Şimdi Ara

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
12
Favori
15.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 175$ lıktan aldım kapanırsa maaşın bir kısmı geçmiş olsun (:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lordalpos kullanıcısına yanıt
    hocam en pahalısı 112 dolar sen başka bir ürün siparişi verdin galiba
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Enpara ile kullanıyorum ben. Bulduğum en ucuz sağlayıcı burası idi. Daha önce ise digital oceon kullandım. 10 dolar hediye ediyor ama kredi kartı eklemek zorunlu. Aralarında fark göremedim almanya konumunda
    Düzenleme: aklıma gelmişken sorayım. Bu kanadalı olana Windows server kurup, torrent, idm kurulabilir mi? Kısaca uzak masaüstü kullanabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.ED -- 18 Ekim 2016; 21:38:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Enpara ile kullanıyorum ben. Bulduğum en ucuz sağlayıcı burası idi. Daha önce ise digital oceon kullandım. 10 dolar hediye ediyor ama kredi kartı eklemek zorunlu. Aralarında fark göremedim almanya konumunda
    Düzenleme: aklıma gelmişken sorayım. Bu kanadalı olana Windows server kurup, torrent, idm kurulabilir mi? Kısaca uzak masaüstü kullanabilir miyim?

rdp ile uzaktan baglanabilirsin. ek bir ayarlama yapmana da gerek yok.
  • quote:

ben scaleway dan aldım zaten openvpn kurulu paketi varmış onu kurdum.

server test sonuçları şöyle:

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük

ben server a bağlanıp speed test yapınca hız 6mb civarına düşüyor. normalde 25mbps bağlantı hızım var.

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük

• su anda 35usd olarak gozukuyor, kampanya bitti mi ?
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Hocam aruba ya da digital oceanda kurulumu kendiniz yapıyorsunuz ama kolay bir işlem. Çok bilgili olmadığım halde kısa sürede yaptım. Aruba f/p oranı çok iyi.
    Türkcell mobil net kullanıyorum. Hattımın ulaştığı hızı alıyorum genelde. Konum olarak Almanya kullanıyorum ping açısından
    Bu mesaja eklenen görseller:

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük 10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük

• quote:

Hocam aruba ya da digital oceanda kurulumu kendiniz yapıyorsunuz ama kolay bir işlem. Çok bilgili olmadığım halde kısa sürede yaptım. Aruba f/p oranı çok iyi.
    Türkcell mobil net kullanıyorum. Hattımın ulaştığı hızı alıyorum genelde. Konum olarak Almanya kullanıyorum ping açısından
    Bu mesaja eklenen görseller:

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük 10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük

Ciddi bi hiz farki var.

• marcelor kullanıcısına yanıt
    aynen dostum bende en az senin kadar kurdum. adamlara mail attım. cevap diye bir mail atıyorlar ama içinde cevap yok :) konsola birince kez bağlanıyorsun restarttan sonra tekrar bağlanmıyor felan. hiç stabil değildi. bir kaç gündür de ip yok diye kurulum yapamadım. ben en üst paketi almıştım ama disk 20Gb veriyor. Neyseki ram ve cpu doğru. kısaca sorun fazla ama bağlantı bende de 300mb/s civarında. sürekli bu şekildeyse ve sistem kapanmadan çalışırsa iyi. tabi ki de güvenli data tutmamak gerek.

bende openvpn kurmayı düşünüyorum. aslında windows'un kendi vpn'i daha mı kasar bilemiyorum. openvpn'i windows'a mı kurdunuz yoksa linux'a mı? faydalandığınız kaynak varsa inceleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: snomask

aynen dostum bende en az senin kadar kurdum. adamlara mail attım. cevap diye bir mail atıyorlar ama içinde cevap yok :) konsola birince kez bağlanıyorsun restarttan sonra tekrar bağlanmıyor felan. hiç stabil değildi. bir kaç gündür de ip yok diye kurulum yapamadım. ben en üst paketi almıştım ama disk 20Gb veriyor. Neyseki ram ve cpu doğru. kısaca sorun fazla ama bağlantı bende de 300mb/s civarında. sürekli bu şekildeyse ve sistem kapanmadan çalışırsa iyi. tabi ki de güvenli data tutmamak gerek.

bende openvpn kurmayı düşünüyorum. aslında windows'un kendi vpn'i daha mı kasar bilemiyorum. openvpn'i windows'a mı kurdunuz yoksa linux'a mı? faydalandığınız kaynak varsa inceleyebilirim

O baglanamama sorunu icin cihazin calisma kodunu modify butonu altindan normal yap duzeliyor. Default u 7 gunden silinecek bir koda ayarli o da hatali. Ben linux ubuntu yuklu makineye once docker sonra softether kurdum. Tek komut ile kuruluyor ve openvpn gibi client sınırı yok daha verimli ustelik cokl protokol destekli

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

quote:

Orijinalden alıntı: snomask

O baglanamama sorunu icin cihazin calisma kodunu modify butonu altindan normal yap duzeliyor. Default u 7 gunden silinecek bir koda ayarli o da hatali. Ben linux ubuntu yuklu makineye once docker sonra softether kurdum. Tek komut ile kuruluyor ve openvpn gibi client sınırı yok daha verimli ustelik cokl protokol destekli

ben buradaki tanımla kurdum ama bir çok yerde böyle tarif ediyor. sadece bu sitedeki indirme linki yanlış.

mahoninin dediği gibi openvpn de 2 kullanıcı sınırlaması var. eğer kurulumu openvpn gibi basit ise softetherde kurulabilir hatta yarın denemeyi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

hocam en pahalısı 112 dolar sen başka bir ürün siparişi verdin galiba

Şer... arkadaş fazla almış demekki benden :D

• uzak masaustu baglantisi sagliyor mu mobilden vnc ile filan baglanmak icin veya site üzerinden vs twitter eklenti kuruyorum takip oto fav vs telefondan bağlanıp kontrol etmem gerekiyor genelde alanlar bilgilendirebilir mi

• Ömürlük mü

• beyler kusura bakmayın konuyu hortlattım ancak son durum nedir alanlar ne durumdadır onu öğrenmek istedim. bende alacağım kararsız kaldım ki. burada alanlar kur farkı felan derken iyi kara geçtiler.

• Son durum halen hizmet veriyor memnun muyuz? Ekmek kofte hesabı memnunuz lakin production icin uygun degil ayda 1 kes 1 saat down oluyor.

• Arubacloud , digitalocean vs alternatifleri de goz onunde bulundurarak alınabilir sadece 1 aylik altyapi parasi. Ancak hobi server olarak alınmalı. Destek ve performans iyi değil

• Yaklaşık 1 yıl 3 ay kadar kullandım digitaloceanı. 512mb lı vps seçmem sebebi ile ram yetersizliği ve fiyatlar sebebi ile arubaya geçtim. 3 aydır aktif kullanıyorum. Digital oceanda debian kullanıyordum. Arubada 1GB ramle centosta geçtim. DO daki 3 ay fiyatına arubada 1 yıllık bedel ödeniyor. Şu sıralar backup için arubadan 1 vps daha alma arifesindeyim nasıl olsa 1€.
  • şu 7 dolarlıktan alıyımmı diyorumda domain süresine şimdi baktım ayın 29 unda bitecek gibi gönüyor bir 10 gün daha bekleyelim alacak varsa sistem 10 güne patlayabilir patlamazsa devam ederse alınır gibi

benim tek merak ettiğim ciddi ciddi 1 gbit hat varmı o hızı veriyormu ?
  • Download upload hızları iyi değil. muhtemelen insanlar alıp torrend seeder yaptı ya da yapmak niyetinde.
    Almak isteyenlere kendi kaynağımdan 1 günlüğüne 7$lık paketten acıp ssh bilgilerini verebilirim. Dener karar verirsiniz.

Bu ürünü production için kullanmak bence uygun değil. Hobi ve geliştirme yapmak için çok ideal. 3 aydan patlar deniyordu.http://linux.kayseriturlar.com/ bir domain kurdum. 67 gündür acık. uptimerobot a göre uptime değerim %99.14 Azure Websites üzerinde de bir ürünüm var. Onun uptime değeri %99.71 .

Dediğim gibi almak isteyip denemek isteyenler bana pm atsın 4 tane VM hakkım var. Oradan veririm bakar karar verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 17 Aralık 2016; 11:54:56 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.