Şimdi Ara

14.130 TL aldığım KYK 23.075 olmuş OLEY! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
4
Favori
19.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

İnşaAllah önümüzdeki seçimde Recep Tayyip Erdoğana oy vereceğim,
    inşaAllah fağyizi yasaklayacak.

Selam ve duaylan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öderiz kardeş sıkıntı yapma.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fatihyellow F kullanıcısına yanıt
    Sen de 7 yil mi aldin.

• 20k aldım 27k ödüyorum. İşsizlik nedeniyle 1 sene ertele diyorum hoop 34k oluyor büyük hizmet. SGK kontrollü bir sistem işsiz olduğumu görerek erteliyor ama sağlam da para kesiyor. Aldığım borcu öderim af falan beklemiyorum ama faizine bir güzellik yapılabilir koca şirketler affediliyor öğrenciler mi çok geldi. Pandemi nedeniyle işe alımlar düşmüşken işsiz gençlerin ödemelerini ertelememek de sizi umursamıyoruz demekten başka bir şey değil.

• M.S .T kullanıcısına yanıt

Al işte. Şerefsiz, terbiyesiz bir ergen daha. Anasının babasının terbiye vermediği sıpalar sağda solda salyalarını akıtıyor. Git kendi anan bacın hakkında konuş sağda solda haysiyetsiz herif. Herkesi hayatındaki insanlar gibi zannedip sağda solda salyalarını akıtma. Blok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brktmr -- 30 Temmuz 2020; 23:6:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankadan kredi çekseydin totondaki dona kadar alırlardı. KYK kredisi dünyadaki en insaflı kredi programı olabilir.

• edmraver kullanıcısına yanıt
    Buna neden baktınız bende bakmak istiyorum da kendiminkini

• Şükür almamışım. Allah kabul etsin inşallah-ü ekber amin

• Tuvturk vergisinin affedilmesini almıyor. Her araç muayenesinde peşin olarak aldıkları parayı devlete vermemişler üstüne aftan yararlanıyorlar.

Brüt ücret ile her ay deli gibi vergi veriyorum ve bunları görüyorum ya zerre hakkım varsa haram olsun

• 2013 te 17000 e imza attım, 5 yıl aldım. Bu ay ödemeye başladım. 20000 almışım, 27500 ödeyeceğim.

• Amma ballısın, adamlar 9000TL fazla kredi vermişler. Keşke herkes senin gibi şanslı olsa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilk_Kazan

Ya alıp gezerken çatır çatır yiyip içerken iyi faiz maiz düşünme sonra ama ama ama. Basta bilmiyomuydun bilyodun. Benim zamanımda da beyaz eşyaya endeksliydi.

Para kolay kazanılmıyor ama siz beleşi hiç edin sonra silinsin af gelsin. Sen o gezecegin zamanları unl bitince nasıl is buluruma gerekiyosa kpss masraflarına harcayıp bi isin ucundan tutaydun o da sorun olmıycaktı.

keşke bunları milyon dolarlık şirketlerin milyon dolarlık borçları silinirkende söyleyebilseydin

• quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

keşke bunları milyon dolarlık şirketlerin milyon dolarlık borçları silinirkende söyleyebilseydin

Alıntıları Göster

Ağaç yaşken eğilirmiş. Üni den sonra alıştırıyorlar sonra iş hayatında da aynı terane   Bu işin üni si işi yok abicim. Herkes salak bi silinenler mi akıllı. Elbette her kimin silinirse KUL HAKKINA giriyor. Ve ben kendi adıma silinenlere hakkımı helal etmiyorum. Ayrıca yeni neslin bi enteresanlığı var twiter etkinliği ile istediğimizi yaptırırız alırız ederiz. Önce haklı olun sonra istediğinizi söyleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk_Kazan -- 31 Temmuz 2020; 15:7:28 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.