Şimdi Ara

1249 TL PNY XLR8 CS3040 1TB PCI-Express 4.0 Heatsink SSD (Okuma Hızı 5600MB / Yazma Hızı 4300MB)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
2.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• F/P marka

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunun heatsink ayrı olarak satılmıyor mu acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyuncuysanız bunuda alabilirsiniz

• PCIe Gen3 te hangi hızlara çıkıyor bilgisi olan var mı?

• Samsung NVMe 980 PRO 1TB satıcı amazon germany, herşey dahil 1655tl ye düşmüş almak isteyen varsa

1249 TL PNY XLR8 CS3040 1TB PCI-Express 4.0 Heatsink SSD (Okuma Hızı 5600MB / Yazma Hızı 4300MB)
    1249 TL PNY XLR8 CS3040 1TB PCI-Express 4.0 Heatsink SSD (Okuma Hızı 5600MB / Yazma Hızı 4300MB)amazon
    Samsung NVMe 980 PRO Dahili Katı Hal Sürücüsü, 1 TB, SSD
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08GS7748F/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • pcpcpcpc P kullanıcısına yanıt
    1249 TL PNY XLR8 CS3040 1TB PCI-Express 4.0 Heatsink SSD (Okuma Hızı 5600MB / Yazma Hızı 4300MB)aliexpress.com
    29.57TRY |M.2 SSD NVMe isı emici soğutucu M2 2280 SSD sabit Disk ile alüminyum ısı emici termal ped PCIe SATA M2 ssd PC termal radyatör|Fans & Cooling| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005001339224020.html
  • visceroid V kullanıcısına yanıt

İşe yarıyor mu bunlar? Cs3140 modeli için düşünüyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: pcpcpcpc

İşe yarıyor mu bunlar? Cs3140 modeli için düşünüyorum da

Yorumları incelemek lazım, siz satılıyor mu dediniz ben örnek gösterdim.

• Alırsam soğutucu kısmını kullanmam gerek var mı sizce?

• zargana38 kullanıcısına yanıt

amazon germany diye aldım italyadan gönderiyorlar hadi hayırlısı bakalım :D

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Ben arıyorum soğutucu kısmını valla:)

• visceroid V kullanıcısına yanıt

Anladım sağolun ama kendi soğutucusu cidden çok büyük görünüyor

• BlackHeart89 kullanıcısına yanıt

Hangi depo müsaitse ordan çıkarıyorlar kargoyu.

Hocam Samsung bu cihazlara global garanti mi veriyor yoksa bi arıza durumunda amazon almanya ile mi irtibata geçmeliyiz bilginiz var mı?

• talhadogdu T kullanıcısına yanıt
    Bunu bende aşırı merak ediyorum ama ne olursa olsun amazon mağdur etmez diye düşünüyorum
    Ayrıca biz malı amazon TR üzerinden aldık sanırım bir problem olduğundada onlar çözer

eyw karşim faydalandık.leipzig diye bir yerdeymiş gece.cuma günü teslim diyor gümrüğe takılmazsa yani hb'den alsak anca bu hızda gelirdi.samsung öyle kolay kolay fabrikasyon hatalı ürün satmaz birincisi, amazon böyle bir şey olursa müşteriyi mağdur etmez ikincisi zaten patlarsa ilk haftalarda patlar tutup da 3 5 ay sonra aaa fabrikasyon bozukmuş diye çıkmaz ortaya.hani bir de pro alıyoruz sandisk ssd plus değil belli bir kalite olması gerekir.

7000/5000 ha vay anasını.alanlardan crystaldisk info bekleriz bakalım intelde mi yoksa ryzende mi yapacaksınız ben intelde yapacam inş.

• corsair Force MP600 Core 1 TB aldık qp bilişimden 1150tlye tr şartlarında güzel fiyat bloğu falan iyi görünüyor thermal pad cıkmıyormuş içinden, samsung güzel ama fiyat aşırı pahalı bence ve normal kullanıcı fark edemiyor hız farklarını...

• talhadogdu T kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla Amazon Almanya ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Amazon tr bu konuda yardımcı olmuyor diye biliyorum.

Ekran kartı alan arkadaşlar da öyle olmuş. ilk 15 gün şartsız iade daha sonrasında 2 yıl içinde ürüne birşey olursa vergi hariç ürün bedeli iadesi yapmış birkaç arkadaşta.

Bu üründe global garanti olup olmadığını bilmiyorum ama varsa garantisi 5 yıla çıkar.

Şahsen ben Amazon garantisini, tr garantisinden çok daha iyi buluyorum. Adamlar sattıkları malın arkasında her türlü duruyorlar

Tabi karar yine de sizin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zargana38 -- 14 Eylül 2021; 9:15:10 >
  • CengizGurkan kullanıcısına yanıt

Soğutucu kısmı sökülebilir. Ancak Gen4 SSD'ler ısınıyor. Ama diğer yandan da zaten çoğu anakart üreticisinin Gen4 M.2 yuvaları için kendi heatsink ve hatta fanı ile gelen bile var. Bu modelin üzerindeki heatsink kadar başarılı olup olmayacağını ancak deneyip test edebilir ve ona göre de ya üzerinde heatsink veya kendi heatsinkini kullanabilirsiniz. Aktif fanlı M.2 yuvasında fanı açtığımdan en az 10 derece SSD sıcaklığı düşüyordu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.