Şimdi Ara

200-250 bin tl arası araç tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
5.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Açıkcası otomobil konusunda pek bilgili değilim. Kredi çekip araç almayı planlıyorum. 2023 yılının sonuna doğru da satmayı düşünüyorum.

2017-2022 modeller arası araçlara bakmaya başladım.

Yedek parça ve bakım masraflarının gözümü ve cebimi korkutmaması için yerli araçlara baktım. Egea ve clio seçenekleri çıktı tabiki. Dört kişilik bir aileyiz. Clio nun iç hacmi egea ya göre biraz daha az sanırım. Bunun için egea biraz daha içime sindi.

Sahibindende önüme çıkan modeller 1.4 Fire manuel benzinli olan modeller oldu. Km olarak da 100.000 altına baktım.

230 bin TL civarlarında 40-60 bin km arabalar buldum.

Bu bağlamda bir tavsiyeniz var mıdır ? Yoksa acemi olarak saçma tercihler mi yapıyorum.

• Egea 1 ya da 2 yasinda 1.4 easy makul bir tercih olur. Nasıl cevap verilirse, ne önerilirse önerilsin hiçbiri egeadan daha mantıklı olmayacak bunu bil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bobbylone B kullanıcısına yanıt
    Maalesef katılıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Egea hb 1,4 urban plus.Sedanlara göre malzeme kalitesi daha iyi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2007 2010 arası corolla

• Renault Clio 0.9 Joy olabilir 250-260 Bin TL bandında temizleri vardı, fazlada yakmaz-

• bobbylone B kullanıcısına yanıt

Elden çıkarma konusunda bir sıkıntı olur mu sizce ?

• 250 yi bile aslında biraz zorlamıştım hocam. Hem limiti geçip hem de küçük bir araba almak istemedim açıkcası. Teşekkür ederim yorumunuz için.

• Sakalsız mümin kullanıcısına yanıt

Hocam 4 tane Egea alıp sattım elden her türlü çıkartırsın ama bir handikap var piyasada zibil gibi olduğu için ilanda senin aracının aynısından yüzlerce oluyor bu yüzden hep en düşük fiyatı yazmak zorunda kalıyorsun.

• Sakalsız mümin kullanıcısına yanıt

Valla kolay gelsin aga, 250 Bin TL'ye Clio'yu önerirken ben utandım.

• Ben de 2005 Astra h kasa memnun olmama rağmen bagaj yetmiyo diye saticam içime sinmese de egea ve Clio bakıyorum. İkinsinde de kalite leş.

2014..2016 Corolla 1.33 ic ve dıştan guzelligi genişlik ve sorunsuzluğu cezbediyor aslında ama model düşüyor biraz.

• Arkadaşlar, 200.000 tl'ye kadar limitim var. Genelde istanbul içi kullanaağım otomatik lpg'li bir araç bakıyorum ama bilgim çok az. Honda Toyota gibi markaları mı önerirsiniz yoksa egea clio gibi mi ? Ya da doğrudan şu modeli al diyen olur mu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.