Şimdi Ara

15 bin liraya araba (fakirlik içerir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, çoğunuz ' ne diyor bu' dese de 24 yaşında biri olarak araba almak istiyorum. Araba kullanmayı tam olarak bilmedigim için eski model ile başlamanın doğru olacağını düşündüm. Bu fiyata kuş serisi mi almalı, ne yapmalı fikir verirseniz çok sevinirim. Cahilliğim için üzgünüm.

• Lada samara en mantıklısı gibi duruyor.
    Aylık gelirin de önemli çünkü en dandik araç bile haraket etmese bile para yer.
    Bakımı, vergisi muayenesi vesaire.
    Vergisi düşük çıkar alacağın aracın ama bakımı daha yüksek olacaktır. Arıza çıkarmaması çok zor.

İlk aracım accent era idi. Kredi ile aldım ama maaşımın 4 te 1 i taksit ile ve 4 yıllık araçtı. Sorun çıkartmıyor halen biniyorum aynı araca. Ben aldığım zaman 34 yaşındaydım.

Arabaya alıştığın zaman toplu taşıma daha zor geliyor. Arada binmek zorunda kalıyorum o yol bitmiyor.

Avantajı var dezavantajı da.

15.000 çok büyük bir miktar değil ammavelakin yarın 15.000 bana gönder desen gönderemem o ayrı.

Ben aracı aldığım zaman orman içinde bir yerde yaşıyordum zorunluluk olduğu için aldım. Zorunluluk yoksa altın yap birşey yap biriktir. Çünkü araba alırsan onunda masrafı olacağı için artık para biriktiremeyebilirsin veya daha yavaş biriktirirsin.

Motor al demem çünkü çok tehlikeli şeyler.
  • 15 bin liraya araba (fakirlik içerir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lada samara ya da skoda favorit kuş serisinden daha mantıklı olur diye düşünüyorum. O fiyatlara da yok da. Gene de bir bakın istersen

• Dostum yanlış anlama da paranı sakla bu paraya araba alma.

• Zaten Türkiye şartlarında anne babasıyla yaşamayan kira ödeyen bir insan 24 yaşına kadar anca bu kadar biriktirebilir. Anne babada destek olacak para yoksa gerçekten çok çok çok zor. Premium araçlar anne baba destekli bile çok çok çok zor.

15 bin ile motor bakmak daha mantıklı sanki.

• Bence heryere taksiyle git.Paran cebinde kalsın altın yap

• alacağın kuş serileri sağlam olmayacaktır.
    biraz daha üzerine para koy bakımlı taksi çıkması al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lada samara en mantıklısı gibi duruyor.
    Aylık gelirin de önemli çünkü en dandik araç bile haraket etmese bile para yer.
    Bakımı, vergisi muayenesi vesaire.
    Vergisi düşük çıkar alacağın aracın ama bakımı daha yüksek olacaktır. Arıza çıkarmaması çok zor.

İlk aracım accent era idi. Kredi ile aldım ama maaşımın 4 te 1 i taksit ile ve 4 yıllık araçtı. Sorun çıkartmıyor halen biniyorum aynı araca. Ben aldığım zaman 34 yaşındaydım.

Arabaya alıştığın zaman toplu taşıma daha zor geliyor. Arada binmek zorunda kalıyorum o yol bitmiyor.

Avantajı var dezavantajı da.

15.000 çok büyük bir miktar değil ammavelakin yarın 15.000 bana gönder desen gönderemem o ayrı.

Ben aracı aldığım zaman orman içinde bir yerde yaşıyordum zorunluluk olduğu için aldım. Zorunluluk yoksa altın yap birşey yap biriktir. Çünkü araba alırsan onunda masrafı olacağı için artık para biriktiremeyebilirsin veya daha yavaş biriktirirsin.

Motor al demem çünkü çok tehlikeli şeyler.

• Arkadasim bosver arabayi marabayi da, bu nasil bir uslup, nasil bir edeptir. Bu zamanda boyle genclere nadir olsa da rastlamak duygulandiriyor adami. Seni yetistirenlere helal olsun.

• Daewoo Tico öneririm. Denk gelir mi bilmiyorum ama o fiyata bulursanız kaçırmayın. Renault 12 bulabilirsiniz. Üzerine biraz koyabilirseniz lada samara, fiat uno, r9-r11 bakabilirsiniz. Bunlar pek üzecek araçlar değil. Elbette ucuz diye haşat olan araç da almayın derim hocam. Sanayiden çıkamazsınız yoksa...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bulabilirsen Serce al
    Diyecem de onlarin bile temizi 20 bin olmus.

Yurutmesi ucuz arabadir, kolay kolay da ariza acmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Arkadasim bosver arabayi marabayi da, bu nasil bir uslup, nasil bir edeptir. Bu zamanda boyle genclere nadir olsa da rastlamak duygulandiriyor adami. Seni yetistirenlere helal olsun.

Abim güzel sözlerin için çok teşekkür ederim mutlu oldum gerçekten.

Önerilerinizi dikkate alacağım, mesaj atan herkese çok teşekkür ediyorum.

• Buratbey al 89 model falan

Yada bundan

15 bin liraya araba (fakirlik içerir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 18 Kasım 2020; 23:37:22 >
  • 15bin araba
    1000 1500 alım satım sigorta masrafı
    + Araç bakım masrafı biraz zorlar.
    Piyasa rezil 15bine alacak araç yok paranında değeri kalmadı.

Sarı site
    878238696
    876731220

• Uno bak flash bak

• Bu paraya en iyisi yine kuş serisi olur. Sanayiden çıkarmaz ama en azından bol ve uygun yedek parça var.

• 15 binlik aracın aylık 500 600 lira masrafı olur. Boşver girme

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Bence heryere taksiyle git.Paran cebinde kalsın altın yap

Niye taksi bedava mi?

• Spring al veya doğan l

• 15 bine "purutvey" varsa ondan al.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.