Şimdi Ara

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
12
Favori
15.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Suan 70 dolar olmus windows kurulabilecek olan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Developer CloudPRO 1 olan 17.5$ buna windows kurabiliyor muyuz? kullanan varmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihe bakmadım yeni fırsat sandım bende almaya çalışıyorum
  • Basit bir wordpress blog açmak istiyorum kendi adıma bir domain alıp.

Yanlışım varsa mazur görün. Bu siteden cpanel diye satılan şeyden aldığımda, (ayrıca godady'den bir domain satın alarak) site yayınlayabiliyor muyum ?

Yani hosting maliyeti ömürlük 5 dolar mı oluyor ?

Yada vps alarak burada kendim host etsem basit bir wordpres blog için ne kadar kaynak ihtiyacım olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsn_can -- 25 Ocak 2017; 15:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

Basit bir wordpress blog açmak istiyorum kendi adıma bir domain alıp.

Yanlışım varsa mazur görün. Bu siteden cpanel diye satılan şeyden aldığımda, (ayrıca godady'den bir domain satın alarak) site yayınlayabiliyor muyum ?

Yani hosting maliyeti ömürlük 5 dolar mı oluyor ?

Yada vps alarak burada kendim host etsem basit bir wordpres blog için ne kadar kaynak ihtiyacım olur ?

Bu işlerden fazla anlamiyorsaniz vps degilde hosting tercih etmeniz daha dogru olacaktir. VPS de işletim sistemi, cpanel vs kendiniz kurmaniz gerekecek oyle basit seyler degil kurcalar ogrenirim derseniz orasi ayri + cpanel icin lisans ucreti odemeniz gerekir (lisanssiz,illegalde kullananlar oluyor)

• iskenderce kullanıcısına yanıt
    Öncelikle bilgliendirme için teşekkür ederim. 5 yıldır dba olarak çalışıyorum veritabanları ve linux yönetiminde iyiyim ancak okuldaki basit bi iki proje harici bir vebsitesi yapmadım.

Bu adamların cpannel diye sattıkları şey hosting mi oluyor aynı zamanda onu tam anlamadım ? (domain dahil değil diyor. onu ayrıca alacağım)

Dediğiniz gibi 5 dolar karşılığında bana hazır wordpres kurulu bir hosting hizmeti verecekse uğraşmamak için bunu tercih edebilirim.

http://www.cloudatcost.com/webhosting.php

cPanel

Basic

$5/one time

1 Domain

10GB Storage

1TB Data Transfer

10 Email Account

10 Databases

400+ Apps(Softaculous)

View Apps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsn_can -- 25 Ocak 2017; 17:16:54 >

• quote:

Öncelikle bilgliendirme için teşekkür ederim. 5 yıldır dba olarak çalışıyorum veritabanları ve linux yönetiminde iyiyim ancak okuldaki basit bi iki proje harici bir vebsitesi yapmadım.

Bu adamların cpannel diye sattıkları şey hosting mi oluyor aynı zamanda onu tam anlamadım ? (domain dahil değil diyor. onu ayrıca alacağım)

Dediğiniz gibi 5 dolar karşılığında bana hazır wordpres kurulu bir hosting hizmeti verecekse uğraşmamak için bunu tercih edebilirim.

http://www.cloudatcost.com/webhosting.php

cPanel

Basic

$5/one time

1 Domain

10GB Storage

1TB Data Transfer

10 Email Account

10 Databases

400+ Apps(Softaculous)

View Apps

Bu vermis olduğunuz linkteki hosting hizmetidir vps degil sizin için en doğru seçenek bu tarz birsey almaniz . Bu hizmette 'use my domain" secenegini kullanip oraya daha onceden kayit ettiginiz alan adini yazdiktan sonra uye olmalisiniz. Daha sonra size buyuk ihtimalle panel bilgilerinizin yer aldigi bir mail gelecek bu mail icinde yer alan nameserver bilgilerini alan adi saglayicinizin paneline ekledikten sonra panele giris yapip cpanel içinde softaculous diye bir hazir script hizmeti var oradan otomatik olarak wordpress kurulumu yapabilirsiniz manuel kurmak istersenizde ftpden baglanarakda kurulum yapilabilir.

Burada belirtilen ozellikler kagit uzerinde kisisel bir site icin yeterli fakat buradan daha once hizmet almadigim icin net konusamiyorum(oylesine gezinirken sizin mesajinizi gordum).

• ödeme seçeneği olarak kredi kartı kabul etmiyorlarmış şimdilik alan arkadaşlar nasıl aldılar acaba?
     10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük
  • Kredi karti ile almsitik da fiyat da artmis.

• Ben webhosting alıcaktım ama kredi kartı kabul etmiyorlarmış ödeme seçeneklerinde de paypal yok
  • web hosting uygun geldi nasıl alacaz kredi kartsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçanbaklava

Ben webhosting alıcaktım ama kredi kartı kabul etmiyorlarmış ödeme seçeneklerinde de paypal yok

saçmalamışlar. bende vps almıştım kredi kartı ile şimdi domain almak için başvurdum şuan pending yazıyor. bakalım.
  • xenofx X kullanıcısına yanıt
    openvpn gibi çok kullanılan sistemlerin başlıklarını sistem algılayınca direkt engelliyor. ssl 'de işe yaramaz çünkü ssl'deki şifrelemeyi kendi taraflarında açıp size kendi sertifikalarıyla şifreleyip gönderiyorlar. sertifikanın amacı o zaten.

@maxtreme deep packet inspectation tarzı bir şeyi meb kullanıyor. ssl'i bile açıyorlar. Ancak genelde uygulanmıyor. Yine de belli başlı zenmate gibi vpnlere sosyal medya engellenince ulaşılamıyor.
  • Bende hosting aldım az önce sadece kredi kartı ile ödeme seçeneği çıktı. Onda da Awaiting Validation yazıyor. Account Status Pending yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: adeministrator

openvpn gibi çok kullanılan sistemlerin başlıklarını sistem algılayınca direkt engelliyor. ssl 'de işe yaramaz çünkü ssl'deki şifrelemeyi kendi taraflarında açıp size kendi sertifikalarıyla şifreleyip gönderiyorlar. sertifikanın amacı o zaten.

@maxtreme deep packet inspectation tarzı bir şeyi meb kullanıyor. ssl'i bile açıyorlar. Ancak genelde uygulanmıyor. Yine de belli başlı zenmate gibi vpnlere sosyal medya engellenince ulaşılamıyor.

ssl i açtıklarına emin misiniz?. nerde kaldı o zaman güvenlik ?
  • Şimdi biz vps aldık diyelim. Sürekli bizde mi kalıyor bu ?

• Windows destekliyor mu vpsler bant hızı nasıl
  • Pptp varken ne openvpn si

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 29 Ocak 2017; 6:25:16 >
  • cpanel hosting aldım sanal kartla ödedim 1 günde anca onayladılar. dün gece cpanele eriştim hızlıca bir wordpres sitesi açtım. deneme yaparken bi kaç kez wordpres site kurup sildim işlemler gayaet hızlıydı. 10 saniyede kurup kaldırıyordu veritabanıyla vs. Ancak bugün saat 5 gibi gitti site şuanda ne cpanele nede siteye erişebiliyorum. bakalım ne zaman gelecek.

bu arada vps için %80 indirim yeniden başlamış. 2gb ram lisi 14 dolar görünüyor.

edit: anasayfa banner'ı güncellenince kampanya geri geldi sandım. sadece 280 dolarlıkta görünüyor indirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thsn_can -- 30 Ocak 2017; 19:21:55 >
  • quote:

cpanel hosting aldım sanal kartla ödedim 1 günde anca onayladılar. dün gece cpanele eriştim hızlıca bir wordpres sitesi açtım. deneme yaparken bi kaç kez wordpres site kurup sildim işlemler gayaet hızlıydı. 10 saniyede kurup kaldırıyordu veritabanıyla vs. Ancak bugün saat 5 gibi gitti site şuanda ne cpanele nede siteye erişebiliyorum. bakalım ne zaman gelecek.

bu arada vps için %80 indirim yeniden başlamış. 2gb ram lisi 14 dolar görünüyor.

Sadece o en yuksek pakette %80 var yaziyor disardan bakinca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.