Şimdi Ara

1000 Lira Pandemi Ön Başvurusu Başladı (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.484
Cevap
29
Favori
136.504
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buraya gelip yazabiliyorsan diyorsun.Buraya yazmaktan kasıt teknoloji kullanmaksa 3. faz başvuruları e-devlet üzerinden alınıyor.O zaman senin mantığına göre kimsenin 3. faz başvurularına e-devlet üzerinden başvuru yapmaması gerek.
    Bu salgın döneminde işini kaybedip yardıma ihtiyacı olan insanlar olabileceği gibi bu konuyu yardıma muhtaç yakınları için takip eden kişiler de olabilir.
  • Vermezlerde Asgari ücretli olarak şansımı deneyeyim dedim. Hizmeti kapatmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 22 Nisan 2020; 0:47:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

1000₺ telefonunu değiştirir demişsin hangi ülkede yaşıyorsun sen ülkenin gerçeklerinden bu kadar mı uzaksın,demagoji yapıcam foto paylaşıp kasım kasılmışsın ama tutmaz.
    Hali hazirda kullandigi telefonu verip + 1000 liraya sana 50 tane model gösteririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

1000₺ telefonunu değiştirir demişsin hangi ülkede yaşıyorsun sen ülkenin gerçeklerinden bu kadar mı uzaksın,demagoji yapıcam foto paylaşıp kasım kasılmışsın ama tutmaz.
    Hocam sen bu kredi vs konularinda neden cok aktifsin :D

• VioLee kullanıcısına yanıt
    Gerçekten düşünmeden yazılmış bir yorum. İlk 2 başvuruda o bahsettiğin kişiler zaten aldılar 1000 TL yi. Bırak da biraz da bizim gibi işsiz olanlar alabilsin değil mi? Ama yok emekliyle yaşıyorsan zenginsin bu ülkede. Ayrıca kimin gerçekten fakir olduğunu yalnızca Allah bilir.
  • quote:

Şükret sen,o 2bini olmayan taş mı yesin.
    2 bi bulmuşsun üstüne geçen binlik ikramiye oh
    2000 e ev araba olsada yasarsinda cok basic yasarsin.

• abrooke139 kullanıcısına yanıt
    Allah kitap biliyorsan hak yememeyi de ögrenmelisin.
    Bırakta emekli dahil hiç geliri olmayan insanlar yararlansın.
    Cok ihtiyacin varsa kredi çek nasıl olsa 6 ay sonra ödeyeceksin.

Niye elalemin amerikalısı 100 küsür doları kişi başına alabiliyor da, biz neden aile olarak alamıyoruz. Para bittiyse, kasa tam takırsa çıkarsın söylersin, biz bu işi beceremedik dersin, erdemlice istifa edersin. Bu kadar basit. Suriyeliler bedava paraları alırken ona da için bu kadar yandı mı merak ediyorum. Gençlerinin elinde bende olmayan telefon bile var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Hocam sen bu kredi vs konularinda neden cok aktifsin :D

Alıntıları Göster
    Fırsatçı olduğu için takiliyor oralarda.
    Adım gibi eminim ne kadar yardım basvurusu varsa hepsini yapmıştır.

• Gelip yine duyar kasanlar var 1000 tlye telefon falan aliniyor demis.Cop aliyorsun evet 1000 tlye eli yuzu duzgun telefon 2000 tl bu bir.
    Ayrica devleti savunmayi az bi birakin ust yonetim yiyici takimi gelmissin burda acitasyon yapiyorsunuz sarayin 1 gunluk gideri 4.5 milyon gidin bunlara ses cikarin.Ben tc vatandasiysam durumum seni onu ilgilendirmez sartlari sagliyorsam basvururum arkadas oldu vergi ode durum iyi kotu basvurma.Benim evime 10K da girebilir 20K da sartlari saglarsam basvururum umrumda olmaz.MV leri dunyayi goturur onlara sesiniz cikmaz 3 kurus para kazanana sesiniz cikar.Hadi ordan

Dostum ben muhalif değilim,suriyelileri de sevmem.
    Suriyelilerin de boş yere para almasına karşıyım
    Benim savunduğum şey gercekten yoksul kisiler bu yardimi alsın.Bu konunun sicakfirsatla alakası yok

Arkadaş okuduğundan anlamıyor musun!! Bunlar 3. başvuru.. O dediklerin ilk 2 sinde aldı diyorum. Hala aynı şeyi yazıyorsun. Hiç vermesinler bu kadar basit. Ben işim yok diyorum. Umudum sınavlara kalmış. Sen kredi çek diyorsun. Kredi aldırma, ikna etme müdürü müsün. Kusura bakma senin zihniyet anlayışındaki insanlarla konuşmayı uzatmak hiç tarzım değil.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    O sadece bi örnek ona takili kalma ayrica telefon alirsin demedim degistirirsin dedim.Çevrem de bu tip insan çokça mevcut kendi telefonun degeri 1000 liraysa aldigin 1000 liralik yardimla bi dunya model alabilirsin.Tabi siz alismissiniz kredi cekip 10 k lık telefon almaya butun telefonlari 9 10 klık zannediyorsunuz.

Konu sahibi arkadas bu konuyu kaldır bütün mezarcıları konuya toplamışsın.

Bence sen anlamiyorsun butun yoksullar 1 ve 2 fazda bitti mi?
    Ulan ne kadar hak yemeyi seviyorsunuz.
    İyi ki emeklilere vermiyolar yoksa bütün mezarcilar yararlanırdı

Her konuda senden en az bir tane var. Boş beleş, ne konuştuğunu bilmeyen tipler. Bu devlet her aileye 1000 TL bile verebilirdi ama geldiğimiz durumda her kişiden 10 TL ister hale geldi. Git bunu eleştir. Konu sıcak fırsat değilse ne işin var konuda.. Bırak bizim gibi "mezarcılar" takılsın..
    Sicakfirsatlarda takiliyorsun beni tanimiyorsun,biraz arastir buranın demirbaşıyım.

Sıkışınca işi başka yere getirdin. Ne yani çocok gibi1 benim babam senin babanı döver" de dersin şimdi. O devran bitti ve bitmeli. Bu forumun yeni, taze beyinlere de ihtiyacı var...
    Bana diyosun lafi sen ters anliyorsun.
    Sicakfirsatların demirbaşıyım derken bi cok insani sicakfirsatlardan yararlandıran kişiyim anlamında dedim.
    Merak etme öğrenci kardeşimize siddet uygulayacak halimiz yok.

Peki o zaman el sıkışalım bitsin gitsin. Valla kafam bi dolu bu yıl...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.