Şimdi Ara

155TL'ye QuadCore 9' Probook 931 Tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
3
Favori
1.878
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uygun fiyatlı bir tablet arayışındayken 155TL'ye 9" Probook aldım, oldukça hızlı ve beklentilerin ötesinde bilginiz olsun.
    Ayrıca da içinden ekran koruyucu yapıştırılmış olarak çıkıyor, bir de taşıma kılıfı var, hepsi pakete dahil.

İlgilenenler için:http://www.sanalmarketim.com/probook-prbt931-quad-core-1gb-8gb-9-android-44-tablet-hediyeli/p_63243/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cholonya -- 2 Haziran 2016; 12:54:06 >

• Batarya si sıkıntı hocam 3450 mah a7 50 6-7 saat ekran süresi veriyor bu alette 2-3 u geçmez :/ yoksa fiyat iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1024 x 600 Kapasiif ekran

çöp
  • 150TL'ye alıyorsunuz arkadaşlar unutmayın :) bir ipad performansı beklemek komik.
  • İpad var ancak kablosuz yazıcım olduğu için bağlantı kuramıyorum.
    Bu cihaza yazıcı bağlanıyor mu ? sırf onun için alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 150 liye bedava bu ürün spariş geçtim yedek dursun
  • Probook teknik desteği bile yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben almayı düşünüyorum, memnun kaldınızmı acaba alan arkadaşlar yorum yazarlarsa veya bana pm atarlarsa çok sevinirim çünkü bu Probook PRBT931 ile ilgili internetten hiç bir şey bulamadım iyi veya kötü ekran çözünürlüğü nasıl , ses yetrlimi şarjı nekadar gidiyor daha çok youtube izlemek için kullanılacakı , bu hafta kızıma doğum günü hediyesi olarak almak istiyorum tşk ederim yardımlarınızı bekliyorum
  • fiyat performansı gayet iyi. tek eksik pil.
  • hocam ürün sizde varmı birde pil gücü sizce en az kaç olmalaı 6000 ne bileyim 4000
  • 190TL'ye Piranha 8001 Windows 8.1 Tablet var, tavsiye ederim.
  • Alternatiflerine göre ucuz diye kötü cihazları alıp çöplüğe döndü evimiz, ram 1 gb, pil kötü, malzeme kötü, böyle bir cihaza 1-2 ay ancak sabreder sonra satarsınız.
  • 2 tane çin tableti çöpe attıktan sonra oğlana lenovo aldım. oğlan yüledikçe yüklüyor oyunları ne bir donma ne bir yavaşlama şarj desen uzun gidiyor. yani demem o ki çin tabletlerinden uzaklaşın lenovo vb biraz daha para verip markalı bişi alın çok fark ediyor. lenovo da ram 1 gb dı çin de 1gb. ama çinin performansı lenovunun yanında 256mb gibiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

2 tane çin tableti çöpe attıktan sonra oğlana lenovo aldım. oğlan yüledikçe yüklüyor oyunları ne bir donma ne bir yavaşlama şarj desen uzun gidiyor. yani demem o ki çin tabletlerinden uzaklaşın lenovo vb biraz daha para verip markalı bişi alın çok fark ediyor. lenovo da ram 1 gb dı çin de 1gb. ama çinin performansı lenovunun yanında 256mb gibiydi

Hangi modeli aldiniz hocam birde dusmeye karsi felan kasasi saglammi cocuga tablet bakiyorumda

• a7 50 aldım hocam 3 ay önce 235 e geldi. ama şimdi baktım da çok artmış fiyatlar. bi tane de kılıf aldım sonradan. şimdiye kadar hiç düşürmedi uyarıyorum dikkat ediyor o yüzden düşşse nolcağını bende bilmiyorum açıkçası
  • site güvenilir mi alışveriş yapan varmı?
  • Probook diyince lenovo sandim atladim şimdi musaadenizle gidiyorum

• arkadaşlar elinde Probook Prbt931 olan varsa detaylı bir yorum yazarsa sevinirim yardımlarınız için şimdiden tşk edereim
  • Almayın şu probook falan tabletleri.2-3 ay sonra çöp oluyor. Aynısı onyo da başıma geldi. Probook almıştım ertesi gün iade etmiştim. Ekran ekran değil, ses ses değildi. Lg tablet almıştım canavar gibiydi. 2.el olarak sattım hala sıfır performansı vardı. 2.el bir lg, samsung falan bakın daha iyi derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.