Şimdi Ara

11 yabancı ile şampiyonluk, takımı takip edemiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

• hadi çokta geriye gitmeyelim birde şu kadroya bakalım maça bakalım, drogba melo sneijder eboue
  • Ne dediğini bile bilmiyor geliyor konu açıyor. 3. Dünya ülkesi kafasında bir şahıs

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

Ne dediğini bile bilmiyor geliyor konu açıyor. 3. Dünya ülkesi kafasında bir şahıs
    tabi canım bizimde maşşalah ada futbolu gibi ligimizi var, alman statları gibide doluyor taşıyor statlarımız 1. kalite ligimiz var peh peh
  • sanarsın dıger kluplerın 11 ı yedeklerı full turk yetenek bızımkı full yabancı tutturmuslar bı turku devam edıyolar
  • Tarık çamdal gibi hıylarlar olacağına martin linnes gibi beklerimiz olsun. Sanki Türk oluna çok da büyük bir olay oluyor. Aksine Türk olması genelde dezavantaj. İyi olanlar zaten yurt dışına gidiyor bir şekilde ozan örneğinde olduğu gibi.
  • Nedir abi isimler mi akılda kalmıyor? Çok fake bir isyan olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saraveco

Nedir abi isimler mi akılda kalmıyor? Çok fake bir isyan olmuş
    nebilyim bana garip geliyor kardeşim, eskinin tılsımı yok sadece, eskiden 5-6 yabancı olurdu takımda ama iyice ezberledik onları sağlam yıldızlardan olurudu bir iki tane, şimdi ise tüm takımlar rahmetli ilhan cavcav dönemindeki gençlerbilriği gibi sanki :)
  • Ben takımlarda şuanki kafalarda , çapsızlığa, zekasızlığa sahip Türk furbolcular görmek istemiyorum. Mümkünse hepsi yabancı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.