civarı olsa direk alırdım galiba
  • ALINIR HEM DE BAL GİBİ ALINIR. AMA TEK KÖTÜ YANI ALINCA BİNMEYE KIYAMAZSIN YANINDA YATARSIN

159 alınır mı???
  • Ben başka bir konuya değinmek istiyorum. Alfa Romeo ülkemizde pek tanınmıyo. Evet kim görse tasarımını beğeniyor. Eminim ki iç mekanında kullanılan malzemeler ve işçilik yüksektir ama 2. eli olmadığından tutmuyor. Bir de alfaların narin olduğu söyleniyor, Türkiye' ye uygun değil falan deniyor. Ayrıca Alfa nın reklamı yapılmıyor. Bildiğim kadarıyla Alfalar Fiat servislerinden yararlanabiliyor. Bence reklamlarda buna da değinilmeli yoksa Alfa ları yollarımızda çok ender görmeye devam edicez. Teşekkürler... Bu arada bence de kesinlikle alınacak bir araba
  • ender olmasını yeğlerim... herkesin bindiği her gün yollarda yüzlerce gördüğüm alfanın farkı olmaz ki o zaman.. kötüleyenler var evet, onlar neler kaçırdıklarını bilmiyorlar. Alfayı bilen bilir.. 13 yıldır başka arabaya binemedim alfa tutkusu yüzünden. 33 1.7, 145 1.7, 146 1.6, 75 2.0, 75 1.8 turbo, 155 2.0 turbo q4, 156 2.0 ve 164 2.0, 164 3.0 modellerinin sahibi oldum ve hemen hemen tüm alfa modellerini bir şekilde kullandım. şu an 1990 model 164 v6 3.0 L sahibiyim ve hayatımdan çok memnunum. ben şahsen her köşebaşında alfa görmek istemem... Alfa kullanıcısı ve alfa ruhu nadir bişeydir. Bu ruhu taşıyanlara Alfist denir... herkes Alfist değil malesef. arada başka arabalar almayı denesem de en geç 15 gün içinde satmışımdır bir şekilde.... inanın Alfadaki keyfi yok bir çok arabanın . . .
  • alfa sahibi olarak düşünmeden alınacak araba eğer babamı kandırabilirsem 147 den 159 a geçiişş yapcamm ömrümün sonuna kadar alfa kullanmak alfisti olmak istemekteyimm parası olan düşündükçe kaybeder ömür geciyo ve alfa koltuğuna oturmadan ölmeyinnn saygılarrrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06alf18 -- 19 Ağustos 2009; 23:52:12 >
  • http://www.sahibinden.com/birmot_antalya_dan_alfa_romeo_159_dizel-43WQQaXQQ16826471WQQpXQQdisplayitem

Alfa 159. 2006 model jtd progression. alınır mı?
    bana sanki biraz fazla ucuz gibi geldi. araba için ise bakımlı ve uygun fiyatlı diyor. sizce normal mi bu fiyata?
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

http://www.sahibinden.com/birmot_antalya_dan_alfa_romeo_159_dizel-43WQQaXQQ16826471WQQpXQQdisplayitem

Alfa 159. 2006 model jtd progression. alınır mı?
    bana sanki biraz fazla ucuz gibi geldi. araba için ise bakımlı ve uygun fiyatlı diyor. sizce normal mi bu fiyata?

Merak etme ucuz değil
    hee tamam o arabaya göre cok ucuz
    Ama fiyatları 35 civarı eğer distin olsaydı en fazla 40 falan olurdu 2006 modellerin..
    Malesef alfalar ikinci elde cok düşük gidiyor.Ama ucuz alıp ucuza veriyorsunuz..verebilirseniz tabiki bide
    Ben 2 yıl satmaya calışan Alfa sahipleri tanıyorum ama Alfayı bilmediklerinden ..Alfa'ların gercek fiyatını bilenler satmakta zorlanmazlar eğer aracları temiz ise..

• biri 159 mu dedi?? alinir mi dedi?? kullanmadim bilmiyorum ama bir sedan bu kadar mi hos olur.; oluoyrmus iste = alfa159.. hele bide siyahi .. dusunmeyin derim
  • Alfa'ya uzaktan bakmak daha güzel
  • Benim 2004 dizel otomatik A.4 ü satıp alcam bi alfa dizel otomatik. Umarım pişman olmam
  • abiiler bnde 156 ya biniyorum süper birşeyy manyagg yhaa hele birde 159 a bindimm off araba bu yhaa mercedesin zevkini vermiyor ama müthiş tarif edilmez bir sürüş zevki var bindin mi inmek istemdim:)
  • Hayatım boyunca Alfa romeo nun kaportasına bile dokunmadım. Ama 159 Gibi bir araç alınırmı diye sormuşsun. Cebimde o arabayı alacak param olsa 1 saniye beklemem.
  • kendi fikrimi söylüyorum alfa romeolar kısa süreler için alım satım yapılacak tarzda araçlar değil çok zararlı çıkılır işin içinden

alfa romeo ömürlük arabadır arızasıda olsa bilmem neside olsa vazgeçilmez alırsın sıkışmadıkçada satmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendigibi -- 14 Aralık 2009; 23:11:36 >
  • 159 a onca para vereceğine audi a4 al daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

159 a onca para vereceğine audi a4 al daha iyi

Sen soranlara A4 alın de sürüye katılsınlar bizde sürüden uzak kalmaya devam edelim Alfa kullanıcıları olarak
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.