Şimdi Ara

10mbps veya 20mbps upload paketi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
6.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak kardeşim konu ile bayağı ilgilendi sağolsun, Özcan Bey ile aradılar ancak onlarında anladığım kadarıyla bu konuda eli kolu bağlı.

Birim birşeyler yapma konusunda çabalıyor ancak BTK ve SOL karşısında onların da eli kolu bağlı.
    Keşke Vodafone kendi altyapısı konusunda bir atılım yapsada şu TT, SOL tekel'inden kurtulsak.
  • Milleni bu konuda bir çözüm sunabiliyor mu acaba ?
    veya Turknet ?

Kablonet'in 10mbit upload hızı olan paketinin var olduğunu biliyorum ancak fiber değil, verimliliği konusunda endişelerim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanomen

Milleni bu konuda bir çözüm sunabiliyor mu acaba ?
    veya Turknet ?

Kablonet'in 10mbit upload hızı olan paketinin var olduğunu biliyorum ancak fiber değil, verimliliği konusunda endişelerim var.
    Merhaba,
    Bizim firmamızda 10 mbps upload hızı mevcut degildir. Başka operatörler hakkında bilgimiz mevcut değildir.
  • millenicom kullanıcısına yanıt
    Böyle bir girişiminiz var diye hatırlıyorum ancak altyapısını kiraladığınız firmadan olumlu cevap alamadınız diye hatırlıyorum.
  • kanomen kullanıcısına yanıt
    @Alper Karaer - Millenicom bu kişiye sorun
    Bugün VDF'den Metronet için aradılar 20/20 hat için ₺2000 fiyat çektiler ;)
    Kablonet 20/20 zaten ₺500'e veriyor neyin kafası bu diye sordum.
    İşte efendim özel hat, sadece ben kullanacağım, güvenlik o biçim falan filan.
    Özel mözel birşey istemiyorum kardeşim bana minimum 20 Mbps upload verin yeter dediğimde ise öyle bir paketimiz malesef mevcut değil deyip işin içinden sıyrılıveriyorlar.
    Harbi çok komik geliyor artık bu ISS'lerin bu upload olayını bu kadar abartmaları.
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    kablonet'in 20/20 verdiğinden emin misin ben direk alırım.
    Kendi sitesinde var.https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

10mbps veya 20mbps upload paketi

• Charmlander kullanıcısına yanıt
    Süpersin teşekkür ettim.

Vodafone Fiber 100 ile Kablonet 20/20 kombine edeceğiz artık load balancer ile.
    Rica ederim.
    Simetrik tarifesini hiç kullanmadım ancak Kablonet kullandığım zamanlarda aynı anda hem UL hemde DL yüklendiğimde pingler acaip fırlıyordu.(1 seneden fazla oldu bırakalı, şu an ne durumdadır bilemiyorum)

İstersen şu sayfadaki servislerede bir göz at 10 Mbps UL işini görüyorsa.
    https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler

EDiT 1: SoL'da da turbo yükle dye bir paket varmış 100 Mbps upload 24 saat, fiyat ₺20.
    Ayda kaç tane alabilirsin gibisinden bir kısıtlama yazmamışlar herhalde istediğin kadar satın alabiliyorsun.Aylık ₺600'e gelir.

EDiT 2:Linkhttps://www.superonline.net/ev-interneti/turbo-paketler/turbo-yukle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charmlander -- 15 Temmuz 2019; 23:24:9 >

• Konuyla hiçbir alakam yok lakin ben düz internet kullanıcısıyım . Öğrenciyim . Akademik makaleler takip ediyorum , ders notu ders videoları dizi film arada da oyun indiriyorum . 24mbps download uploadımı bile bilmiyorum . Kendimi anlattım ki sorumu garipsemeyin diye .

Bu upload hızını neden arıyorsunuz ? Yani nereye aktif yükleme yapıyorsunuz merak ettim . Onun dışında başka bir alamda da işe yarıyor mu ? Bana göre bu fiyatlar aşırı pahalı bir de 2 sistemi kombine edeceğinizi söylemişisniz en az 300-500 tl internete para gömüldünü fark ettim . Nedenini açıklarsanız sevinirim .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Empirewashere E kullanıcısına yanıt
    Haftanın 3-4 günü aynı anda 3 yayıncı twitch üzerinde yayın yapacağı için bu konuda upload'a ihtiyacımız var.
    Yayın kalitesi için upload değerleri bu konuda önemli.

Müstakil'e taşınana kadar metro altyapısını binada kullanmak istemiyoruz.

O yüzden Asimetrik yapı ile çözüm bulmaya çalışıyoruz 2021'e kadar.

3500-4000 bitrate ile değil izleyicilerin göz zevkini bozmadan 6000-8000 bitrate değerlerinde görüntü vermeyi planlıyoruz.

Yani uzun lafın kısası yayın yapmak için upload değerlerinin 10'dan aşşağı olmaması gerekiyor.

Şu anda ihtiyacımızı karşılayabilen SOL o da 999TL/ay olarak 1000 download / 20 upload veriyor.

Aynı zamanda Vodafone 100/5 olarak destekliyor.
  • Mevcut seçenekler arasında en iyisi SuperOnline..
    Anladım . Yayın için mantıklıymış . Teşekkür ederim .

• millenicom kullanıcısına yanıt
    ay kıyamam ya hemende cevap veriyor seviyorum bu milleni yi 2 tane var bende <3 :) upload'a asılın milleni destekliyoruz.
  • 720p yayına devam :D
  • Vodafone fiber 10mbps upload veriyordu ilk çıktığında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    6000 üstünü twitch partneri olmadan veremiyosunuz haberiniz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erkaninn59 kullanıcısına yanıt
    https://www.twitch.tv/kubilicious
    8000 bitrate ile veriyor ;)
  • Allahtan turknet varda oyle dertlerimiz yok

10mbps veya 20mbps upload paketi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.