Şimdi Ara

110 Bin TL ile alacak araç bulamıyorum.(buldum 2011 polo) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
3
Favori
11.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben olsam megane tercih ederdim golf trendline cok bos bir arac çunku. Boya degisen yoksa piyasaya gore megane fiyati iyi. 1 ay once 2010 boyasizlar 105-110 arasindaydi. 1 ayda yükselmis simdi baktim fiyatlara. Aracin gecmisi temizse bakimlari faturalandirabiliyor veya motor ustası/eksper de sorun cikmazsa alin bence.

Su an sakınılacak 2-3 bin tllik farklar bekleyerek 10-20 bin tllik farklara çıkacaktır bunu unutmayın. Ama sirf almis olmak icin de acele ederek almayın arabayi iyice inceletin baktirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Witwickyyy -- 9 Ekim 2020; 16:22:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgs

çelişkilerle dolu yazı yazmışsın, ne herru ne merru demişsin.

Ben arabamı sattım, yenisinin gelmesini bekliyorum.Allah kısmet ederse haftaya cuma teslim etmiş olurlar.

Cruze şu an piyasadaki en F/P araçlardan biridir. 0 risk teşkil eder zira Astra J ile birebir aynıdır motoru/şanzımanı/yürüyeni vs. Parça sıkıntısı yok yani.

Ben 2014 ocak trafiğe çıkışlı 98bindeki tramersiz orjinal aracı sattım. 1.4Turbo 140 PS LTZ (en dolusu) paketti.

Varsa arkadaşın bütçesinde böyle başka bir araç söyle de herkes yararlansın. Cruze'nin yanında oyuncak kalan albea felan belki o fiyatlardadır.Clio o fiyatlara o temizlikte belki bulunur ama klasman farkı çok aralarında.

Astra,focus,jetta,civic,corolla vs eşdeğerleri en az 20-30 bin daha pahalı.

Tekrar söylüyorum şu an bulunabilecek en F/P araçlardan biridir Cruze, önerim 1.4T 140 PS olan motorlusu.

1.6lar için sıkıntılı deniyor ama kullanıcısı çok memnun.

Alıntıları Göster

Ben diyorum dikkat ederseniz kisisel gorusum 100 bin gibi rakamlara asla ama asla cruze hicbir motor donanim vs yanasmam ölü dogmus uretimi devam etmeyen arac almaya sicak bakmiyorum sizin gorusunuz sizi benim gorusum beni baglar tabiki alana satana lafimiz yok cruze=bravo=stilo=bora vs vs diye liste uzar gider clio 4 1.5 dci ne olursa olsun bugun ilana koyar yarin satilir acisindan ornek verdim yoksa sinif farki gozeterek yazmadim ayrica cruze dan memnun olanlari ben civic ci tayfaya benzetiyorum ayni fanboyluk ayni olumune savunma onlardada var malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşte bunu hakaret sayarım,Civic fanboyluğu ile aynı kefeye konmak 110 Bin TL ile alacak araç bulamıyorum.(buldum 2011 polo) 

Cruze kullanıcıları aracın haketmediği bir önyargısı karşısında kırgınlar tabii ki.

Araç keşke hala satışta olsa Avrupada. Opele yol vermek için Avrupadan çekildiler,

muhtelif kıtalarda satışı devam ediyordu.

Keşke fiyatlar uygun olsa da hepimiz hayallerimizin aracına alsak..

• quote:

Orijinalden alıntı: Black.Smith

hocam f/p olarak çok mantıklı araçlar var piyasada farkındayım. önceki aracım kimsenin alma elinde kalır dediği 2005 mondeo dizel otomatikti. farklı araç sürüp tecrübe etme şansım olmadı yani kullandığım araç sayısı belli. aracçta aradıklarım min. 2010 model olması, max 120 bin km'de olması, fiyatınında uygun olması. bu aralığa giren araçlarların arasında cruze var bunun da farkındayım. lgp kullanımından kaynaklı üst kapakta sorun olmasından dolayı cruze hiç düşünmedim açıkcası. 1.4T demişsiniz ama full şehir içi dur kalk kullanacağım için o ortalamaları göremem. öneriniz için teşekkür ederim. dediklerinizde sonuna kadar haklısınız.

Lpg taktırır mis gibi kullanırsınız zaten cruze da kullanılan motor çok noktalı enjeksiyon yani lpg ye tam uyumlu orta kalite bir kit ve iyi bir işçilikle bir problem çıkarmaz.

• Witwickyyy kullanıcısına yanıt

daha önceki aracım 2005 mondeo idi. enjektörlerden ağzım yandığı için megane'e daha doğrusu dizele mesafeliyim ancak golf'ün çok boş olması beni megane'e itiyor.

şimdi dikkatli baktığımda golf'ün direksiyonu deri bile değil. bildiğimiz kaplama direksiyon. 120 bin verip deri bile olmayan direksiyonu tutmak pek işime gelmedi açıkcası 110 Bin TL ile alacak araç bulamıyorum.(buldum 2011 polo) 

• Eski megane 2 olsa uzak dururdum ama megane 3 bence düzgün bakilmissa ozellik acisindan da konfor acisindan da tasarruf acisindan da tercih edilebilir bir araba. Bakimlari düzgün ve uyduruk yapılmamış hatta mumkunse ilk sahibinden servis bakımlı denk getirebilseniz cok iyi ama iste zor.

• Ben o fiyata hatasız düşük kilometre Chevrolet Cruze bakardım.
    Çelik subaplı olmasına dikkat edilmeli.
    O fiyata alınacak en donanımlı araç

• Hocam mtv, yürutme maliyetleri, anlayanın çok olması , parça uygunlugu ve piyasasinin iyi olmasi sizin icin onemliyse ve geniş bir aileniz yoksa opel corsayı oneririm.. 2014 1.3 cdti active alabilirsiniz gibi 80.000km altı..

Istanbuldayim cok sakin kullanirim 1 yillik ortalama yakit tuketimim 3.8lt , 12.000km ye yakin yaptim..

Motoru zincirli , triger kayisi derdi yok.. multijet oldugu icin anlayani da cok..

Su devirde arabaya gercekten ihtiyaci olan corsa olsun ya da olmasin ama 1.3 multijet kesinlikle olsun cunku tam bu ülke için uretilmis gibi..

Is arabayi almayla bitmiyor kasko, sigorta vs gectim mtv zammi 2021 de rahat %20 olacaktir, yakit zamlari ortada , ustune muayenesi , bakimi vs yani macera istemiyorsaniz benim onerim bu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khanstern -- 9 Ekim 2020; 23:0:10 >
  • Kardeşim 2012 model astra h sedan var elimde enjoy plus full 1.6 lpg li boya tramer yok piyano black kaplama 80000 km

• geçen sene bu zamanlar honda civic almak istiyordum arabayı pek sevmem ama piyasasını bildiğim için değerleneceğini tahmin etmiştim ama babam hiç yardımcı olmadı alamadım 140-150 bine sıfırını alınabiliyordu şuan aynı araç 300 e dayanmış

• 2014 üzeri 1.5 dci joy paket clio tavsiye ederim.Tam o fiyatlara tertemiz yok ama ölü araç da yok.
    Az yakar çok kaçar

• 110 Bin TL ile alacak araç bulamıyorum.(buldum 2011 polo)

2013 1.6 HDI access 308 vereyim 178binde 2 parça lokal boyalı

• Modelli Fiat egea al geç derim ,10 yıl üstü değmez o araçlar

• Öncelikle 3-4 ay beklemekle çok büyük hata yapmışsınız. Bende temmuz-ağustos aylarında hb aracımı satıp üzerine bir miktar ekleyerek ikinci el bir sedan almayı düşünüyordum. Çevremden satın alanların olumlu yorumları üzerine bütçemi biraz arttırarak sıfır egea aldım. Üst-orta segment turbo dizel araçları da kullanan birisi olarak araçtan oldukça memnunum, 3 yıl muayene derdi yok, 5 yıl 100.000 km garantili. 10-15 yıllık yorulmuş, ikinci el şişirilmiş fiyatlı başına ne geldiği belli olmayan araç almaktansa daha mantıklı gibi.

• Clio, Civic, punto, Hyundai, Peugeot vb geç, varmı şu görünüşte, şu konforda araba, Türkiye de chavrolet şuanda tam fiyat performans aracı, Nedenmi sıfır Avrupa fiyatlarına bakın, chavrolet ve burada tutuyor dediğiniz, jetta, passat,Golf,Civic vb araçların sıfır fiyatları kaç lira, Cruze fiyatları kaç para.

110 Bin TL ile alacak araç bulamıyorum.(buldum 2011 polo)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi farukkk -- 29 Ekim 2020; 2:48:14 >

• Geçen sene nisan aylarında o fiyatlara 2015 black edition qashqai aldım. Şimdi düşünüyorum o zaman almasaydım şimdi hiç alamayacakmışım.

Güzel ülkemiz

• Döviz uçuyor ... Millette paramı kaldı ..!

Sıfır otomobiller aldı başını gidiyor derken 2.ellerde en beğenmediğin otomobil 50 kağıt olmuş.

Vay anam vay..! Dipi görmeden bu ekonominin düzelmesi çok zor malesef.

• Sıfır en ucuz aracı al sürpriz masraf açmaz

• 2 sene önce sıfır araba alanlar Türkiyedeki en şanslı insanlar.. temiz 5 6 sene daha arabalarına güzel güzel binecekler..

ama 2 sene önce bu fiyatlar ne böyle hayatta araba alınmaz bekleyelim diyenler bi 10 sene daha beklerler tahminimce..

geçmiş olsun

• ya bu deri de alışkanlık yapıyor galiba.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.