Şimdi Ara

11 yabancı ile şampiyonluk, takımı takip edemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benmi takip etmekte zorlanıyorum artık ama eskiden peynir ekmek gibi sayardık kadroları şimdi bir yabancı gidiyor diğeri geliyor şampiyon olduk sevinçliyiz ama takım full yabancı, garip geliyor bana bizmi yaşlandık nedir bilmiyorum

• Para az hedef şampiyonluk olunca kısa zamanda etki edecek kariyeri düşüşe geçmiş adamlar alınıyor.

Bu futbol ortamında hem genç bir ekip kurup hemde şampiyonluk mücadelesi vermek çok zor.aldigimiz iki stoperi o yüzden çok beğendim.aslinda yabancı haklarını bu tip oyuncular bulup kullanırsak kluplerin mali sorunlarında bir nebze çözülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takımın başından Çamdal hezimeti geçti.Onun tam zıttı olarak Trabzondan aldığımız beki Liege'e satarak bütçe oluşturduk.Ne olursa olsun yabancı oyuncuların bir alıcısı oluyor ama senin Türk futbolcularının alıcısı olmuyor.İsteyen olsa bile topçu istemiyor.
  • Tarık Çamdal
  • takım saymakla yabancı sayısının ne alakası var ? kadro yine 22 24 kişi vs. iş olsun diye açılmış gereksiz bi konu
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

takım saymakla yabancı sayısının ne alakası var ? kadro yine 22 24 kişi vs. iş olsun diye açılmış gereksiz bi konu
    okadar çok yabancı gelip gidiyorki kim nezaman hangi mevkide oynuyor belli değil eskiden olsa takımı kemik kadro herkes sayardı onu diyorum ne gereksiz olcakki
  • evohan kullanıcısına yanıt
    birsürü de türk gitti hocam, oyuncu sirükülasyonu başka senin dediğin başka. zaten siyasilerinm bile ağzna sakız oldu gs deki yabancı sayısı , taraftar da böyle yaparsa kim savunacak gs yi ?
  • Hocam sizin yaşlandığınızı düşünmüyorum. Fakat takımın yabancılarına değil, sizin takıma yabancılığınıza dikkat edin lütfen..
  • Takima geldikten sonra 2 sene tek bir maça çıkmamış sonra da gitmiş yerli oyuncular var.

5 senede gelmiş gitmiş yerlileri şuraya yazsak yarısının adını hatırlayan bile az olur. Çoğunun ilk 18e bile girmeye kasmaması ayrı mesele.

Yabancılar en azından takıma girmek için uğraşıyor. Antrenman yapıyor. Mücadele ediyor. Ki aynı şekilde yabancıları yazsak içinden adını duymadığın çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • laf olsun diye açılmış bir başlık yine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

okadar çok yabancı gelip gidiyorki kim nezaman hangi mevkide oynuyor belli değil eskiden olsa takımı kemik kadro herkes sayardı onu diyorum ne gereksiz olcakki

Alıntıları Göster
    Sen takımı takip etmiyorsun yabancıyla alakası yok biz de yaşlandık ama takır takır 18 i sayarız
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Hocam sizin yaşlandığınızı düşünmüyorum. Fakat takımın yabancılarına değil, sizin takıma yabancılığınıza dikkat edin lütfen..

Seviyeli ve en doğru tespit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yoo gayette sayılabiliyor.. bu da yerli seviciliğini göstermenin yeni bir versiyonu mu?
  • Valla arkadaşlar biz hagiler popescular tafareler le büyüdük yabancı dediğinde budur benim için hep nebiliyim onun içinde bu yabancılara yabancı kaldım sanırım 😀

• Muslera-Mariano-Luyindama-Marcao-Nagatomo-Fernando-Donk-Onyekuru-Belhanda-Feghouli-Diagne.

Muslera-Mariano-Nagatomo-Fernando-Donk-Belhanda-Feghouli geçen sene kadrodaydı.

Muslera 8 - Donk 3.5 senedir kadroda.

Oyuna sonradan giren Selçuk-Linnes-Semih yıllardır bu takımda oynuyorlar.
    Bence sizin hafıza probleminiz olabilir ya da eleştirmek için eleştiriyorsunuz.
    Fenerbahçe kadrosuna bakın geçen seneden kaç adam oynuyor ya da Beşiktaş kadrosuna bakın.Se Geçen seneye göre kadrosu en az değişen takım Galatasaray ama durmadan gelip gidenler oluyor takip edemiyorum diyebiliyorsun. İlginç bir mantık yürütmüşsün.
  • Ben Simoviclerle, Prekazilerle büyüdüm, bana da sorsan Hagi, Popescu, Mondragon yeni o zaman.

Gereksiz bir konu, ligde 11i en az değişen takım Galatasaray. Onu da herkes ezbere sayar.

• yok popescu döneminden kalmayım yok şuyum yok ezber yapamıyorum

zaten uefa kupası taraftarısın sende

keşke kazanmasaydık uefa diyorum şu adamları görünce

kim gelmiş kim gitmiş bilmiyorsun çünkü sen kupa taraftarısın. Bu sene neler yaşandı git 20 dk lık özet izle beinsports un.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

yok popescu döneminden kalmayım yok şuyum yok ezber yapamıyorum

zaten uefa kupası taraftarısın sende

keşke kazanmasaydık uefa diyorum şu adamları görünce

kim gelmiş kim gitmiş bilmiyorsun çünkü sen kupa taraftarısın. Bu sene neler yaşandı git 20 dk lık özet izle beinsports un.
    ben uefa kupası ile gs lı olmadım kardeş onlar bile yeni nesil, GS ın ilk defa şampiyonlar ligine katılan türk takımı olmaı ile gerçek bir GS li oldum ben, gidip Manchester e İngilterede 3 tane atmamız ile GS li oldum, Ali Samiyenin dediği gibi "bizim amacımız türk olmayan takımları yenmek" sloganı ile sımsıkı bir GS taraftarı oldum, ozamandan bu yana hep kemik bir kadrosu olurdu sevdiğimiz takımın bu her takı içinde geçerli...

Şimdi sen kalkıp bana ezber taraftarlığı yapma asıl, biz trbunlerin duvalarına tırmanarak maç izlemiş insanlarız biraz saygınız olsun herşey gibi takımlarıda tüketmeyin çılgın tüketim toplumundaki tüketim taraftarı olmayın

• evohan kullanıcısına yanıt
    gayette öylesin

cümle kuramıyorsun daha cevap yazma lütfen.

cevap vereceğim derken kendini ifşa etmen yeterli oluyor uğraşamam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bucephalas

gayette öylesin

cümle kuramıyorsun daha cevap yazma lütfen.

cevap vereceğim derken kendini ifşa etmen yeterli oluyor uğraşamam :)
    ya git kardeşim işine gelipte bir hışımla cevap yetiştirmeye çalışan sensin konuya, yok ona uyuz oluyomuşta buna bilmem ne olmuyomuşta herkeste sana bayılıyordu tobe tobe Hele hele benim GS a olan düşkünlüğümü sorgulamak senin haddin değil klavye başında GS taraftarı olmadık biz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.