Şimdi Ara

10mbps veya 20mbps upload paketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
1
Favori
6.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Vodafone Fibermaxx'i severek kullaniyorum ancak vdf ile bir turlu su upload konusunda mutabik olamadik. Parasi neyse 10 veya 20 lik upload hizi sunun diyorum oyle bi paketimiz yok diyorlar bir cozum uretemiyorlar. Sol altyapisinda 1000/20 paketi ise su anda 999TL. Bildiginiz upload konusunda cozum uretebilecek bir firma var mi ya da VDF'de cozum uretebilecek bi tanidigi olan. Turkcell superbox kullandim ek olarak, prime time'da upload degerleri stabil olmuyor bi 40 gorurken bir anda 1-2 lere dusebiliyor. Bana stabil upload lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu derdi bütün Türkiye olarak çekiyoruz maalesef Türknet yapa altyapısı haricinde hiçbir firma Upload hızını artırma teşebbüsünde bulunmuyor.. Ülkedeki Vdsl kullanıcıları çok rahat 15-25 mbps upload hızını alabilecek altyapıya sahip. Fiber kullananlarda zaten sorun yok 100 mbps uploadı bile alabiliyorlar ama lanet olsun ki vermiyor firmalar. Küfretmek dışında yapabileceğin hiç bir şey yok.
  • Bu derdi bütün Türkiye olarak çekiyoruz maalesef Türknet yapa altyapısı haricinde hiçbir firma Upload hızını artırma teşebbüsünde bulunmuyor.. Ülkedeki Vdsl kullanıcıları çok rahat 15-25 mbps upload hızını alabilecek altyapıya sahip. Fiber kullananlarda zaten sorun yok 100 mbps uploadı bile alabiliyorlar ama lanet olsun ki vermiyor firmalar. Küfretmek dışında yapabileceğin hiç bir şey yok.
  • Bu devirde hala daha 5 Mbps uploada mahkum olmak harbiden sıkmaya başladı artık.
  • Ben 1 mbps stabil upload istiyorum. Onu bile veremiyor. Nasıl bir uygulama var fiber de. Anlamış değilim

10mbps verse pakete dahil etseler cidden harika olur. Vodafone yanlış bir politika uyguluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 8 Temmuz 2019; 1:2:16 >
  • Boyle bir orantisizlik olamaz ya 100/5 ne demek cidden. 1000/20 cok ayri bi fiyasko zaten 😂 Ya hadi hepsini gectim vodafone'a diyorun ki kardesim yap paketi parasi neyse vericem, vallahi vericem. Hayir en sonunda kafayi kirip sol'a gecicem ayda 999TL haşırt to blackboard olacak ondan korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanomen -- 8 Temmuz 2019; 10:12:56 >
  • Konuyu uplar mısınız rica etsem ? Belki issler görüp bu konuya bir el atar.
  • kanomen kullanıcısına yanıt
    hiç kimse bişey yapmaz pahalı fiyatlara internet vermeleri adamların işine geliyor. devletin işine geliyor sömürmeye devam. bizi herkes kıskanıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigdede

hiç kimse bişey yapmaz pahalı fiyatlara internet vermeleri adamların işine geliyor. devletin işine geliyor sömürmeye devam. bizi herkes kıskanıyor :)
    xD for up.

Fiberimiz bile sıkıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 8 Temmuz 2019; 22:56:46 >
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Gerçekten teknoloji çağında yaşadığımı sıkıntılara bak... Anca yurt dışı telefonlarına vergi bindirmekle uğraşsınlar... BTK nerdesin BTK !!!!
    BTk açılımı neydi BozukTencereKurumu olabilir mi.

solde turbo up var 100e kadar alabiliyorurduk 5tl den onada zam geldi 20tl oldu.

neyseki enflasyon (enflasyonsepetimi desek yoksa) düşük.

kuru bahane ediyolarda güncel kurdan avrupada ki fiber gigabit fiyatları bile bizden düşük orası ne olacak.
  • zaq999 kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım sadece şu resimler İşveçte olan biteni anlatmam yeterli.
    Bu paket sadece 20$.

Asgari ücretin %1'i bile değil :)
    Bizde aldığımız internet 100/5 -> 174,90 TL
    Asgari ücretin neredeyse %10'u :)

Almanya bizi kıskaniyir =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kanomen -- 9 Temmuz 2019; 6:57:59 >

• Dilerseniz Metronet ile ben sunabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 9 Temmuz 2019; 9:29:35 >
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    Ondan da fiyat aldım merak etmeyin 100/100 hizmeti bana aylık 6500 TL fiyat vermişlerdi. Sizde farklı bir durum var ise görüşebiliriz.
  • Kablonette ek paket 10 tl ye 10 MBPS alabilirsin ben arada kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanomen

Ondan da fiyat aldım merak etmeyin 100/100 hizmeti bana aylık 6500 TL fiyat vermişlerdi. Sizde farklı bir durum var ise görüşebiliriz.
    Farklı bir fiyat çıkmaz yapabileceğim en fazla 50/50 fiyat vermek olur.
    Ekleme:Hangi hizmet sağlayıcısı üstünden 6500'lük teklif aldınız Vodafone,Superonline,Turknet,Turktelekom?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silenforce -- 9 Temmuz 2019; 14:12:15 >
  • Silenforce kullanıcısına yanıt
    Vodafone Sermus'dan teklif aldım.
  • 10mbps veya 20mbps upload paketi

Turknet Yapa'dan sonra birtek kablonet var sanırım.
  • Informed I kullanıcısına yanıt
    Sadece Fiber altyapı varmış bu arada, adsl veya vdsl yok.

Kafayı yiyeceğim cidden, ulan şu ülkede bi servis sağlayıcısı parasıyla bu hizmeti vermez mi ?
    Bedava istediğim bişey değil.

Hiç mi çözüm odaklı değil bu firmalar, kafalarına göre paket yapmışlar bütün müşterilerine onu geçiriyorlar.

Yersen....
    Cevap yazmadan edemeyeceğim. Bu hız İsveç'e göre çok çok düşük. İsveç, Hollanda ve ABD hız konusunda diğer ülkelerden kat kat daha ileride. İsveç ve Hollanda'nın İnternet altyapısına hayranım. Hollanda zaten bu konuda Avrupa'nın kalbi.
  • Son derece doğru bir tespit.

Biz Türklerin düştüğü hallere bak, İSS'e 10mb 20mb upload vermesi için yalvarıyoruz resmen.

20mb upload almak için 1000mb download paketini almalısın diyor, fiyat ? ilk 3 ay 600, sonra ? 999 TL ayda.

Hayır, gelde delirme...

Yok mu bu forumda bi Superonline, Vodafone, Turktelekom yetkilisi ?
    Şu konuya gerçekten bi el atsalar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.