Yüzbaşı
21 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 275 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhabalar, 4 çekirdekli 1070 ekran kartlı sistemimi stuttering ve %100 cpu kullanımı sebebi ile emekli etmek istiyorum

Sistemim şu şekilde:

i5 7600

asos rog strix 1070

16 gb 3200 ram (x2)

z270 anakart

250 gb ssd

700lük power ve ekstra fanlar

Anakart ve işlemci tavsiyesi istiyorum bu sistem için. 144 hz takılmadan oynamak istiyorum oyunları

Bütçem 3 ila 4 bin tl arasında. (sadece işlemci ve anakart için) Yardımcı olursanız cok sevinirim.

Flowkey programı için üye olacak arkadaş arıyorum. Ücreti paylaşabiliriz

Ya da dileyen olur ise Sınırsız Yousician üyeliğimi verebilirim.

Merhabalar polislik sinavina girmeden gozumu cizdirmek istiyorum. Antalya icinde cizdirip memnun kalanlar var midir?

Acer Aspire A515-44G AMD Ryzen 7 4700U 8GB 256GB SSD RX 640 Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.HW5EY.001

https://www.hepsiburada.com/acer-aspire-a515-44g-amd-ryzen-7-4700u-8gb-256gb-ssd-rx-640-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-hw5ey-001-pm-HB000012J21P

LENOVO 20T6F0F200 E14 GEN2 R7 4700U-8GB-256GB SSD-FD

https://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/lenovo-20t6f0f200-e14-gen2-r7-4700u-8gb-256gb-ssd-fd-P460011659?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Arkadaşlar yarın almam gerekiyor aciliyeti var. İkisinden birini seçseniz hangisini alırdınız?

Merhabalar, 24 yaşındayım. Parayı tamamen emeğim ile biriktirdim. Araba alayım dedim fakat fiyatlar malum havada salto atmış araçlar 90 binden başlamakta. 50 bin liranız olsa ne yapardınız? Şahsım adıma küçük bir 1+0 1+1 apart mı alsam diye düşünüyorum 10 bin daha ekledikten sonra. Teşekkür ederim.

Merhabalar, 24 yaşındayım. Parayı tamamen emeğim ile biriktirdim. Araba alayım dedim fakat fiyatlar malum havada salto atmış araçlar 90 binden başlamakta. 50 bin liranız olsa ne yapardınız? Şahsım adıma küçük bir 1+0 1+1 apart mı alsam diye düşünüyorum 10 bin daha ekledikten sonra. Teşekkür ederim.

Pejo 206 bakayım dedim, araba öyle bir salto atmış ki zamanında uluslarası jimnastik yarışmasında olsa 10 üzerinden net 9 alırdı, potansiyeli yüksekti.

Dedim hadi param cebimde kalsın biraz daha aşağılara ineyim, anam anam bir palio görmüşüm yeminler olsun güneşe giden ilk uzay aracı olsa o kadar yanık izi olmaz. Yanık izini geçtim sanki kapıyı ben değil kapı beni açmış gibi oldu, farklı dünyalara girdim elimde kalacak sanıp.

Lan dedim tamam... Fiat albea bakalım madem hadi, taksi çıkmasının yanında sanki Türkiyedeki ilk uber taşımacılığını o yapmış, dünyayı 4 kere turlamış. Kilometre 200 binde ama kaçıncı 200 binde?

Gerçekten umudum kalmadı artık. Bir tarafımızı yırtıp 'heh len bi beş bin daha ekledik' diyoruz, geçen hafta baktığımızdan daha beter arabalar karşımıza çıkıyor.

Allah aşkına soruyorum, 35 bin liranız olsa hangi araca bakardınız? Yer: Antalya

Merhabalar, daha önce 15 bin liraya ne alınır diye bir başlık açmıştım fakat sonrasında ne kadar komik ve yanlış bir ilan açtığımın farkına vardım ve araba arayışımı genişlettim. 25-30 bin arası malum sarı sitedeki '882297405' numaralı ilanı ailem beğendi fakat benim şüphelerim var. Tata Indica Basic Dlx 1.4 2007 modelini almak bu devirde mantıklı mıdır 28 bin civarına? Sizlerin tavsiyesi nedir? Cahiliyetim için kusura bakmayın, ilk arabam olacak. Teşekkür ederim.

Merhabalar, çoğunuz ' ne diyor bu' dese de 24 yaşında biri olarak araba almak istiyorum. Araba kullanmayı tam olarak bilmedigim için eski model ile başlamanın doğru olacağını düşündüm. Bu fiyata kuş serisi mi almalı, ne yapmalı fikir verirseniz çok sevinirim. Cahilliğim için üzgünüm.

Merhabalar, güvenlik açığı bulunan bir oyunda hesaba 'mail' eklenmesine karşın bir şekilde gönderilen kod bypass edilip hesap bilgileri değiştirilebiliyor. Takribi olarak 7000 lira harcadığım hesabıma bu yöntem ile e mail adresi girildi ve şifreyi maalesef değiştiremiyorum. Bu bypass yönteminden anlayan birileri var ise 100$ karşılığı sorunuma çözüm arıyorum. Teşekkür ederim.

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.459
İkinci El Bölümü Mesajları: 133
Konularının görüntülenme sayısı: 143.103 (Bu ay: 2.482)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 733 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.