Şimdi Ara

10mbps veya 20mbps upload paketi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
6.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    evet ben alırken 10-10 du sonra 10-20 oldu
  • Ben de alayım diyorum ama sitesinde 20mbps download olan pakete 5mbps upload verilir yazıyor, ama kullanıcılara daha yüksek upload paketleri veriliyor. Alıp riske girmek istemiyorum açıkçası.
  • Bende diyorum bu interneti kim sömürüyor sınırsız paketim var akşamları 1-3 mbps arası alıyorum CEO'ya ulaştım 3 kere ekip geldi baz istasyonu yoğunluğuyla alakalıymış yeni baz istasyonu dikeceklermiş felan filan.

Neyseki TT Fiber geldi rahat 100 mbps alıyorum.
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Öfff beeee şu yapa bize gelse hattım 120 ye 70 destekliyor vdsl kabin dibimde sayılır 100 e 60 felan stabil alırım parası neyse toplasalim da bir yapa kur bize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AL3lMA kullanıcısına yanıt
    Hiz desteginiz harika ama ne yazik ki size yapa gelmesi mumkun degil . . Cunku saha dolaplarına yapa kurumuna telekom izin vermiyor. Eger bu hiz destegini santralden aliyor olsaydiniz ozaman bi sansiniz vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backspace7 -- 25 Ocak 2020; 23:10:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Vdsl kabin zaten bir santral e bağlı degilmi ?

• AL3lMA kullanıcısına yanıt
    Evet ama size hizmet veren vdsl kartlar o kabinde oldugu icin ve o kabine sadece telekom müdahale edebildiği icin turknet kendi cihazlarini o kabinlere takabilme iznine sahip degil. Bu sebeple mecburen vae olarak hizmet almaya devam edeceksiniz.

• Charmlander kullanıcısına yanıt
    upload hazing 5mbps mi? çok sanslisin
  • Yüksek upload lı paketler gelecek deniyordu acaba belirgin bir tarih var mı? Ona göre aksiyon alacağım.
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    Bu aralar o yönde bir çalışma olduğu söyleniyor ancak ortada birşey yok..

• Miga kullanıcısına yanıt
    Keşke belirtseler ne olduğunu, şuan taahhütsuz İnternet kullanıyorum eğer taahhütlü ınternette geçtikten sonra boyle bir durum olursa çok üzülürüm

• karaniler kullanıcısına yanıt
    Bugün yok derler yarın gelir yada var derler sonraki gün öyle birşey yok derler.. böyle değişik bir politika buda işte :)

• kanomen kullanıcısına yanıt
    Turk Telekom Wi-fi noktası
    10mbps veya 20mbps upload paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart0201 -- 1 Mart 2020; 17:20:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkosucu

Net bilgim yok ama ilk etapta, superonline'da olduğu gibi 3-5 tl ye 24 saatlik önerdim. Bu şekilde hem kullanıcı deneyimi, hem de altyapimizin yetersiz kaldığı, darboğaz oluşturduğu sorunları çözebiliriz. Daha sonra da 12-24 aylık tahhutlu/tahhutsuz paketlerin çıkmasını sağlayabilirler. Ki, 12-24 aylık paketin çıkması, bir kaç yıl alır.
    Bunu sadece öneri veya fikir olarak ortaya atıyorum. Twich youtube faceit gibi yayın kuruluşlarında yayın yapan kişilere daha çok lazım uploud. Şöyle bir şey olsa ekstradan alım yapılsa kontür gibi mesela bu adam 4 saat yayın yapıyor 24 saatlik alsın yada 96 saat 192 saat gibi paketler olsun bunları satın alacagın hizmet numarasına yada tel noya yüklensin. 10 20 50 100 mbit uploud şeklinde. Bu adam yayına girsin 24 saatlik paketinden düşsün 20saat kalsın ertesinyayında 3 saat girdi 17 saat. YouTube video yükleyecek mesela 1 saatlik video 20gb 1.5 saatte yüklendi 14 saati kalsın böyle bir şey mümkünmü? Yapılabilir mi aklıma geldi böyle bir şey paylaşmak istedim belki saçma olabilir kusura bakmayın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Turk Telekom Wi-fi noktası

Valla orayı kimseye söyleme twich streaming center kurarlar oraya 😂😁

• musicbyexrian M kullanıcısına yanıt
    Il müdürlüklerinde var

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Il müdürlüklerinde var
    Ozaman tam karşısında ofis kiralayıp tanıdık aracılığı ile SIFRE alırlar yayın yaparlar yapılabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Allahtan turknet varda oyle dertlerimiz yok

Bu paketi nasıl alıyoruz söyleyebilir misiniz?

herkesin 2 gb kota hakkı vat turk telekom gıga yazın
    Eger turknetin yapa alt yapisi varsa bolgenizde santrale mesafenize gore benim aldigimdan daha fazla veya daha azini alma durumunuz olabilir. BURADAN sorgu yapin yapa alt yapisindaysaniz aktif alt yapimizdasiniz diye yazi cikiyorne hiz alacaginiz da belli olur sorguda.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.