Şimdi Ara

14.130 TL aldığım KYK 23.075 olmuş OLEY! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
4
Favori
19.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
249 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahmak5

Sizleri anlayamıyorum. Başvururken zaten söylüyor. mesela ben o yüzden krediye başvurmadım. Banka daha az koymuş diyorsun git iste bakalım bankadan kredi o zaman veriyor mu sana. Böyle yazıyorlar ya bi gülüyorum bi gülüyorum sormayın. Yok borcumuz silinsin diyenler(sadece faizi değil tamamı) yok bilmem ne diyenler ahadasdasd

Şimdiye kadar kimsenin gelip de borcun tamamı silinsin dediğini görmedim. Bizim derdimiz ALDIĞIMIZ PARAYI geri ödemek.

Ben 7300 aldım geri ödemem şimdilik 9250tl , eğer geçen Eylül erteleseydim 13500 olacak. Çıkıpta enflasyon tek haneli deniliyor ama bizim borca TEFE TÜFE ekleme oranı ise %30u buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaçıncı aynı mantıkla alakasız bir şekilde Ayasofya'nın açılmasına laf atan konudur bu. 14.130 TL aldığım KYK 23.075 olmuş OLEY! 

Sanki kasıtlı olarak birileri böyle konu açıyor gibi, ciddi ciddi şüphe duymaya başladım.

Borcunu da öde ne ağlıyorsun buralarda.

Başta alırken ne faiz alacağını belirtiyor zaten, paşa paşa ödeyeceksin şimdi de...

• 2008 yılında imzaladığım 11.680 lira olan kredimi iki sene önce gelen af ile taksitlendirdim 18x820tl toplam 14.760 lira iki ayda bir ödüyorum 6 taksit kaldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kyk zaten kredi degil mi? Mezun olduktan sonra ödemek üzere çektiğin kredi sen bunu ödemezsen faiz binmesi gayet normak degil mi? Çoğu kişi maliyetinden korktuğu icin bu krediye girmiyo zaten

• benim ödemem bu ay başladı 523 tl.. bu ay ödeyemedim galiba birkaç ay daha ödeyemecem askere falan gidecem gecikme faizi nasıl işliyor? 10.800 borcum var faiz ana borca mı ekleniyor yoksa ödenmeyen aylara mı

• Olum zamanında ödemezseniz tabii o kadar faiz çıkar xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 bine 35 bin istiyorlar yeni mezun oldum.

• 7 bin tl falan vardı 2 yıllık okumuştum , 5 bin tl kredi desteği çıktı koronada , birde maaşımı kattım bitirdim , kyk ile uğraşmaktansa banka ile uğraşırım , 5 bin tl ye 5500 tl geri ödeyicem ve aralıkta başlıyor daha ne olsun

• sünnetçi34 kullanıcısına yanıt

Yav nasıl öyle çıkıyor ben 16 bin aldım 19300 cıktı borç

• J.MOURINHO kullanıcısına yanıt

Aynısını merak ediyorum. 19000 benimde 2022 ödeme başlangıcı gözükmekte o zamana kadar bu para değil mi? yoksa artacak mı ? artacaksa gideyim hammallık felan yapıp başlayayım bir şekilde. Başka türlü olacağı yok.

• 3 sene boyunca toplamda 19,500 TL aldım ben KKTC'de.Bu sene bitti.Geri ödemesi 2 yıl içinde 21,500 3 yıl içinde 22,500 gözüküyor.Sizinkinde bir anormallik olmasın ?

• Merhabalar,

Bu tip excel tabloları yapıp herkes yayabilir. Kızgınlık ile üstünüze kalır ve bu yapılan bir suç. Saçma sapan Excel tablolarını gerçek gibi yaymayın lütfen. Gençsiniz hızlısınız ama böyle saçmalıklara inanmayın. En azından kaynak sorun. Hiç vergi ödemediğinizden böyle yuvarlar vergi görünce haahha deyip geçin.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

O af gecikme zammını kapsıyor. O da geçmiş borcunu tek seferde kapatırsan. Yada geçmiş borcu taksiyit yapıp gecikme zammı işlemesini durduruyorlar

• tefeciden alsana bilader daha az oderdin...

• quote:

Orijinalden alıntı: J.MOURINHO

Yav nasıl öyle çıkıyor ben 16 bin aldım 19300 cıktı borç

benimde öyle. 16.300 aldım 19.300 ödeyeceğim.

• tebrikler, ayasofa için yapılan tüyleri kıbleye doğru yatırılmış halıların parasına sponspor olmuşsunuz hocam.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt

Hocam öğrenince birbirimize söyleyelim

• KYK kredisi eşdeğer tüm finansman çeşitlerinden ucuzdur.

Hatta bizdeki enflasyon sebebiyle her zaman sana verilen paradan azını ödersin.

Aksini iddia eden varsa daha ucuz maliyetli krediyi bulsun ben de alayım. Dolara çevirsem beklesem bile o oranla ciddi para yapardım. İsteyen otursun hesaplasın.

• Ben sadece 1 yıl aldım. 4800 tl, geri 5000 tl ödeyeceğim. Aldığım parayla bilgisayar topladım karlı bile sayılırım. Çünkü ilk para kasım black friday zamanı yatmıştı 2000 tl ile anakart, ram, işlemci üçlüsünü tamamladım. Geri kalanı da 1000 tl limitli kredi kartıyla 6 taksit vs. yapıp bi şekilde topladım. Eğer kredi almayıp bi işe girip çalışıp alsaydım aynı sistemi 1200-1400 tl daha pahalıya ve 9-10 ay sonra almış olacaktım. Bu işten karlı çıkan ender kişilerdenim. :D

14.130 TL aldığım KYK 23.075 olmuş OLEY!
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.