M

Yüzbaşı
27 Ekim 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 41 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu aracı takasla almayı düşünüyorum. özellikle yakıt tüketimi ve diğer bilgileri hakkında ne dersiniz ?
Araba kaç gündür cam filmi nedeniyle yatıyor, üstelik yattığı yerde birde arabaya çarpmışlar . Cam filminde son durum nedir ?
Arkadaşlar merhaba, park halinde aracıma çarpıp kaçmışlar kaza yaklaşık olarak 400-500 tl tutuyor.

Aracı 4 ay önce aldım ve araçta daha önce 3-4 hafif kasa vardı.

1- Bu 400 tl lik hasarı kendim cebimden mi yaptırayım ?

2- Bu 400 tl lik hasarı kaskodan mı yaptırayım ?

Not: AXA dan 13 yıllık hasarsızlık indirimim bulunmakta kaskom 500 tl civarında çıkmakta, tamircinin birisi şu şekilde bilgi verdi Kaskoyu deldirirsen bundan sonra yapacağın kazada yani ilk kazada prim artışı olmuyormuş 2. kazada ciddi prim artışı oluyormuş.

Teşekkürler.
Aküyü değiştirdim yol bilgisayarı 15 lt gösteriyor . Boşta giderken 30 lt gösteriyor, neden olabilir ?
2006 model aracım 10 yıldır kullanıyorum 150 km aracı sürsem araçtan indiğimde yorgun oluyorum, sizce araçta bir sorun mu var yoksa magane 2 de konfor mu eksik ?

Amantisör ve yayları değiştirmeyi yada arabayı satmayı düşünüyorum. sizce amantisör değişimi fayda sağlar mı ?
iphone 6 suya düştü ve ekran bir anda sapıttı hemen telefoncuya gittim içini açtırdım, pili devre dışı bıraktım
15 dk kaybettim o kötü oldu. su deyen yerlerde lcı etkin hale gelmiş ( garantisi bitmiş oldu lcı dan sonra ) 2 gündür pirinçte bekliyor bakalım sonuç ne olacak
Evet arkadaşlar geçen sene dondurma makinası aldım muhteşem dondurmalar yapmaya başladım, şekeri 1 kg da 225 gr yerine ( normal dondurma şeker oranı ) 50 gr a kadar çektim. köy sütü, kapalı süt hepsini denedim, Burdur'dan doğal sahlep almaya kadar gittim 2 kere kazık yedim ( Ankaradan ve Boludan bir çok aktardan sahlep aldım ve sahlepin içinde makarna tozu ) en sonunda çekirdeğini alıp havan ile kendim ezdim. Manda sütü ile buzlanmayan dondurma yaptım 6 ay içerisinde çok dondurma yaptım ve en sonunda organik dondurmayı gerçekleştirdim

Sonuç benim gibi dondurmayı çok seviyorsanız kesinlikle dondurma makinası edinmelisiniz,
çatıda boş alanım var sizce bu alanı en kolay nasıl bölebilirim, ahşap ile mi başka yöntemle mi bölsem daha uygun olur ?
Banka kartı ile internet üzerinden hiç bir işlem yapmamama rağmen, 11. ayda 13 kez 7 küsür tl google diye biryerden para çekilmiş hemen itiraz ettim ama banka ilgilenmedi bile ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

Çekilen rakam ya daha yüksek olsaydı (89 tl çekilmiş ) mağdur mu olacaktık.
Ankarada bulunan daireme tavana stropiyer, duvarlara ise depron uyguladım duvarlar artık soğuk değil ama test edecek vaktim veya durumum olmadı, Boluda bulunan eve ise ilk önce 1 odaya tavana stropiyer uyguladım odada
s
ıcaklık 20.5 ten 22.5 dereceye çıktı ( üst kat tavan arası) , ısı yalıtım ürünlerinin işe yaradığını Boluda bulunan ev ispat etti.

Ayrıca fayanslar soğuktuparke altına alman malı bir ürün koyarak parke uygulaması yaptım, evin daha hızlı ısındığını gördüm
Hakkında
Forum İmzası:
eski hesap 2002 yeni hesap 2004 hey gidi günler 15 yıl olmuş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.354
İkinci El Bölümü Mesajları: 80
Konularının görüntülenme sayısı: 52.158 (Bu ay: 539)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 165 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.