Şimdi Ara

100 Bin TL Ustu Arac Alabilenler ne is yapıyor ? (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
474
Cevap
20
Favori
19.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ayda normali 7-8 nobet olan saglikciyim. Ben eleman eksikligi felan derken 12-13 nobet 24 er saatten tutuyorum. Geberiyorum anlaycaginiz 13 nobeti 2 gun olarak dusunun eve gittigimde uyuyorum. 26 gun eder. Bana geri sadece 4 gun kaliyor. Sadece tek istedigim 3.20ied di onuda istemiyorum lanet olsun. Paranin gram değeri yok artik. Çalışıyoruz ama yasayabilmek aileye destek olabilmek için şuan herhangi bir hedefim yok. Ama ticarete kafam yatkin nerden başlayacağımı bilmiyorum. Allah nasip ederse bi firsatim olursa birikimimle ticarete atilip istifa etmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Ayda normali 7-8 nobet olan saglikciyim. Ben eleman eksikligi felan derken 12-13 nobet 24 er saatten tutuyorum. Geberiyorum anlaycaginiz 13 nobeti 2 gun olarak dusunun eve gittigimde uyuyorum. 26 gun eder. Bana geri sadece 4 gun kaliyor. Sadece tek istedigim 3.20ied di onuda istemiyorum lanet olsun. Paranin gram değeri yok artik. Çalışıyoruz ama yasayabilmek aileye destek olabilmek için şuan herhangi bir hedefim yok. Ama ticarete kafam yatkin nerden başlayacağımı bilmiyorum. Allah nasip ederse bi firsatim olursa birikimimle ticarete atilip istifa etmeyi düşünüyorum.

Öyle iş bulamassın millet yana yakıla memur olsam diye uğraşıyor fıstık gibi iş 3500-4000 maaşın vardır.Millet 1300 tl'ye eşşek gibi çalışıyor.Esnafım bu devirde gerçekten zor dışarıdan görünüldüğü gibi değil.Evde bile iş stresi var.Memur adam 5'te işten çıkar kafası rahat eve gider.Ticaret öyle değil.Tatilde bile iş düşünürsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 2 Mart 2017; 3:10:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

10 yaşımdan beri çalısirim elektrik teknikeriyim sirketim var 2016 1 rapid spaceback im var birde 2010 nemo aracim 3 evim var baskada biseyim yok 19 yilda bu kadar. Emek vererek tirnaklarim ile geldim bu zamana kadar helal parayla. 35 yasina kadar 2 ev daha alıp çeşme de deniz kenarinda evimde 24 saat tatil yapmak istiyorum.

Bende senin benzeri çalıştım 35 yaşında firmayı kapattım, şimdi istediğimi alıyorum ama hala 2006 megane 2 kullanıyorum ( az yakıyor ) para zor kazanılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavifatih

quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

10 yaşımdan beri çalısirim elektrik teknikeriyim sirketim var 2016 1 rapid spaceback im var birde 2010 nemo aracim 3 evim var baskada biseyim yok 19 yilda bu kadar. Emek vererek tirnaklarim ile geldim bu zamana kadar helal parayla. 35 yasina kadar 2 ev daha alıp çeşme de deniz kenarinda evimde 24 saat tatil yapmak istiyorum.

Bende senin benzeri çalıştım 35 yaşında firmayı kapattım, şimdi istediğimi alıyorum ama hala 2006 megane 2 kullanıyorum ( az yakıyor ) para zor kazanılmıyor.

anlamadığım 100 bin tl ye araba mı almak zor onun diğer masraflarını karşılamak mı ? ( benzin, kasko,bakım vs )
  • quote:

Orijinalden alıntı: pdr tecnics

Sanayi ustasiyim 40 binlik golfe biniyorum normaldir herhalde.. Okumayan yada niyeti olmayan cocuklari meslek sahibi yapin.. Bu devirde artik meslek erbablarida guzel kazaniyor sanayide insaata cirak kalfa kalmadi bu da meslekleri degerli kiliyor herkes okutmak pesinde..bende cocuklarimi okutmak istiyorum sonuna kadar arkalarindayim...ama olmadi diyelim kendi ekmeklerini en iyi yoldan kazanmalari icin meslek sahibi yaparim

malesef çocuklar sanayide çalışmak istemiyor,
  • Konuyu dün gibi hatırlıyorum 😄

• ccc123 C kullanıcısına yanıt
    100 bini güncelle hocam 150/200 arası bir fiyata

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açtığıma pişman oldum şuan 100 bine araç yok.

• 1 milyon güncellemesi yapalım😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • birisi 20 bin kredi 50 bini otomobil kredisiyle sıfır araç almış yazmış bu nediyor vs dedim birde baktımki eski konuymuş

• Nereden nereye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu uplayalım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Vay be

• başlığa bak şahin'in temizine 200-250 bin istiyorlar ahahahahaha.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.