Şimdi Ara

%10 İNDİRİM SAHTEKARLIĞI (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
3
Favori
33.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Başpiskopos

Bim’lerde Fiyatlar hala Aynı, İndirim filan biz Göremedik...BENCE İNSANLARI AYAKTA UYUTUYORLAR.
    16lı tuvalet kağıdı tekrar zam yemiş. Doların hızla düşmesine rağmen. 15küsürden 16küsür olmuş. %10 ayağına tekrar 15küsüre satıp indirim yaptık derlerse şaşırmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat geçmişini bilmedikten sonra indirim bindirim hikaye
  • Mümkün olduğunca enflasyonu düşük tutup maaş zamlarınını minimum seviyede yapacaklar. Yılbaşında zam yapıldı diye yine bütün ürünlere ort 20% zam yaparlar, olan bizim gibi az maaş kişilere olur.

• alkol ürünlerde nerede indirim var ? Tobaco shop'lar için mi geçerli sadece ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasto_37

Mümkün olduğunca enflasyonu düşük tutup maaş zamlarınını minimum seviyede yapacaklar. Yılbaşında zam yapıldı diye yine bütün ürünlere ort 20% zam yaparlar, olan bizim gibi az maaş kişilere olur.
    O zaman 2019 çok zorlu ve sıkıntılı geçer.Zaten herkesin canı burnunda,isyan çıkartmak bir kıvılcıma bakıyor.Millet işsiz kalırsa bu gidişle saçma sapan televizyon programlarıyla,milli dini duyguları kullanarakta uyutamazlar insanları.
  • Hiçbir şey olmaz. Herkes aynı yerden devam eder hatta hiç duraklamaz. Sokağa çık, bunun örneklerini fazlasıyla gör.

• Aynen öyle indirim hikaye esnafta toptancıda pislik,fırsatçılık yapıyor.Kafalarına göre zammı döşüyorlar.
  • Zam az gelirse çark dönmez,kaş yaparken göz çıkaracaklar bide

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vatan millet için , ümmet için , garipler yoksullar fakirler için büyük indirimmmmm.

• Gelmiş geçmiş ülkeyi en batıran hükümet bu

• Şimdi alış verişten geldim Fiyatlar Uçmuş ne yapsın Gariban. 😐

Bim’de paketteki Domates 6.95...Yanındaki büyük markette Domates 8.99...MİLLET BU GİDİŞLE DOMATES YİYEMİYCEK.

100 liralık Alış Veriş yaptık topu topu 2 poşet Doldu...PARA OLMUŞ PUL.

• Geçen sene. Aynı zamanda aynı malzemelere semt pazarında 70-80 TL. Öderken şu an 130-140 TL. Ödüyorum...

Sadece sebze meyve.. Peyniri zeytini koyarsanız 200 lere gidiyor rakam.

Kimse çıkıp da enflasyon %25 demesin bana..

Otomatik muz soyma makinesinde yapılacak indirim de beni enterese etmiyor malesef

• Anadoluda küçük bir ilçedeyim

Adamlar indirim yapmışlar indirim yapılan ürünler:

-PİLİÇ SALAM 2Tl indirim

-DONDURULMUŞ PİZZA 3Tl indirim

-200 gr 3TL LİK SUCUK 2,5 TL OLMUŞ

-1TL GOFRET 85 KURUŞ

-ZEYTİN 12 tl den 11 Tl ye

Liste uzayıp gidiyor indirilen ürünler hep böyle GENELLİKLE satılmayan ürünler

O kadar çok ailemizin bütçesi rahatladı ki anlatılmaz yaşanır

SUAL1)ENFASYONLA MÜCADELE AMACIYLA İNDİRİM YAPAN MARKET SİZCE NEDEN HALKIN SÜREKLİ ALDIĞI TEMEL İHTİYAÇLARDA MAKUL BİR İNDİRİM YAPMADI(örn bebek bezi, alamadığımız kırmızı et,süt,yumurta,bebek maması gibi HAYATTA KALMAK İÇİN kullanmamız gereken ürünler)

SUAL2)NEDEN YERLİ VE MİLLİ OLMAYAN FİLDİŞİ SAHİLİNDEN GETİRİLEN ÇİKOLATA DA İNDİRİM YAPILDI ÇİKOLATA YEMEDEN DE HAYATTA KALIYORUM

SUAL3)YERLİ VE MİLLİ OLAN YUMURTA GİBİ TÜRK VATANDAŞLARININ ÜRETİMİNDE ROL ALDIĞI ÜRÜNLERDE İNDİRİM NEDEN Az örn zeytin 1₺ :D

NOT: bilhassa troller cevaplasın

Cevaplarını merak ediyorum

NOT2: kaynak göster ne bilelim atmadığını diyen kişiler için müslüman müslüman sözüne güvenmez mi 1 yalan söylemek günahtır 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgill -- 16 Ekim 2018; 21:57:50 >
  • Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    Utanmadan birde asgari ücret için masaya oturacaklarmış.Yapın 2500tl birazda vatandaş nasiplensin piyasadada para dönsün alımgücü yükselsin.Godaman,kalantor patronlar biraz az kazansın.
  • Para kağıt değerine inmiş 150 liralık alışveriş yapıyorsun 2 torba dolmuyor. Ama elin arabı savaştan kaçma ayağına bedavaya bu ülkede yaşıyor hakkım helal olmasın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlari zamlarken %40-50

indirime gelince 2-3 ayligina %10

dolar dustu onun indirimi var mi? yok.

daha krizi bile kabul etmiyor hukumet hic kendilerini sucu yokmus gibi davraniyor.

arkadaslar Turkiye'nin kurtulma sansi yok, bu iktidari mideniz kaldirmiyorsa gitmenin yollarina bakin.

haftada 40 saat ustu calisip da batida insanlarin 15-20 saatte calisip kazandigi parayi kazanip.

bir suru vergilerle ulkedeki iktidar destekcisi 20-25 milyon calismayan is aramayan asalagi beslemek istiyorsaniz sizin seciminiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

alkol ürünlerde nerede indirim var ? Tobaco shop'lar için mi geçerli sadece ?

Gittım sordum bıze yansımayacak dendı..
    Kıme nereye yansıyacak belli değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

ahh ahh... Şimdi niyetinizi daha iyi anladım. Örnek yok, uydurdum bişeyler, inananlar el kaldırsın.

Sizin için daha iyi şeyler umuyordum. Ama yanlış olmuş kusura bakmayın...

Alıntıları Göster
    Boş yapmışsın insanlarla uğraşan tipik bir modelsin, daha ilk mesajımı alintilayip ukalalik yapmandan belliydi niyetin.

Örnekte vermişim, tabi anlamak isteyen anlar, senin gibi ukala tiplere ne anlatsak booş.

• quote:

Orijinalden alıntı: xkrc

Boş yapmışsın insanlarla uğraşan tipik bir modelsin, daha ilk mesajımı alintilayip ukalalik yapmandan belliydi niyetin.

Örnekte vermişim, tabi anlamak isteyen anlar, senin gibi ukala tiplere ne anlatsak booş.

Alıntıları Göster
    Lütfen göz doktoruna görünün.
  • Ne indirimi yav bindirim bindirim.Bindirimden indirim.Artık ne olacağınıda şaşırdı ümmet.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.