Şimdi Ara

10$ dan başlayan fiyatla VPS Hemde yıllık değil ömürlük (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
12
Favori
15.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: scorpi0

Güncel indirimsiz fiyatlar yarıya inmiş.

En ucuz Developer CloudPRO1 paketi $17.5, sadece VPN kurmak için yeterli olur mu?

vpn zaten pek kaynak isteyen bir şey değil lakin memnun kalır mısın bilemedim. sunucu kanada da latency tavan olacaktır. Ama Netflix vs canada da daha cok içerik sunuyor.

Bence kanada şart değilse arubacloud düşün derim 1 avro.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 27 Nisan 2017; 12:0:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

quote:

En ucuz Developer CloudPRO1 paketi $17.5, sadece VPN kurmak için yeterli olur mu?

vpn zaten pek kaynak isteyen bir şey değil lakin memnun kalır mısın bilemedim. sunucu kanada da latency tavan olacaktır. Ama Netflix vs canada da daha cok içerik sunuyor.

buradan web hosting hizmeti alnır mı sence e ticaret sitesi için ?
  • 10 dolarlık linki verecek olan var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Telefonunu seven bilge

10 dolarlık linki verecek olan var mı?

bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: myakup04

quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

quote:

buradan web hosting hizmeti alnır mı sence e ticaret sitesi için ?

Müşterilerin kanada da ise düşünülebilir ama bence eticaret için en uyunu azure websites veya amazon zira yük altında kendini ölçekleyebilmeli.
    Ki bu hostingi deneysel amaçlarla veya kişisel kullanın derim. 10$ ömür boyu veriyor yani illa ki bir performans düşüklüğü olacak. ne kadar ekmek o kadar köfte. production için tavsiye etmiyorum.

ben misal içine half life (1) dedicate server kurdum cross fire harita ile. öyle şirkettekiler ile takılıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 27 Nisan 2017; 14:22:28 >

• mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler cevabınız için
  • Bu konunun ilk mesajındaki kampanyadan zamanında sunucu alanların sunucusu hala aktif ve aynı şekilde performanslı mı? Eğer hala olması gerektiği gibiyse helal olsun. Bundan sonra kapansa bile paranızın karşılığı hizmeti almışsınız zaten.
  • Ephésus kullanıcısına yanıt
    açık ama türkiyeden bağlantı çok yavaş.
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    Türkiye - Kanada arası takriben 300-350ms gecikme oluyor zaten. Bu gecikme haricinde ekstra bir gecikme varsa can sıkabilir ama tabiki şaşırtmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ephésus

Bu konunun ilk mesajındaki kampanyadan zamanında sunucu alanların sunucusu hala aktif ve aynı şekilde performanslı mı? Eğer hala olması gerektiği gibiyse helal olsun. Bundan sonra kapansa bile paranızın karşılığı hizmeti almışsınız zaten.

Benim ki halen acik performansini da monitorizr er ltmedim sadece uptime olctum %99.9x çıkıyor

Sadece 3 ayda bir sunucuyu durduruyor sanirim alip kullanmayanlara oluyor benim halflife server cogu zaman boşta onud a monitor haber veriyo girip geri aciyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar. konuyu hortlattım ama merak ediyorum ömürlük vps alanlar memnun mu? gidişat nasıl. fiyatlar yükselmiş ama değer mi? yorumlarınızı alabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mad_rock

merhaba arkadaşlar. konuyu hortlattım ama merak ediyorum ömürlük vps alanlar memnun mu? gidişat nasıl. fiyatlar yükselmiş ama değer mi? yorumlarınızı alabilir miyiz?
    11-2017 tarihinde Developer CloudPRO - Maintenance diye 9 dolar fatura cikardi. Odemedim kapandi.Zaman icinde zaten azure gectigim icin ihtiyacim da kalmamisti.
  • mahoni_38 kullanıcısına yanıt
    faturayı ödeyince açılıyorsa makineyi kullanmayacaksanız alabilirim sizden hocam uyarsa. eğer makine kapalıysa desteğe ticket atıp o faturayı ödeyince makinenizi tekrar tanımlamayı kabul ederlerse ya da en azından bir indirim kuponu oluştururlarsa hesabınızı sizden satın alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 28 Nisan 2020; 16:29:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mysterious79

faturayı ödeyince açılıyorsa makineyi kullanmayacaksanız alabilirim sizden hocam uyarsa. eğer makine kapalıysa desteğe ticket atıp o faturayı ödeyince makinenizi tekrar tanımlamayı kabul ederlerse ya da en azından bir indirim kuponu oluştururlarsa hesabınızı sizden satın alabilirim.
    Kusura bakma uğraşamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.