Şimdi Ara

150 - 200 Bin TL Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta yazdığı gibi 150 - 200 Bin TL aralığında ikinci el araçlar arasında tavsiyede bulunacağınız modeller var mıdır ? İlk olarak sıfır Fiat Egea Cross 1.4 95 HP benzinli Lounge + Plus + Güvenlik yani full + full haliyle 187 bin fiyat çıkıyordu bunu düşündük fakat gerek Fiat olması gerekse motorun bir hayli zayıf kalacağı gerçeği yüzünden vazgeçtik gibi görünüyor. Bu bütçelere ikinci el araçlarda bir hayli dikkatimizi çekiyor.

Peugeot 508 ( 2015 - 2017 ) en dolu haliyle

Renault Megane HB / Sedan ( 2016 - 2017 ) Icon dolu paket haliyle

bu iki model şimdilik aklımıza yatıyor ama tavsiye almak istiyoruz.

• Hocam düşünüyorsanız eğer yeni kasaya geçiş yapacağım için rakamı iyice düşürdim tertemiz aracım. Kesinlikle memnun kalırsınız. Piyasada bana en yakın rakam 199 bin tl ben 193.500 e vereceğim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-peugeot-sahibinden-tam-otomatik-88-binde-hatasiz-peugeot-3008-918867758/detay

• Hocam şahsi düşüncem ikinci elde piyasada deger kaybetmeyecek araçlara bakmanız. Benim de aracım yeni arac aldığım için ihtiyaçtan satılık ilgilenirseniz yardımcı olurum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-ogretmenden-degisensiz-2016-leon-fr-fiyat-dustu-ilk-gelen-alir-918369469/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 12 Nisan 2021; 16:17:31 >
  • Elantra tavsiye ederim. Parasının karşılığını sonuna kadar hak ediyor bence.

• Corolla 1.6 cvt tavsiye ederim
    https://www.youtube.com/watch?v=c3Ad-c6pNHs&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.GU -- 7 Mayıs 2021; 22:39:45 >
  • Hocam bence gidin sıfır araç alın. Sıfır araç alırken bile dolandırılabiliyorsunuz bu ülkede, ikinci el araçta aklınızı alırlar haberiniz olmayabilir. Arabaya canınızı emanet ediyorsunuz sonuçta.

Sizlere tavsiyem katalog fiyatlarına bakmayıp çevre illerdekiler de dahil olmak üzere direkt bayiileri arayıp fiyat almanız. Katalog fiyatının çok altına satanlar olabiliyor. Örneğin boş Tiguanın katalog fiyatı 495 binken bayii 380’e bırakıyor.

• başka tavsiyesi olanlar var mı? ben de konuyu takipteyimm. kıymetli tavsiyelerinizi bekliyorum :) hiç anlamıyorum desem yeridir..

• Ben de bu konunun takibindeyim otomatik vites bakıyoruz nispeten daha genç araçlar arasından ama bu paraya bulmak zor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: senaydn

Ben de bu konunun takibindeyim otomatik vites bakıyoruz nispeten daha genç araçlar arasından ama bu paraya bulmak zor galiba

Bu fiyat aralığında seçenek var ama genelde hep aynı hocam clio opel corsa vs. falan var, bende bu fiyat aralığında bakıyorum ama hakkımızda hayırlısı bi türlü karar veremedim:(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.