Şimdi Ara

%10 İNDİRİM SAHTEKARLIĞI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
3
Favori
33.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kımse kımseyı kandırmasın 2 kısıden bırı sandıkta bu hukumete oy verdı baskanlık gelecektı ulke şahlanacaktı ne şahlandık beee vay beee ZAM ZAM ZAM yılbasına kadar elektrıge ekmege zam olmayacakmıs yılbası gecesı herkes sarhos bı uyanacak anam %50 gıydırmısler bı ay sonra ayoll bı yuzde 50 dahaa ohh 3 aydır her ay %10 bındırdınız zaten elektrıge 2 ay bındırmesen nolur nasılsa oyları supurcen yıne bındır babaaa
  • Bunların hepsi manipülasyon. Yüzde 10 indirimde manipülasyon..
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

kımse kımseyı kandırmasın 2 kısıden bırı sandıkta bu hukumete oy verdı baskanlık gelecektı ulke şahlanacaktı ne şahlandık beee vay beee ZAM ZAM ZAM yılbasına kadar elektrıge ekmege zam olmayacakmıs yılbası gecesı herkes sarhos bı uyanacak anam %50 gıydırmısler bı ay sonra ayoll bı yuzde 50 dahaa ohh 3 aydır her ay %10 bındırdınız zaten elektrıge 2 ay bındırmesen nolur nasılsa oyları supurcen yıne bındır babaaa
    muhalefet yok mu bu ülke de bunlar yapılırken ? Koltuk peşinde koşmaktan fark etmediler mi acaba ?
  • %10 İNDİRİM SAHTEKARLIĞI

daha 10 gun once annemi 25 liraya gondermistim. ortamlarda enflasyona savas actim dersin, kim bilecek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başpiskopos

Bim’lerde Fiyatlar hala Aynı, İndirim filan biz Göremedik...BENCE İNSANLARI AYAKTA UYUTUYORLAR.
    eZİNE ÇİĞ KÖFTEYE ZAM GELMEMİŞ ŞÜKÜR 1 SENDİR AYNI FİYAT HİÇ SES ÇIKARMIYORUM ZATEN ALDĞIM TEK ÜRÜN 2.25 KURUŞ
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Sence bu halk bu tuzağa düşmez mi? :)!
    Hocam dün yanlışlıkla kanal-7 ye baktımda halk gerçekten çok farklı kafalar yaşıyor.Pazarda millet herşey çok ucuz diyor.Bu millete tuzak kurmaya gerek yok.Az din iman osmanlıyı daya yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

muhalefet yok mu bu ülke de bunlar yapılırken ? Koltuk peşinde koşmaktan fark etmediler mi acaba ?

Alıntıları Göster
    Muhalefet olsa ne yazar olmasa ne yazar ? Meclis işlevsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

%6 nerde yazıyor ? Bana bi kanıt gösterin. Yıllık enflasyon mu 6? Yoksa aylık mı ? İkisi birbirinden farklı şeyler, umarım biliyorsunuzdur.

Alıntıları Göster
    Eylülde %6.3 kastettiğim bu, aynı ayda herşey de aleni bir artış vardı %6 çıkması komik değil mi, ikisininde farklı şeyler olduğunu herhalde biliyoruz ummanıza gerek yok. Siz %6 diyince eylülü anlamadıysanız pek takip etmiyorsunuz anlaşılan.
  • https://www.ntv.com.tr/galeri/turkiye/gunun-gazete-mansetleri-16-ekim-2018,Tv1pOQy35UCPfonBg6OQ1w/songdUyn5UuM9J1FuACyjQ

İndirimde yok yok diyorlar Hele alkollü içkiler için ben göremedim indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 16 Ekim 2018; 10:12:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xkrc

Eylülde %6.3 kastettiğim bu, aynı ayda herşey de aleni bir artış vardı %6 çıkması komik değil mi, ikisininde farklı şeyler olduğunu herhalde biliyoruz ummanıza gerek yok. Siz %6 diyince eylülü anlamadıysanız pek takip etmiyorsunuz anlaşılan.

Alıntıları Göster
    ahh ahh... Şimdi niyetinizi daha iyi anladım. Örnek yok, uydurdum bişeyler, inananlar el kaldırsın.

Sizin için daha iyi şeyler umuyordum. Ama yanlış olmuş kusura bakmayın...
  • Enflasyon ancak üretim ile uzun dönemli planlamalar ile düşebilir. Şuandaki geçici bir çözüm ve algı yaratması açısından başarılı. Psikolojik ;)
  • https://www.facebook.com/Muhittin246 ELBİSTAN GÜVENLİK KAMERASI SATIŞ VE TAMİRİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolkanCOO

Söylediklerine göre zabıtalar.
    Zorunluluk yokki denetleme olsun, gönüllülük esasına göre bu %10 indirim olayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke bitmiş ama ağlayanı yok.

Avrupa'nın en az asgari ücretine sahibiz 235 Euro ( belki bizden aşağıya 2-3 Ülke vardır )

Yani 3 kişilik bir Aile kazara Almanya veya Fransaya gitse yemekte 3 günde bitirecek 1 aylık ücretini ( ortalama kişi başı 6 Euro en düşük öğünden hesapladım)

Ama 15-20 sene önce dalga geçtiğimiz Polonya bile Asgari ücreti ile ( 510 Euro) 1 ay babalar gibi yer içer Ülkemizde.

Sorun aslında Hükümet değil, İktidar veya Muhalefet sempatizanıda olsa olay artık taraftarlığa indirgenmiş.

Trafiğe çıkın veya Herhangi bir şeyin sırasına girin toplumun hangi kesiminden olursa olsun dejenerasyonu rahatlıkla görebilirsiniz. O, bu, şu farketmiyor.

Gelen yabancılara Pasaport sırasından itibaren devlet ve halk olarak yağcılığa başlarız, Otellerimizde el etek öperiz ama vay anam avrupa şöyle, amerika böyle der dururuz.

Aslına bakarsak ise halimiz, bahsettiğim gibi kıçı kırık ülkeler karşısında bile içler acısı.

Kısaca Hükümet te Muhalefet te içimizden İnsanlar. Biz ne isek aynamız onlar. İlk başta kendimizi düzeltmeden, Karşımızdakine saygı duymadan, bu iş asla düzelmeyecektir.

• Önce zam yapmış. Sonra Dalga geçer gibi sözde İndirim.. Yersen tabii...

Yeter artık yeter AKP İSTİFA..

Her yerden pislik akıyor yeminlen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

genel bir söylem o Sonuçta buradaki üyelerin çoğu mesajı az çok biliniyor. Bu adam yeni değil ki bu bölümde. Her mesajı ya aktroll ya diyanet ya din ya küfür vs. bilmediğim bir üye değil yani.

Alıntıları Göster
    Suan adamin yazdigi sey dogru mu degil mi peki ? 45 kurusluk browni olmus 1.15 tl . Bundan %10 dussen 1.06 tl gibi bisey oluyor. 45, kurus nere 1.06 nere.

Adamin dediginde yanlislik varsa buyrun kanitlarla sizi dinleyelim. Haa bu arada sinopta bimde ekmek 1.5 tl oldu.

• DarthLuca D kullanıcısına yanıt
    Dolaylı zorunluluk var.esnaf indirim yapmayıp enflasyonu yükseltirse asgari üzrete mecbur daha fazla zam yapılacak.Buda personel çalıştıran özel sektör patronlarının işine gelmeyecek.%100 e yakın zam gedi herşeye.
  • piyasada denetleme diye birsey yok herkes gecsin o isi. İndirimler goz boyamak icin bunu bekar yasayanlar ve ev gecindirenler rahatlikla gorebilir. Buyuk marketler bolgelere gore reyonlara urun koyuyor ve fiyatlandirma yapiyor bu apacik ortada tv lerde beyin yikiyorlar ama yapacak bir sey yok yasamak icin harcamak lazim. Urun kaliteleri ve gramajlari evlere senlik ne yiyoruz ne iciyoruz belli degil. Eyer bir urun ucuzsa emin olun sizin cebinizi dusundukleri icin degil igrenc bir piyasa var disarda

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Suan adamin yazdigi sey dogru mu degil mi peki ? 45 kurusluk browni olmus 1.15 tl . Bundan %10 dussen 1.06 tl gibi bisey oluyor. 45, kurus nere 1.06 nere.

Adamin dediginde yanlislik varsa buyrun kanitlarla sizi dinleyelim. Haa bu arada sinopta bimde ekmek 1.5 tl oldu.

Alıntıları Göster
    Konuyla alakalı olarak mı? %10 saçmalığı sırf gaz alma operasyonu o konuya değime ihtiyacı bile duymadım zaten malumun ispati bu.

Ben bu tür zaten ayen beyan ortada olan konular hakkında zaten malumun ıspatı olacağı için yazma ihtiyacı bile duymuyorum.

Zaten o yüzden konuya değilde istifa isteyen arkadaşa istifanın neden anlamsız olacağını yazdım.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.