Şimdi Ara

159 alınır mı??? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
35.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Passione

quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

159 a onca para vereceğine audi a4 al daha iyi

Sen soranlara A4 alın de sürüye katılsınlar bizde sürüden uzak kalmaya devam edelim Alfa kullanıcıları olarak

bu kadar fanatik olmana gerek yok diyeceğim ama zaten imzana bakınca anlaşılıyor. Ben sadece fikrimi söyledim ve alfa markasını falan kötülemedim. Sürü mürü diye ortamı germene gerek yok.

• İmzama kendi adımı eciş bücüş yazmadım çok şükür!! Alfa Romeo topici altında fikrini daha elverişli şekilde açıklaman daha iyi olurdu!! 159'a onca para verenler senin bu fikrine bu topic altında ne diyorlar acaba bir düşün
  • Passione, imzamla arabanın alakası nedir? Sen konuşularak anlaşılacak bir insan değilsin. Tartışmaya değmezsin.
  • A4 güzel araba ama 159 u bu kadar kolay harcamak insafsızlık olur. Şahsen Alman arabalarını sevmeme rağmen Auidi nin tipi hiç hoşuma gitmiyor bence Bir tek A3 ü güzel.

Hem Otomobil satın almada belli birşeyden sonra ihtiyaçtan çok kişisel zevkler tercih nedeni oluyor.
    BARKU Peki neden 159 değilde A4 diyorsun. Bunun görsellikle alakası olmadığı kesin. Bari diğer nedenleri yazda açıklayıcı olsun öyle kafadan model öneriyorsun.
  • 1 yıldır 156 kullanıyorum. 55 000 tl bütçemle sıfır araç almaya karar verdim.gezdim dolaştım ve neye karar verdim biliyor musunuz ikinci el 159 a.onu bunu bilmem sorunsuz alfa deneyimi yaşamış bir kişinin alfa dan şaşacağını zannetmiyorum.
  • Alfa romeo nun bizim ülkemizdeki prestijiyle alakalı bir durum işte. Alfa ları bilen bilir, alman takıntısı olan insan alfa yı düşünse bile alamaz, alsa bile huzursuz olur.

Şimdi piyasaya cıksanız alfa romeo nasıl dır diye sorsanız "aman abi uzak dur!" tepkisiyle karşılaşmak mutlak sonuctur, insanın alacağı varsada almaz. alfa yı tutkunu olanlar çok iyi bilir, 159 bu tutkuyu kat ve kat hakedicek bir otomobildir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: manisa_tr

hala almadın mı? acele et bence, 159 kaçmaz..

159 alınır mı???

Ayrıca şu berbat göstergeleri 159'a ait diye göstermeyin yahu yapmayın etmeyin

159 alınır mı???

olay budur...

• merhaba,

159 satışına kaç yılında başlandı, makyaj veya yeni kasa ne zaman çıkacak ?

periyodik bakım masrafları ne seviyede ? vw veya audi grubu kadar pahalı mı ?

1,9 dizelin 100 km deki yakıt tüketimi ne kadar ?

teşekkürler
  • 2005 sonunda 159 satışına başlandı 2009 son çeyreğinde hafif bir makyaj gördü. Bu makyajda dış görünümde hiçbir değişiklik olmadı fakat iç tasarımda çok ufak değişiklikler ve klima kontrolleri kolaylaştırıldı. En önemlisi de aracın alt takımları tamamen alüminyum malzemeden üretilerek daha sağlam ve daha hafif hale geldi (-45kg). Başka bir değişiklik yok. 2010 modellere de 1750cc 200 HP 320 Nm'lik turbo-benzinli yeni bir motor seçeneği eklendi. 2010'nun sonlarına doğru da 2.0 JTDm 170 HP 360 Nm'lik yeni nesil turbo-dizel geleceğini tahmin ediyorum. Çünkü Avrupa'da bu motor satışa sunuldu. Ayrıca merakla beklene "TI" spor pakette 201'da sipariş edilmeye başlanacak deniyor. Kısacası 2010 Alfa Romeo'nun 100. yılı ve çok güzel şeyler olacak gibi.

- VW ve Audi'den pahalı olacağını zannetmiyorum. Periyodik bakım fiyatları km'ye göre değişiyor.

-Benim aracım 1.9 JTDm Q-tronic vites yakıt tüketimim ortalama 7.8 lt.

• arkadaşım önce hangi ilde yaşıyorsun onu bir söle ve o ilde servsi varmı bunu söle bana biz 159 aldık 1 sene sonra sattık 159 çook seri yakışıklı müthiş bir makyaj var arabada hayranım ama bnce o kadar para vermeyin piyasa değeri yüksek olan bir araç alın derim yarın sattın mı alfa 159 lar çok para etmiyor iyi bir zarar ediyorsun bunu da söleyim

bence o kada rparayı verme biz verdik aptallık ettik sana sounsuz 6 yıl binebilecegin bir araç

mercedes benz c180
    mercedes benz c200
    felan düşüderim çok fazla bir fiyat farkı yok prestij hesabı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

159 a onca para vereceğine audi a4 al daha iyi

tipik bir cümle audi ne ya hadi c veya 3 desen neyse audi ne alaka ki bana kalirsa böyle kiyaslamak bile alfayi
  • Böyle bi paraya böyle bi araba bi tane daha yok kesinlikle..Ben benzinli 159 kullaniyorum yakiyo yalan degil ama deger arkadasim dizeli hakkinda hic bir bilgim yok ama cok iyi diye duyumlar aliyorum...
  • Hayalimde ki araba Bir aksilik olmazsa inşallah 3 yıla kadar alacağım
  •  159 alınır mı???

ALFA ROMEO 159

Pardon imza yapacakken yanlışlıkla oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1ABE892 -- 21 Ağustos 2011; 23:14:04 >
  • almadın mı daha?
  • 159 JTD özellikle uzun yolda inanılmaz ekonomik. Çanakkaleden Ankaraya geldim 700 km yol, yarım depo dan fazla halen yakıtım var. Tabii deli gibi basmadan gelirseniz bu ekonomi mümkün. Şehiriçinde (kullanıma bağlı) 100 km de 8 lt. nin altına inmek biraz zor.
    Özetle 159 gerçekten bu paraya alınabilecek en iyi araçlardan birisi. Evimde bazıları ünlü ustalara ait iyi tablolarım var, ama izlemekten en haz aldığım tablo camdan baktığımda gördüğüm Alfa 159..:)) Samimi olarak söylüyorum.
  • mk2 156 sahibiyim, her 159 görüşümde içimin yağları erir. Şahsi fikrim asfalt üzerindeki en iyi spor sedan. İnşallah banada nasip olur
  • Harika bir araba. Yaklaşık bir haftadır ayrıntılı araştırmalar yapıyorum. Gayet mantıklı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Techinn60
    Evimde bazıları ünlü ustalara ait iyi tablolarım var, ama izlemekten en haz aldığım tablo camdan baktığımda gördüğüm Alfa 159..:)) Samimi olarak söylüyorum.

Bu yoruma bittim
  • Herkese merhabalar...

Günlerdir 159 u araştırıyorum. 147 olan bir tanıdığım var. kronik sorunlarından dolayı ve alfanın Türkiye de tam tanıtılmaması ve gerekli bilgileri bulamamaktan dolayı sizlere danışmak istedim.

2010 model insigniam var. Satıp alfa 159 dist. dizel almayı düşünüyorum. bütçem 50bin tl civarı... sormak istediklerim;

1- 147 ler gibi sürekli arz eden veya büyük çaplı kronik problemleri var mı?
    2- bu fiyat aralığında alabileceğim model km vs ne olmalı?
    3- eğer almaya karar verirsem nerelere bakmalıyım? sahibinden.com da güvenilir bir şekilde alınabilinir mi? yoksa bir alfacıdan mı almam gerekli?

teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.