Şimdi Ara

1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
29
Favori
136.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayadir calismiyorum sigortam yok ustume biseyim yok. Babam emekli 2000 maasi var. Annem evhanimi basvursam bana cikarni simdi bilen biri aydinlatblrmi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fakir Kemancı kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle oldu. Herhangi bir takip kodu filen vermedi. Başvuru listesinden takip edebilirsiniz dedi ama öyle bir liste de göremedim.

• Diğer ekonomisi güçlü ülkeler gibi her vatandaşa vermiyorlar.. 1000 tl gibi komik bir para için bile 40 türlü koşul koyup, kılı kırk yarıyorlar.. Şu anda merkez bankası harıl harıl tl basıyor.. Milli gelirine oranla dünyadaki en cömert ülkeyiz, herkese yardım ediyoruz ve ülkemizde de israftan kaçınmıyoruz.. İhtiyaç akçesi de geçen sene tüketilip yiyilince, işte böyle 1000 tl gibi düşük bir rakamı bile ödemek için kılı kırk yarıyorlar.. o yüzden çok heveslenmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: koito

Bende de öyle oldu. Herhangi bir takip kodu filen vermedi. Başvuru listesinden takip edebilirsiniz dedi ama öyle bir liste de göremedim.
    Hocam tekrar yapmayı düşünüyordum hata felan olduğunu düşünüp demekki sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fabrizo kullanıcısına yanıt
    Bunda suçlu devlet değildir. Ihtiyacı olmadığı halde başvuru yapan ............ heriflerin suçudur. Devlet sisteme bakar. Bu haramdır. Ihtiyacı yoksa istemeyeceksin. Isıtıyorsan bir başkasının hakkını yediğini bileceksin. Bu hak yiyenler kendileri değil ama en sevdiklerinin gözünün önünde coronadan ölür insaallah. Gerçi bunlarin sevdiği de yoktur ama neyse

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bi zahmet de aynı evde 2 emekli maaşı alanda faydalanmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Bi zahmet de aynı evde 2 emekli maaşı alanda faydalanmasın.
    1 tane alan varsada olmuyor o zaman.

eve hiç para girmemesi lazım yani.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Evet,para giren eve neden yardım etsinler zaten

• radko kullanıcısına yanıt
    Gelen para gideni karşılamadığı için olabilir mi ?

• Özel sektörde işçi olarak çalışanlar alabilecekmi . Ayrıca hane icinmi 1000 TL yoksa kisi başımı . Ornek evde bir kişi çalışıyor bir kişi çalışmıyor iki kişide başvuru yapabilecek mi

• aga evde tek emekli var işsizim 1 yıldır. alamıyor muyum yani ? ne saçma iş girdim e-devlete yarını bekliyorum yine de başvuracağım ihtiyacım var.
  • Beyler selam bugün haberim oldu sonu 0 benim e devlet girdiğim zaman başvur secenegi yok haftasonu başvuru yapsak sayılır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bayadir calismiyorum sigortam yok ustume biseyim yok. Babam emekli 2000 maasi var. Annem evhanimi basvursam bana cikarni simdi bilen biri aydinlatblrmi ?
    Babanla birlikte yasiyorsan asla cikmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drknkrc

aga evde tek emekli var işsizim 1 yıldır. alamıyor muyum yani ? ne saçma iş girdim e-devlete yarını bekliyorum yine de başvuracağım ihtiyacım var.
    Alamiyorsun, emekli kisiyle birlikte yasiyorsan tek kurus yok malesef.
  • KYK alan kişiler faydalanabilir mi bundan. İkametgah adresim aile yanı değil bu arada. Ama malum Korona dan dolayı şuan ailemleyim ve doğal olarak emekli var evde. Çok masraf oluyor şu ara pazar pahalı umarım biraz gıda alacak para verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 21 Nisan 2020; 20:25:20 >
  • 65 yas üstü için e devlet şifresi nasıl alınır acaba bilgisi olan var mı deneyen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Alamiyorsun, emekli kisiyle birlikte yasiyorsan tek kurus yok malesef.

Alıntıları Göster
    yani ikametgah olarak aynı mutippteyiz sadece ama devlet baba buna bakmıyor tabi. taş kaynatıp yeriz napalım aga.
  • quote:

Orijinalden alıntı: narsess

65 yas üstü için e devlet şifresi nasıl alınır acaba bilgisi olan var mı deneyen?
    ptt
  • Reobig kullanıcısına yanıt
    O senin problemin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.