Şimdi Ara

13 Nisan Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası %20 Hediye Çeki Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
3.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Hediye çeki kazanma hakkı, Vatan Bilgisayar Topkapı mağazada 13 Nisan 2022 tarihinde yapılan alışverişlerde kazanılacaktır. KDV dahil yapılan alışverişin %20’si değerinde hediye çeki verilecektir.
    • Kazanılan hediye çeki, tüm Vatan Bilgisayar mağazalarında, vatanbilgisayar.com ve çağrı merkezinde kullanılabilir.
    • Hediye çekinin kullanılması için herhangi bir üst fiyat ve alt fiyat limiti yoktur, direkt çek kullanılabilir.
    • Hediye çeki bölünemez tek seferde kullanılması gereklidir.
    • Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.
    • Müşteri her üründen sadece bir adedi için hediye çeki kazanabilir.
    • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
    • Seri sonu ve teşhir ürünlerin satın alınması halinde kampanya uygulanmaz, çek kazanılmaz.
    • Hediye çekleri 30 Nisan 2022 tarihine kadar kullanılabilir.
    • Vatan Bilgisayar San. Tic. A.Ş işbu kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    • Detaylar; vatanbilgisayar.com ve Topkapı mağazamızda.

• Sıfır faizli kredi kullanımlı, telefon alımlarında geçerlimi acaba.
    Duruma göre A52 alabilirim belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birçok ürün ciddi şekilde uyguna geliyor. Ekstra bir şart vs. gözükmüyor, sadece stoklarla sınırlı demiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İstanbul'da yaşayan ve OLED TV bakanlar için şu iyi bir fırsat. Fiyat 52000TL. Piyasada 3.parti satıcılarda 46-47K'ya kadar var. Ama 3000TL hediye yakıt kampanyası tüm satıcılarda geçerli olmayabilir. Ancak Vatan'da geçerli. Liste fiyatı üzerinden %20 hediye çeki verilecekse 10.400TL çek ve 3000 TL yakıt çeki ile maliyet gerçekten çok iyi oluyor.

13 Nisan Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası %20 Hediye Çeki Kampanyasıwww.vatanbilgisayar.com
    LG 77C14 77" 4K UHD Oled webOS Smart Televizyon fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
    https://www.vatanbilgisayar.com/lg-77c14-77-195-cm-4k-uhd-oled-webos-smart-tv-dahili-uydu-alici.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 13 Nisan 2022; 9:13:12 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Aslinda harbi iyi fiyat oluyor. Lakin istanbulda degiliz.

Kdv indirimi olunca da hediye ceki ile malzeme alicaksin ihtiyacin olan. Kar ustune kar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 13 Nisan 2022; 9:7:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Ben de Ankara'dayım. Düşünmedim değil. Araba ile gitsem hediye yakıtın yarısını harcarım 13 Nisan Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası %20 Hediye Çeki Kampanyası 

Ama arka koltuklar yatınca bile bagaj alanına 77 inch TV sığmıyor. Ancak 65 inch sığabilecek bir alan oluyor. 13 Nisan Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası %20 Hediye Çeki Kampanyası 

Eskinden Pickup vardı. Onun kasaya atıp getirirdim. Gerçi o da 3000TL hediye çekini yakardı herhalde git gel 13 Nisan Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası %20 Hediye Çeki Kampanyası 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 13 Nisan 2022; 9:12:52 >
    yakıt çeki nedir?

• mami61off kullanıcısına yanıt

Opet hediye çeki kampanyası var. LG modele göre 1500-5000TL arası sonradan başvurularak Opet hediye çeki hediye veriyor.

kampanyalar birleştirelemez diyor bi önlem almışlardır diye düşünüyorum çok komik rakamlara iniyo çünkü

• mami61off kullanıcısına yanıt

O ifade Vatan'nın yapacağı kampanyalar için geçerli olur ancak. Zira yakıt çeki kampanyası için LG'ye ayrıca başvuruluyor ve o kampanyayı yapan Vatan değil LG aslında. Geçerli olduğu tek yer Vatan değil.

Ama bazı ürünlerde mesela "Web'e Özel Fiyat" ibaresi var. Mesela o ürünler Topkapı mağazada daha yüksek fiyata satılıyor olabilir. O fiyatlar ile %20 hediye çeki kampanyası birleşmiyor olabilir.

Evet internet fiyatiyla magaza fiyatı arasında baya bir fark oluyor bazen 🤣

• Webe özel yazıyorsa mağaza daha yüksek çıkar.

Aslında piyasaya göre çok da ucuza gelmez. Mağaza fiyatları zaten yüksek cebinizden yüksek para çıkıp yine yüksek fiyatlı ürünler için çek veriyor.

Kart puan kampanyası vs kazanılır.

• Subeyi arayip fiyatini sorarsiniz. Telefondan ayirtip 1 saat icinde aliyorum dersiniz olur biter.

• Genel olarak buraya giden zaten ürün incelemeye gidiyor alışverişi internetten çok daha uyguna yapıyorsun çünkü 😄 giden olur illaki yazarlar

• Benim de merak ettiğim bu hediye çekini yaptığımız alışverişten düşebilir miyiz?

• Gaming laptop almayi dusunuyorum, butce 30.000 tl var mi onerisi olan.

• beyaz_kral B kullanıcısına yanıt
    Aldığından degil 30 nisana kadar baska bir alisveriste kullanabiliyosun dediğim gibi vatanda fiyatlar pahalı zaten pahalı bir ürün almak içinde çekle kullanınca normal fiyata gelir artik heralde bilmiyorum giden arkadaş yok mu hiç yazssada merakimiz gitse 😂

• Bir tek biz fakir kalmışız anlaşılan.

30K 50K fırsatlar havalarda uçuşuyor...

• frknkll F kullanıcısına yanıt

Aynen aldığın üründe kullanamadıktan sonra çok cazip gelmiyor. Bu gün ben soracağım.

• Ufak şeyler için degmezde 20-30 luk alisveris icin tavsiye wderim bide telefon icin

13 Nisan Vatan Bilgisayar Topkapı Mağazası %20 Hediye Çeki Kampanyası

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.